Rezultati

Filter
Rezultati
Rezultati
Rezultati 2014
DatumTekmovanjeKraj
21.12.Miting Rekordov "DELFIN 2014 "Ljubljanaplavanje
20.12.2. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
13.12.1. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
6.12.Plavalni miting MiklavžLjubljanaplavanje
23.11.Alive Step UpLjubljanatek
22.11.Plavalni izziv 2014Ljubljanaplavanje
8.11.8. Sladkih6Sladki Vrhtek
4.11.Prvenstvo Ljubljane v jesenskem krosu za SŠLjubljanakros
4.11.Prvenstvo Ljubljane v krosu za OŠ - skupina BLjubljanakros
4.11.Prvenstvo Ljubljane v krosu za OŠ - skupina ALjubljanakros
19.10.Tek miru ob dnevu OZNSlovenj Gradectek
19.10.Tek miru ob dnevu OZN - šolski tekiSlovenj Gradectek
11.10.48. kros občinskih reprezentancVelenjekros
9.10.Finalno ekipno tekmovanje v atletiki za SŠCeljeatletika
8.10.Finalno ekipno tekmovanje v atletiki za OŠSlovenj Gradecatletika
4.10.35. Tek na Šmarno goroŠmarna Goratek
4.10.APS v mnogobojihNova Goricaatletika
3.10.Atletska olimpiadaSlovenska Bistricaatletika
30.9.Ekipno prvenstvo SŠ v atletikiNova Goricaatletika
30.9.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiNova Goricaatletika
30.9.Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ PosavjeBrežiceatletika
30.9.3. Štafetni tek Univerze v LjubljaniLjubljanatek
29.9.Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ LjubljanaLjubljanaatletika
28.9.2. Konjiški mali maratonSlovenske Konjicetek
27.9.Peteroboj pionirskih reprezentanc / 5 COUNTRY U16 MATCH CZE-CRO-HUN-SVK-SLOMariboratletika
26.9.Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ GorenjskaKranjatletika
26.9.Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ GorenjskaKranjatletika
25.9.Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ PomurjeMurska Sobotaatletika
25.9.Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ PomurjeMurska Sobotaatletika
24.9.Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ CeljeCeljeatletika
24.9.Ekipno prvenstvo v atletiki za SŠ CeljeCeljeatletika
24.9.Ekipno prvenstvo SŠ v atletikiMariboratletika
24.9.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiMariboratletika
23.9.Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ GrosupljeLjubljanaatletika
23.9.Ekipno prvenstvo SŠ v atletikiNovo mestoatletika
23.9.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiNovo mestoatletika
22.9.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiVelenjeatletika
22.9.Ekipno prvenstvo v atletiki za OŠ KoroškeSlovenj Gradecatletika
21.9.BMWFEST, Arboretum Volčji PotokVolčji potoktek
21.9.1. Ligijev miting mladihVelenjeatletika
21.9.III. Jadransko atletsko srečanje za U16Velenjeatletika
21.9.Cross triatlon TNaturaBohinjtriatlon
20.9.Balkanation 2014Ljubljanaatletika
20.9.9. Memorialni tek v spomin na Matica Šušteršiča in Patrika CvetanaLjubljanaatletika
20.9.Atletski miting Priložnost za mladeMurska Sobotaatletika
20.9.Dnevnikov duatlonČatežtriatlon
19.9.23. Jesenski tekŠtatenbergtek
18.9.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina DLjubljanaatletika
18.9.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina ALjubljanaatletika
17.9.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina CLjubljanaatletika
17.9.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina BLjubljanaatletika
