Rezultati

Filter
Rezultati
Rezultati
Rezultati 2012
DatumTekmovanjeKraj
8.12.21. Mednarodni plavalni miting MIKLAVŽ 2012Ljubljanaplavanje
10.11.2. Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
10.11.6. Sladkih 6Sladki Vrhtek
3.11.1. Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
21.10.20. Tek ob SaviLjubljanatek
21.10.Odprto DP Slovenije v uličnih tekihSlovenj Gradectek
21.10.Tek miru ob dnevu OZN - šolski tekiSlovenj Gradectek
13.10.47. kros občinskih reprezentancMariborkros
11.10.Finale ekipnega prvenstva Slovenije v atletiki za SŠBrežiceatletika
10.10.Finale ekipnega prvenstva v atletiki za osnovne šoleSlovenj Gradecatletika
9.10.Kros SS LjubljanaLjubljanakros
9.10.Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v krosu - skupina BLjubljanakros
9.10.Prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v krosu - skupina ALjubljanakros
6.10.33. Tek na Šmarno GoroŠmarna Goratek
6.10.APS v mnogobojihNova Goricaatletika
4.10.KONČNI VRSTNI RED - EKIPNO OŠLjubljanaatletika
4.10.KONČNI VRSTNI RED - EKIPNO SŠLjubljanaatletika
3.10.Ekipno atletsko tekmovanje za SŠMariboratletika
3.10.Ekipno atletsko tekmovanje za OŠMariboratletika
2.10.Ekipno atletsko tekmovanje za OŠPostojnaatletika
29.9.3. Juretov vzpon na PokljukoPokljukakolesarstvo
28.9.Atletska olimpiada mladihSlovenska Bistricaatletika
27.9.Ekipno atletsko tekmovanje za SŠMurska Sobotaatletika
27.9.Ekipno atletsko tekmovanje za OŠMurska Sobotaatletika
26.9.Ekipno atletsko tekmovanje za OŠNova Goricaatletika
26.9.Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠNova Goricaatletika
26.9.Trenutni vrstni red EKIPNO OŠLjubljanaatletika
26.9.Trenutni vrstni red EKIPNO SŠLjubljanaatletika
26.9.Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠCeljeatletika
26.9.Ekipno atletsko tekmovanje za OŠCeljeatletika
25.9.Področno ekipno prvenstvo za srednje šoleNovo mestoatletika
25.9.Področno ekipno prvenstvo za osnovne šoleNovo mestoatletika
25.9.Ekipno atletsko tekmovanje za OŠVelenjeatletika
24.9.Področno ekipno prvenstvo za osnovne šole KoroškeRavneatletika
24.9.Ekipno atletsko tekmovanje za OŠBrežiceatletika
23.9.Domžale Tečejo 2012Domžaleatletika
22.9.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinkeDomžaleatletika
21.9.Področno ekipno prvenstvo za srednje šole LjubljanaLjubljanaatletika
20.9.Področno ekipno prvenstvo GrosupljeLjubljanaatletika
20.9.Ekipno atletsko tekmovanje za SŠKranjatletika
20.9.Ekipno atletsko tekmovanje za OŠKranjatletika
19.9.26. mednarodni atletski miting "Brežice 2012"Brežiceatletika
19.9.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina DLjubljanaatletika
19.9.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina BLjubljanaatletika
18.9.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina CLjubljanaatletika
18.9.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina ALjubljanaatletika
16.9.3. Eko maraton - TekMaribortek
15.9.3. Eko kolesarski maratonMariborkolesarstvo
15.9.European Champion Clubs Cup Track And Field Junior Group ALjubljanaatletika
15.9.1. Triglav TekBrdo pri Kranjutek
15.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14Velenjeatletika
15.9.3. Dnevnikov duatlonČatežtriatlon
8.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16Slovenj Gradecatletika
8.9.Garmin Triatlon Bled 2012Bledtriatlon
