Rezultati

Filter
Rezultati
Rezultati
Rezultati 2010
DatumTekmovanjeKraj
4.12.2. kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Tivoliplavanje
4.12.19. Plavalni miting Miklavž 2010Ljubljana - Tivoliplavanje
27.11.Slovenija plava 2010Ljubljana - Kodeljevoplavanje
20.11.1. kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
7.11.30.Martinov tekIZOLAatletika
6.11.4. Sladkih6Sladki Vrhtek
17.10.Odprto prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10kmSlovenj Gradectek
17.10.Prvenstvo Slovenije v uličnem teku za OŠ in SŠSlovenj Gradectek
17.10.18. tek ob SaviLjubljanaatletika
16.10.Dobrodelni tek za življenje in radostLjubljana - Tivolitek
13.10.EKIPNO PRVENSTVO V ATLETIKI ZA SŠ - KONČNI VRSTNI REDLjubljanaatletika
13.10.EKIPNO PRVENSTVO V ATLETIKI ZA OŠ - KONČNI VRSTNI REDLjubljanaatletika
13.10.Finale ekipnega prvenstva za osnovne šoleSlovenska Bistricaatletika
13.10.Finale ekipnega prvenstva za srednje šoleSlovenska Bistricaatletika
9.10.45. kros občinskih reprezentancMariborkros
9.10.4. Atletski miting Zvezde prihodnosti 2010Bledatletika
8.10.Področno ekipno prvenstvo za osnovne šole PosavjeBrežiceatletika
8.10.Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠPostojnaatletika
7.10.Jesenski kros srednjih šol LjubljaneLjubljanakros
7.10.Jesenski kros osnovnih šol Ljubljane - skupina BLjubljanaatletika
7.10.Jesenski kros osnovnih šol Ljubljane - skupina ALjubljanaatletika
6.10.Področno ekipno prvenstvo za srednje šole MariborMariboratletika
6.10.Področno ekipno prvenstvo za osnovne šole MariborMariboratletika
5.10.Področno ekipno prvenstvo za osnovne šole GrosupljeLjubljanaatletika
4.10.Področno ekipno prvenstvo za srednje šole PomurjaMurska Sobotaatletika
4.10.Področno ekipno prvenstvo za osnovne šole PomurjaMurska Sobotaatletika
4.10.Področno prvenstvo v atletiki za OŠNova Goricaatletika
4.10.Področno prvenstvo v atletiki za SŠNova Goricaatletika
2.10.Troboj pionirskih reprezentanc / International U16 Three Countries Match CRO - HUN - SLOMariboratletika
2.10.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihPtujatletika
2.10.31. tek na Šmarno GoroŠmarna Goragorski tek
30.9.Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠVelenjeatletika
30.9.30. atletska olimpiadaSlovenska Bistricaatletika
30.9.Področno ekipno prvenstvo za osnovne šole KoroškeRavneatletika
29.9.Področno ekipno prvenstvo za osnovne šole DolenjskeNovo mestoatletika
29.9.Področno ekipno prvenstvo za srednje šole DolenjskeNovo mestoatletika
29.9.Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠCeljeatletika
29.9.Področno prvenstvo v atletiki za OŠCeljeatletika
28.9.Savaria pokalMariboratletika
24.9.Področno ekipno prvenstvo za osnovne šole GorenjskaKranjatletika
24.9.Področno ekipno prvenstvo za srednje šole GorenjskaKranjatletika
24.9.19. Jesenski tekŠtatenbergtek
23.9.Atletski miting ob otvoritvi štadionaŽeleznikiatletika
23.9.Področno ekipno prvenstvo LjubljaneLjubljanaatletika
22.9.Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ - skupina DLjubljanaatletika
22.9.Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ - skupina ALjubljanaatletika
21.9.Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ - skupina CLjubljanaatletika
21.9.Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ - skupina BLjubljanaatletika
19.9.1. EKO maraton MariborMaribortek
18.9.2. Triatlon Zavarovalnice Grawe KoperKopertriatlon
17.9.37. MLADINSKE IGRE TREH DEŽELPostojnaatletika
12.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12, U14 in U16Ptujatletika