14.9.5. Eko Maraton MariborMaribortek
13.9.3. Triglav tekBrdo pri Kranjutek
13.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceNovo mestoatletika
7.9.Ekipno PS za pionirje in pionirke U16Velenjeatletika
6.9.Garmin Triatlon BledBledtriatlon
6.9.36. Juriš na VršičKranjska Gorakolesarstvo
6.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za mladince in mladinkeLjubljanaatletika
6.9.Nočni tek LjubljanicaLjubljanatek
3.9.25. Mednarodni miting Novo mesto 2014Novo mestoatletika
31.8.UWCT Final - Road raceLjubljanakolesarstvo
31.8.TRIATLON OTOK MARIBOR 2014Maribortriatlon
30.8.5. Mali blejski maratonBledtek
30.8.Miting Mladi asi atletikeDomžaleatletika
29.8.UWCT Final - Team raceLjubljanakolesarstvo
28.8.UWCT Final - Time Trial raceLjubljanakolesarstvo
23.8.1. "DOBRO TEK"Ljubljanatek
23.8.Odprto prvenstvo Gorenjske "Radovljica 2014"Radovljicaatletika
23.8.Triatlon BakovciBakovcitriatlon
23.8.Nočni tek Vrhnika 2014Vrhnikatek
23.8.1. vzpon na UlovkoVrhnikakolesarstvo
22.8.Dvojni ultra triatlonBakovcitriatlon
22.8.Oplov Nočni tekBakovcitek
20.8.Miting Jernejevo 2014Šentjernejatletika
17.8.13. Sprint triatlon CeljeCeljetriatlon
2.8.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
2.8.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in mlajše članiceCeljeatletika
19.7.38.Mednarodni plavalni miting "TELEKOM 2014"Radovljicaplavanje
12.7.8. Nočna 10kaBledtek
12.7.PS za starejše mladinceMariboratletika
9.7.Mednarodni miting Maribor 2014 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500mMariboratletika
6.7.8. Maraton Alpe Scott 2014Kamnikkolesarstvo
6.7.6. Triatlon VelenjeVelenjetriatlon
5.7.Nočni tek Galactica VelenjeVelenjetek
5.7.Peteroboj mladinskih reprezentancSlovenj Gradecatletika
1.7.19. mednarodni atletski mitingVelenjeatletika
1.7.MitingVelenjeatletika
28.6.PS za pionirje U16Celjeatletika
28.6.Atletski mitingCeljeatletika
27.6.Atletski miting MASS LjubljanaLjubljanaatletika
22.6.2. Proaction kros triatlon VogrščekAjdovščinatriatlon
21.6.13. gorski maraton štirih občinPodbrdotek
21.6.Mini gorski maraton štirih občinPodbrdotek
21.6.Dnevnikov triatlonPortorožtriatlon
21.6.7. Mednarodni Mišov memorial 2014Ljubljanaplavanje
21.6.Prvenstvo Slovenije v atletiki za U12 in U14Mariboratletika
21.6.15. Tušev vzpon na Celjsko kočoCeljekolesarstvo
14.6.Mali maraton MozirjaMozirjetek
14.6.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceNova Goricaatletika
14.6.Miting "Nova Gorica 2014"Nova Goricaatletika
11.6.PARALELNI SLALOM ZA NAGRADO MESTA LJUBLJANA 2014Ljubljanaveslanje
8.6.33. Maraton Franja BTC CityLjubljanakolesarstvo
7.6.20. atletski mednarodni miting - memorial VučkoKranjatletika
7.6.12. Tek BevkeBevketek
7.6.Ambrož Triatlon KamnikKamniktriatlon
7.6.3. Maraton KomendaKomendatek
7.6.Para - plavalno prvenstvo SLOBrestanicaplavanje
6.6.46.državno prvenstvo v atletiki za OŠPPLjubljanaatletika
6.6.33. Maraton Franja - Time Trial (Vožnja na čas)Ljubljanakolesarstvo
5.6.Finale prvenstva OŠ Slovenije v atletikiKoperatletika
4.6.Mestno prvenstvo osnovnih šol Ljubljane v atletikiLjubljanaatletika
3.6.TeleolimpiadaLjubljanaatletika
2.6.Področno prvenstvo v atletiki za OŠBrežiceatletika
31.5.Atletski mitingCeljeatletika
31.5.Prvenstvo Slovenije v mnogobojihCeljeatletika
31.5.9. DM tekLjubljanatek