8.9.3. Nočni tek LjubljanicaLjubljanatek
5.9.Atletski miting za mlajše kategorijeCeljeatletika
5.9.Miting Celjskih knezov - MAL za VN Zavarovalnice Vzajemna 2012Celjeatletika
1.9.34. Juriš na VršičKranjska Gorakolesarstvo
1.9.16. Miting "Priložnost za mlade 2012"Murska Sobotaatletika
26.8.5. TF 10kaDomžaletek
25.8.3.Mali Blejski Maraton 2012Bledtek
25.8.Triatlon BakovciBakovcitriatlon
24.8.Double IronmanBakovcitriatlon
22.8.12. atletski miting Šentjernejatletika
11.8.Kolesarska dirka Štajerski Rak 2012 za slovenski pokalKranjski Rakkolesarstvo
5.8.11. Triatlon za pokal mesta CeljeCeljetriatlon
22.7.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članicePtujatletika
14.7.7. Nočna 10kaBledtek
8.7.4. Carfax Olimpik Triatlon VelenjeVelenjetriatlon
7.7.TEŠ 525 Sprint triatlonVelenjetriatlon
7.7.Nočni tek GalacticaVelenjetek
7.7.11. Plavalni miting VeronikaKamnikplavanje
7.7.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceKoperatletika
4.7.Atletski miting mladihNovo mestoatletika
4.7.23. mednarodni atletski miting KRKA 2012 - MAL za VN Zavarovalnice VzajemnaNovo mestoatletika
1.7.Prvenstvo slovenije v mnogobojih za U12Postojnaatletika
1.7.6. Maraton Alpe Scott 2012Kamnikkolesarstvo
30.6.Prvenstvo slovenije v mnogobojih za U14Radovljicaatletika
30.6.Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeRavneatletika
29.6.Turnir 5. mest- atletikaLjubljanaatletika
24.6.Ambrož Triatlon Kamnik 2012Kamniktriatlon
23.6.13. Tušev vzpon na Celjsko kočoCeljekolesarstvo
23.6.Mednarodni atletski miting Mariboratletika
23.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeMariboratletika
16.6.Finale APS za člane in članiceMariboratletika
16.6.Odprto prvenstvo Gorenjske Radovljica 2012Radovljicaatletika
16.6.Tek štirih mostov - šolski tekiŠkofja Lokatek
16.6.Nočni tek štirih mostovŠkofja Lokatek
16.6.3. Mali maraton MozirjaMozirjetek
16.6.Mini Gorski maraton štirih občinPodbrdotek
16.6.Gorski maraton štirih občinPodbrdotek
14.6.17. mednarodni atletski miting ob dnevu rudarjevVelenjeatletika
14.6.Miting mladih ob dnevu rudarjevVelenjeatletika
10.6.3. miting MAL za VN Zavarovalnice Vzajemna 2012Postojnaatletika
10.6.31. Maraton Franja BTC CityLjubljanakolesarstvo
10.6.Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12 KoperKoperatletika
9.6.Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Celjeatletika
9.6.Četveroboj mladinskih reprezentanc Hrvaške, Češke, Madžarske in SlovenijeSlovenj Gradecatletika
8.6.44. državno tekmovanje v atletiki za OŠPPRadovljicaatletika
8.6.31. Maraton Franja BTC City - Intersportov kronometerLjubljanakolesarstvo
7.6.Miting v okviru MALLjubljanaatletika
7.6.7. memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana - Miting MALLjubljanaatletika
6.6.Finale posamičnega prvenstva v atletiki za OŠKoperatletika
5.6.18. TeleolimpiadaLjubljanaatletika
4.6.Atletski troboj za najmlajše - skupina ALjubljanaatletika
4.6.Atletski troboj za najmlajše - skupina DLjubljanaatletika
2.6.Tradicionalni 41. Lilegov MemorialKrškoplavanje
2.6.7. DM tek za ženskeLjubljana - Tivolitek
2.6.10. Tek BevkeBevketek
2.6.10. Tek Bevke - KolesarjenjeBevkekolesarstvo
2.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceNova Goricaatletika
1.6.Atletski troboj za najmlajše - skupina CLjubljanaatletika
1.6.Atletski troboj za najmlajše - skupina BLjubljanaatletika