11.9.FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGERadovljicatek
11.9.FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE - PARIRadovljicatek
11.9.Troboj reprezentanc mlajših članov in članic CZE-HUN-SLOCeljeatletika
11.9.LOVEMAN - Slovenska iron polovičkaBledtriatlon
11.9.1. Nočni tek LjubljanicaLjubljanatek
8.9.24.mednarodni atletski miting za Veliko nagrado VzajemneBrežiceatletika
8.9.Miting za mlajše kategorije v okviru MALBrežiceatletika
5.9.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članiceCeljeatletika
5.9.26th World Mountain Running ChampionshipsVelika planinagorski tek
4.9.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinkePtujatletika
4.9.Triatlon Bled 2010Bledtriatlon
4.9.32. Juriš na VršičKranjska Gorakolesarstvo
3.9.Vodne igre Ljubljana 2010Ljubljanaveslanje
2.9.Miting Celjskih knezov 2010Celjeatletika
2.9.Miting v okviru MAL 2010Celjeatletika
29.8.3.TF 10kaDomžaletek
29.8.Atletski miting Ljubljana 2010Ljubljanaatletika
29.8.Miting za mlajše kategorije v okviru MAL 2010Ljubljanaatletika
27.8.Dvojni IronmanBakovcitriatlon
22.8.DP v super sprint triatlonu - Triatlon Bloke 2010Bloketriatlon
21.8.2. Mali Beljski maratonBledtek
21.8.DP v sprint triatlonu - Triatlon Kočevje 2010Kočevjetriatlon
18.8.10. atletski miting Jernejevo 2010Šentjernejatletika
14.8.22. Kolesarska dirka na ČrnivecČrniveckolesarstvo
17.7.Odprto državno prvenstvo za člane in članiceVelenjeatletika
13.7.Atletski miting KRKA 2010 Novo mestoatletika
13.7.Miting za VN Vzajemna, Krka 2010Novo mestoatletika
11.7.2. Triatlon VelenjeVelenjetriatlon
10.7.5. Nočna desetkaBledtek
4.7.Maraton AlpeKamnikkolesarstvo
3.7.Triatlon KamnikKamniktriatlon
3.7.Posamično državno prvenstvo v atletiki za starejše mladince in mladinkeNova Goricaatletika
1.7.MMA - VelenjeVelenjeatletika
1.7.Pionirske selekcijeVelenjeatletika
27.6.Odprto prvenstvo v triatlonu za pokal IstreKopertriatlon
26.6.Boberček 2010Ravneplavanje
26.6.Mikov mnogobojček 2010Murska Sobotaatletika
26.6.XIV. Mednarodni atletski miting Priložnost za mladeMurska Sobotaatletika
26.6.1. Žurnalov kolesarski vzpon na PokljukoPokljukakolesarstvo
25.6.DP v kronometruSolkankolesarstvo
25.6.Mednarodni atletski miting Nova Gorica 2010Nova Goricaatletika
21.6.Otvoritveni atletski miting Radovljica 2010Radovljicaatletika
20.6.Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12Celjeatletika
19.6.11. Tušev vzpon na Celjsko kočoCeljekolesarstvo
19.6.Tek okoli Blejskega jezeraBledtek
19.6.9. Gorski maraton štirih občinPodbrdotek
19.6.Odprto prvenstvo Primorske v teku na 5000mNova Goricatek
19.6.Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke U16Ravneatletika
13.6.Finale atletskega pokala za člane in članiceMariboratletika
13.6.29. Maraton Franja - BTC CityLjubljanakolesarstvo
12.6.Mišov memorial Ljubljanaplavanje
12.6.1. Gozdni tek Maya MayaPokljukatek
10.6.TeleolimpiadaLjubljanaatletika
8.6.Prvenstvo v atletskem troboju skupina BLjubljanaatletika
8.6.Prvenstvo v atletskem troboju skupina CLjubljanaatletika
7.6.Prvenstvo v atletskem troboju skupina ALjubljanaatletika
7.6.Prvenstvo v atletskem troboju skupina DLjubljanaatletika
6.6.Prvenstvo Slovenije za ml. mladince in mladinkeLjubljanaatletika
6.6.Mednarodni atletski miting Postojna 2010Postojnaatletika
6.6.Atletski miting za mlajše kategorije Postojna 2010Postojnaatletika
5.6.Mali maraton MozirjaMozirjetek
5.6.8. tek BevkeBevketek
5.6.5. DM tek za ženskeLjubljana - Tivolitek
5.6.Odprto Masters prvenstvo Slovenije v plavanjuKranjplavanje
3.6.Finale posamičnega atletskega prvenstva za OŠLjubljanaatletika