29.5.Posamično prvenstvo OŠ v atletikiMariboratletika
29.5.Prvenstvo Ljubljane v AkvatlonuLjubljana - Kodeljevotriatlon
29.5.Posamično prvenstvo za osnovne šoleVelenjeatletika
29.5.Posamično prvenstvo OŠ v atletikiPtujatletika
28.5.Posamično prvenstvo za osnovne šoleRavneatletika
28.5.Atletski miting Univerze v LjubljaniLjubljanaatletika
27.5.Posamično prvenstvo OŠ v atletikiCeljeatletika
27.5.Posamično prvenstvo za osnovne šoleHrastnikatletika
27.5.Področno prvenstvo v atletiki za OŠNovo mestoatletika
26.5.Atletski troboj OŠ - skupina CLjubljanaatletika
26.5.Atletski troboj OŠ - skupina DLjubljanaatletika
25.5.39. Mednarodni Plavalni MitingLjubljana - Kodeljevoplavanje
25.5.Interna tekma PKLLjubljana - Kodeljevoplavanje
24.5.Mednarodni atletski mitingSlovenska Bistricaatletika
23.5.Atletski troboj OŠ - skupina ALjubljanaatletika
23.5.Atletski troboj OŠ - skupina BLjubljanaatletika
22.5.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina BLjubljanaatletika
22.5.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina CLjubljanaatletika
21.5.Finale posamičnega prvenstva v atletiki za SŠDomžaleatletika
21.5.Medobčinsko prvenstvo PtujPtujatletika
20.5.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina ALjubljanaatletika
20.5.Prvenstvo Ljubljane v atletiki za OŠ - skupina DLjubljanaatletika
19.5.Posamično prvenstvo za osnovne šoleGrosupljeatletika
19.5.Posamično prvenstvo za osnovne šoleDomžaleatletika
19.5.Področno prvenstvo v atletiki za SŠNovo mestoatletika
18.5.Prvenstvo v mnogobojih za U12Postojnaatletika
18.5.Miting PtujPtujatletika
17.5.34. Maraton treh srcRadencitek
17.5.PS za mlajše mladince Ptujatletika
17.5.Prvenstvo v mnogobojih za U14Radovljicaatletika
16.5.Posamično prvenstvo za osnovne šolePostojnaatletika
16.5.Posamično prvenstvo SŠ v atletikiMariboratletika
15.5.Področno prvenstvo v atletiki za SŠCeljeatletika
15.5.Posamično prvenstvo za srednje šoleLjubljanaatletika
15.5.Medobčinsko atl. prvenstvo ŽalecŽalecatletika
14.5.Področno prvenstvo v atletiki za SŠNova Goricaatletika
14.5.Področno prvenstvo v atletiki za OŠNova Goricaatletika
14.5.Posamično prvenstvo za srednje šoleKranjatletika
14.5.Posamično prvenstvo za osnovne šoleKranjatletika
12.5.Posamično prvenstvo OŠ v atletikiKoperatletika
12.5.Posamično prvenstvo za srednje šoleMurska Sobotaatletika
12.5.Posamično prvenstvo za osnovne šoleMurska Sobotaatletika
11.5.34. MM IlirijaLjubljanaplavanje
11.5.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinkeLjubljanaatletika
11.5.13. Ptujski triatlonPtujtriatlon
10.5.11. Miting Šentjur 2014Šentjuratletika
8.5.Medobčinsko posamično tekmovanje v atletikiSlovenska Bistricaatletika
8.5.Medobčinsko atl prvenstvo Celje Celjeatletika
7.5.Občinsko prvenstvo v atletskem troboju za OŠMedvodeatletika
7.5.Občinsko prvenstvo v atletiki za OŠMedvodeatletika
27.4.Atletski miting Domžale Open in Mladi upiDomžaleatletika
24.4.Prvenstvo Slovenije v krosu za OŠMariborkros
24.4.Prvenstvo Slovenije v krosu za OŠPPMariborkros
24.4.Prvenstvo Slovenije v krosu za SŠMariborkros
19.4.4. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
19.4.6. dobrodelni 8urni tek FORMAratonLjubljana - Tivolitek
19.4.2. DIRKA za POKAL ANDREJA HAUPTMANADomžalekolesarstvo
19.4.PS v dolgih tekih za vse kategorijeKranjatletika