31.5.Finale prvenstva OŠ Ljubljane v atletikiLjubljanaatletika
31.5.Prvenstvo v atletiki za OŠMariboratletika
30.5.Prvenstvo v atletiki za OŠPtujatletika
30.5.Prvenstvo v atletiki za OŠVelenjeatletika
29.5.Tekmovanje v Akvatlonu za Ljubljanske OŠ. in SŠ. Ljubljana - Kodeljevotek
29.5.Prvenstvo v atletiki za OŠHrastnikatletika
29.5.Prvenstvo v atletiki za OŠ Brežiceatletika
28.5.Prvenstvo v atletiki za OŠCeljeatletika
28.5.Prvenstvo v atletiki za OŠRavneatletika
27.5.Dnevnikov triatlonPortorožtriatlon
26.5.12. Mednarodni atletski miting - 1. miting MAL za VN Vzajemne 2012Slovenska BistricaAtletika
25.5.Prvenstvo v atletiki za OŠGrosupljeatletika
24.5.XII. Slovenske letne igre šolarjevKoperatletika
24.5.Atletski miting KoperKoperatletika
24.5.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina CLjubljanaatletika
24.5.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina ALjubljanaatletika
24.5.4. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
24.5.Prvenstvo v atletiki za OŠPostojnaatletika
23.5.Finale posamičnega prvenstva v atletiki za SŠLjubljanaatletika
23.5.Univerzitetno prvenstvo v atletikiLjubljanaatletika
23.5.ŠTARTNA LISTA prvenstva v atletiki za OŠCeljeatletika
22.5.Medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠCeljeatletika
22.5.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina DLjubljanaatletika
22.5.Medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠPtujatletika
21.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OSDomžaleatletika
21.5.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina BLjubljanaatletika
20.5.37. Pokal Mesta LjubljanaLjubljanaplavanje
19.5.18. atletski mednarodni miting mladih (Memorial Vučko)KranjAtletika
19.5.Prvenstvo Slovenije v mnogobojihRavneatletika
19.5.32. Maraton treh srcRadencitek
19.5.Kronometer Kamniške BistriceKamniška Bistricakolesarstvo
18.5.Medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠSlovenska Bistricaatletika
18.5.Prvenstvo v atletiki za SŠMurska Sobotaatletika
18.5.Prvenstvo v atletiki za OŠMurska Sobotaatletika
17.5.3.Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
17.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OSKranjatletika
17.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠKranjatletika
17.5.Prvenstvo v atletiki za SŠCeljeatletika
16.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za SŠLjubljanaatletika
16.5.Prvenstvo v atletiki za SŠMariboratletika
15.5.Klubski mitingKoperatletika
15.5.Področno posamično prvenstvo v atletiki za OSKoperatletika
15.5.Prvenstvo v atletiki za SŠNovo mestoatletika
15.5.Prvenstvo v atletiki za OŠNovo mestoatletika
14.5.Prvenstvo v atletiki za SŠNova Goricaatletika
14.5.Prvenstvo v atletiki za OŠNova Goricaatletika
14.5.19. Nike študentski tek na gradLjubljanatek
13.5.Ekipno prvenstvo Slovenije za mladince in mladinkePtujAtletika
10.5.Medobčinsko posamično prvenstvo OŠ v atletikiŽalecatletika
9.5.Prvenstvo Slovenije v krosu za OŠ, OŠPP in SŠNovo mestokros
8.5.Občinsko prvenstvo Medvod v atletiki za OŠTacenatletika
8.5.Občinsko prvenstvo Medvod v atletskem troboju za OŠTacenatletika
6.5.9. ATLETSKI MITING - ŠENTJUR 2012ŠentjurAtletika
6.5.11. Ptujski TriatlonPtujtriatlon
2.5.30. tek po mejah KS Drenov Grič in Lesno BrdoDrenov Gričtek
21.4.7. Istrski tek poklicnih gasilcevDragonjatek