2.6.Prvenstvo OŠ. v AkvatlonuLjubljana - Kodeljevotriatlon
1.6.Finale mestnega prvenstva v atletiki za OŠLjubljanaatletika
30.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12 in U14Postojnaatletika
30.5.Odprto prvenstvo Slovenije v mnogobojihPtujatletika
29.5.1. Dnevnikov duatlonČatežtriatlon
29.5.10. Županov tekBrdo pri Kranjutek
29.5.19. tradicionalni 24. urni maraton - Tek sreče 2010Grosupljetek
28.5.Atletski miting Domžele OpenDomžaleatletika
28.5.18. memorialni tek Boštjana KekcaBohinjska Belatek
28.5.10. slovenske igre šolarjev v atletikiPtujatletika
27.5.Posamično prvenstvo v atletiki za OŠKranjatletika
27.5.2 kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
26.5.Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ CeljeCeljeatletika
26.5.Posamično prvenstvo v atletiki za OŠMariboratletika
25.5.Posamično prvenstvo v atletiki za OŠMurska Sobotaatletika
25.5.Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ DolenjskaNovo mestoatletika
24.5.Posamično prvenstvo v atletiki za OŠHrastnikatletika
24.5.Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v atletiki skupina CLjubljanaatletika
24.5.Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v atletiki skupina BLjubljanaatletika
23.5.35. pokal mesta LjubljaneLjubljana - Tivoliplavanje
23.5.Miting v okviru mednarodne atletske ligeSlovenska Bistricaatletika
23.5.Miting mednarodne atletske lige za veliko nagrado VzajemnaSlovenska Bistricaatletika
22.5.16. AMMM KranjKranjatletika
21.5.42. športne igre OŠPPMariboratletika
20.5.1. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
20.5.Finale posamičnega atletskega prvenstva za SŠLjubljanaatletika
20.5.Področno prvenstvo v atletiki za OŠPtujatletika
19.5.Posamično prvenstvo v atletiki za OŠPostojnaatletika
19.5.Posamično prvenstvo v atletiki za OŠKoperatletika
19.5.Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ PosavjeBrežiceatletika
18.5.Medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠCeljeatletika
18.5.Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ KoroškaRavneatletika
18.5.Posamično prvenstvo v atletiki za OŠVelenjeatletika
17.5.Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ GrosupljeLjubljanaatletika
17.5.Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ DomžaleLjubljanaatletika
15.5.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
15.5.Šolski ekipni krosŽeleznikikros
15.5.30. Maraton treh srcRadencitek
14.5.Področno posamično atletsko prvenstvo za SŠ GoriškaNova Goricaatletika
14.5.Področno posamično atletsko prvenstvo za OŠ GoriškaNova Goricaatletika
14.5.Medobčinsko atletsko tekmovanje za OŠMurska Sobotaatletika
14.5.Posamično prvenstvo v atletiki z SSMurska Sobotaatletika
13.5.Področno prvenstvo v atletiki za SŠMariboratletika
13.5.Medobčinsko tekmovanje v atletiki za OŠPtujatletika
12.5.Posamično prvenstvo v atletiki za SŠNovo mestoatletika
12.5.Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v atletiki skupina ALjubljanaatletika
12.5.Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v atletiki skupina DLjubljanaatletika
11.5.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za srednje šoleLjubljanaatletika
11.5.Posamično prvenstvo v atletiki za SŠCeljeatletika
10.5.Področno posamično atletsko prvenstvo za SŠ GorenjskaKranjatletika
10.5.17. Študenski tek na gradLjubljanatek
10.5.Medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠŽalecatletika
9.5.Ekipno prvenstvo Slovenije za mladince in mladinkeVelenjeatletika
9.5.9. Ptujski triatlonPtujtriatlon
8.5.7. atletski miting za pokal Tajfuna Šentjur 2010Šentjuratletika