19.4.Otvoritveni miting Bled 2014Bledatletika
19.4.9. Istrski tek poklicnih gasilcevDragonjatek
16.4.Prvenstvo v spomladanskem krosu za SŠ LjubljaneLjubljana - Tivolikros
16.4.Prvenstvo v spomladanskem krosu za OŠ Ljubljane-ALjubljana - Tivolikros
16.4.Prvenstvo v spomladanskem krosu za OŠ Ljubljane-BLjubljana - Tivolikros
13.4.Selmar7 rekreativni tekMaribortek
13.4.Banka Koper 1. Istrski maratonKopertek
13.4.Bistriški tekSlovenska Bistricatek
12.4.3. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
26.3.Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju StarejšiLjubljana - Tivoliplavanje
26.3.Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju MlajšiLjubljanaplavanje
25.3.Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanjuLjubljanaplavanje
23.3.14. Mali kraški maratonSežanatek
22.3.2. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
16.3.27. Pokal JežekLjubljana - Tivoliplavanje
15.3.27. Pokal JežekLjubljana - Tivoliplavanje
15.3.Prvenstvo Slovenije v krosuŠentjurkros
15.3.Rekreativni krosŠentjurkros
15.3.24. Pokljuški maraton ASPokljukasmučarski tek
8.3.DP za veterane Ljubljana - Tivoliplavanje
8.3.1. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
8.3.Pokal HIT - 3. tekmaKranjska Goraalpsko smučanje
8.3.Pokal HIT - 4. tekmaKranjska Goraalpsko smučanje
2.3.39. Cicibančkov veleslalomKranjska Goraalpsko smučanje
16.2.20. Pokal Roka PetrovičaKranjska Goraalpsko smučanje
15.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceCeljeatletika
13.2.Področno prvenstvo srednjih šol v VeleslalomuKranjska Goraalpsko smučanje
12.2.Področno prvenstvo osnovnih šol v VeleslalomuKranjska Goraalpsko smučanje
9.2.DP v mnogobojih za U12Slovenska Bistricaatletika
8.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinkeLjubljanaatletika
8.2.Mednarodni miting v dvoraniLjubljanaatletika
2.2.Mednarodni miting v dvoraniSlovenska Bistricaatletika
2.2.DP v mnogobojih za U14Slovenska Bistricaatletika
1.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinkeLjubljanaatletika
1.2.Mednarodni miting v dvoraniLjubljanaatletika
26.1.Mednarodni miting v dvoraniLjubljanaatletika
26.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U12Ljubljanaatletika
25.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16Ljubljanaatletika
25.1.Mednarodni atletski miting v dvoraniLjubljanaatletika
23.1.Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
22.1.Finale prvenstva OŠ Ljubljane v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
19.1.Mednarodni miting v dvoraniSlovenska Bistricaatletika
19.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke kategorije U-14Slovenska Bistricaatletika
18.1.4. Pokal Zdravilišča RadenciRadenciplavanje
11.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - EKIPNOLjubljanaatletika
11.1.Dvoranski mitng v atletikiLjubljanaatletika
11.1.4. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
10.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina ALjubljanaatletika
9.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina DLjubljanaatletika
8.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina CLjubljanaatletika
7.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina BLjubljanaatletika
1.1.1. Novoletni tek na gradLjubljanatek