21.4.4. tradicionalni 8urni tek FORMAratonLjubljana - Tivolitek
21.4.Mednarodni atletski miting "Bled 2012"BledAtletika
21.4.Cestna kolesarska dirka za pokal UE DomžaleDomžalekolesarstvo
19.4.Prvenstvo Ljubljane v krosu za srednje šoleLjubljanakros
19.4.Prvenstvo Ljubljane v krosu za osnovne šole - skupina BLjubljanakros
19.4.Prvenstvo Ljubljane v krosu za osnovne šole - skupina ALjubljanakros
14.4.2. Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
14.4.Kvalifikacije APS za člane in članiceDomžaleatletika
13.4.Šolsko finalno prvenstvo v plavanju 2012Kranjplavanje
12.4.Prvenstvo Ljubljane v orientaciji za SSLjubljanaorientacija
11.4.Prvenstvo Ljubljane v orientaciji za OSLjubljanaorientacija
9.4.Velikonočni Selmar tekMaribortek
7.4.1.Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
7.4.1. Tek celjskih knezovCeljetek
25.3.12. mali kraški maratonSežanatek
24.3.Prvenstvo Slovenije v krosuTabor v Savinjski dolinikros
15.3.Univerzitetni prvenstvo v plavanjuLjubljanaplavanje
11.3.25.Pokal JežekLjubljanaplavanje
10.3.Dnevnikov dan smučarskega tekaPokljukasmučarski tek
4.3.37. Veleslalom CicibanovKranjska Goraalpsko smučanje
25.2.Odprto prvensto Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
12.2.Prvenstvo Slovenije v mnogobojih za U12Slovenska Bistricaatletika
11.2.Prvenstvo Slovenije v mnogobojih za U14Slovenska Bistricaatletika
11.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince inCeljeatletika
11.2.Atletski mitingCeljeatletika
6.2.Področno prvenstvo OŠ Ljubljana in OŠ Novo mesto v veleslalomuKranjska Goraalpsko smučanje
6.2.Področno prvenstvo OŠ Ljubljana v veleslalomuKranjska Goraalpsko smučanje
6.2.Področno prvenstvo OŠ Novo mesto v veleslalomuKranjska Goraalpsko smučanje
5.2.Pokal Rok PetrovičKranjska Goraalpsko smučanje
4.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince inCeljeatletika
4.2.Atletski mitingCeljeatletika
3.2.Šolsko prvenstvo Ljubljane v veleslalomu za SŠKranjska Goraalpsko smučanje
2.2.Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
1.2.Finale prvenstva OŠ Ljubljane v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
1.2.Ekipni vrstni red OŠ v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
28.1.Mednarodni atletski mitingLjubljanaatletika
28.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16Ljubljanaatletika
22.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U12Slovenska Bistricaatletika
21.1.Mednarodni atletski miting v dvoraniLjubljanaatletika
21.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirke in pionirje U14Ljubljanaatletika
20.1.Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina CLjubljanaatletika
19.1.Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina DLjubljanaatletika
18.1.Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina BLjubljanaatletika
17.1.Prvenstvo OŠ v dvoranski atletiki - skupina ALjubljanaatletika
14.1.Atletski miting v dvoraniLjubljanaatletika
14.1.4.Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
14.1.2. Pokal Zdravilišča RadenciRadenciplavanje
11.1.Prvenstvo SŠ. v plavanjuLjubljanaplavanje
10.1.Prvenstvo OŠ. v plavanju - mlajšiLjubljanaplavanje
10.1.Prvenstvo OŠ. v plavanju StarejšiLjubljana - Tivoliplavanje
7.1.3. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
7.1.Atletski miting "Šempeter 2012"Nova Goricaatletika