6.5.Medobčinsko atletsko tekmovanjeSlovenska Bistricaatletika
2.5.28. tek po mejah KS Drenov Grič in Lesno BrdoDrenov Gričtek
24.4.5. Istrski tek poklicnih gasilcevDragonjatek
24.4.Atletski miting (pregledna tekma za KV MOI)Novo mestoatletika
24.4.Cestna kolesarska dirka za pokal UE DomžaleDomžalekolesarstvo
24.4.Odprto prvenstvo Slovenije v dolgih tekihDomžaleatletika
24.4.Atletski mitingDomžaleatletika
24.4.2. tek okoli Brda in Mali kranjski maratonBrdo pri Kranjutek
21.4.Spomladanski kros za srednje šoleLjubljanakros
21.4.Spomladanski kros za osnovne šole skupina ALjubljanakros
21.4.Spomladanski kros za osnovne šole skupina BLjubljanakros
18.4.Kvalifikacije atletskega pokala Slovenije za člane in članiceLjubljanaatletika
18.4.23. Pokal JežekLjubljanaplavanje
18.4.23.Pokal Ježek KombinacijaLjubljanaplavanje
18.4.Duatlon ribnica 2010Ribnicatriatlon
17.4.8. urni tek FORMAratonLjubljana - Tivolitek
17.4.Atletski miting (pregledna tekma za KV MOI)Celjeatletika
16.4.Prvenstvo v plavanjuKranjplavanje
16.4.Finale šolskega prvenstva v plavanjuKranjplavanje
14.4.5. tek Misli na srceLjubljana - Tivolitek
11.4.15. Velikonočni mitingCeljeplavanje
20.3.Alpski pokal v biatlonuPokljukabiatlon
13.3.Odprto prvenstvo Slovenije v krosuDomžalekros
7.3.35. Veleslalom cicibanov 2010Kranjska Goraalpsko smučanje
6.3.Subaru Veleslalom Kluba PoletKranjska Goraalpsko smučanje
28.2.Prvenstvo Slovenije v mnogobojih v dvoraniCeljeatletika
20.2.Odprto prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceLjubljanaatletika
14.2.Dan smučarskega teka v LjubljaniLjubljanasmučarski tek
14.2.Prvenstvo Slovenije v ekipnem in posamičnem mnogoboju za U12 in U14Slovenska Bistricaatletika
13.2.Subaru Veleslalom Kluba PoletKrvavecalpsko smučanje
13.2.Delavske športne igre - VeleslalomKranjska Gorasmučarski tek
13.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinkeCeljeatletika
13.2.Atletski mitingCeljeatletika
7.2.Pokal Rok PetrovičKranjska Goraalpsko smučanje
7.2.Posamično in ekipno DP za mlajše dečke in dekliceLjubljanaplavanje
6.2.DP mlajši mladinci in mladinkeLjubljanaatletika
6.2.Atletski miting Ljubljanaatletika
6.2.15. REKORD ŠMARNE GOREŠmarna Goragorski tek
3.2.Prvenstvo v dvoranski atletiki za OŠ - finaleLjubljanaatletika
3.2.Ekipni rezultati dvoranske atletike za osnovne šole LjubljaneLjubljanaatletika
1.2.Prvenstvo Ljubljane v atletki za srednje šoleLjubljanaatletika
30.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16Ljubljanaatletika
30.1.Mednarodni atletski mitingLjubljanaatletika
24.1.Winter Swimming Championship, RezultatiBledplavanje
23.1.Mednarodni atletski mitingLjubljanaatletika
23.1.4 kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
23.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U12 in U14Ljubljanaatletika
20.1.Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanjuLjubljanaplavanje
19.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za starejše učence-keLjubljanaplavanje
19.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju za mlajše učence-keLjubljanaplavanje
16.1.Mednarodni atletski mitingLjubljanaatletika
15.1.Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane skupina BLjubljanaatletika
14.1.Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane skupina DLjubljanaatletika
13.1.Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane skupina ALjubljanaatletika
12.1.Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane skupina CLjubljanaatletika
9.1.3. Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje