Rezultati 2015

December '15
19
Ilirija Challenge 2015 (Ljubljana)
plavanje
12
1. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana)
plavanje
5
Plavalni izziv (Ljubljana)
plavanje
November '15
28
24. Mednarodni miting Miklavž 2015 (Ljubljana)
plavanje
21
Alive Step Up 2015 (Ljubljana)
tek
11
Prvenstvo Ljubljane v jesenskem krosu za OŠ - skupina B (Ljubljana - Tivoli)
kros
11
Prvenstvo Ljubljane v jesenskem krosu za OŠ - skupina A (Ljubljana - Tivoli)
kros
11
Prvenstvo Ljubljane v jesenskem krosu za SŠ (Ljubljana - Tivoli)
kros
Oktober '15
10
49. kros občinskih reprezentanc (Ravne)
kros
9
Finale ekipnega prvenstva v atletiki za OŠ (Velenje)
atletika
8
Finale ekipnega prvenstva v atletiki za SŠ (Celje)
atletika
6
4. Štafetni tek univerze v Ljubljani (Ljubljana)
tek
4
Atletski pokal Slovenije v mnogobojih (Slovenj Gradec)
atletika
3
36.Tek na Šmarno goro (Šmarna Gora)
tek
1
Atletska olimpiada OŠ (Slovenska Bistrica)
atletika
September '15
30
Ekipno prvenstvo za OŠ področje Posavje (Brežice)
atletika
29
Ekipno prvenstvo za SŠ (Nova Gorica)
atletika
29
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Novo mesto)
atletika
29
Ekipno prvenstvo za OŠ področje Goriška (Nova Gorica)
atletika
29
Ekipno prvenstvo za OŠ (Novo mesto)
atletika
28
Ekipno prvenstvo OŠ v atletiki (Maribor)
atletika
28
Ekipno prvenstvo SŠ v atletiki (Maribor)
atletika
27
7. Mednarodni miting Zvezde prihodnosti Bled 2015 (Bled)
atletika
27
3. mali konjiški maraton (Slovenske Konjice)
tek
26
2. Pikin miting mladih Velenje 2015 (Velenje)
atletika
26
Balkanation (Velenje)
atletika
23
Ekipno prvenstvo za OŠ (Celje)
atletika
23
Ekipno prvenstvo za SŠ (Celje)
atletika
22
Ekipno prvenstvo za OŠ (Velenje)
atletika
22
Ekipno prvenstvo za OŠ Ljubljane - skupina D (Ljubljana)
atletika
22
Ekipno prvenstvo za OŠ področje Grosuplje (Ljubljana)
atletika
21
Ekipno prvenstvo za SŠ (Ljubljana)
atletika
21
Ekipno prvenstvo za OŠ Ljubljane - skupina A (Ljubljana)
atletika
20
BMW Fest (Volčji potok)
tek
19
Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14 (Slovenj Gradec)
atletika
19
Red Bull 400 (Planica)
tek
18
Mestni tekaški izziv (Novo mesto)
atletika
18
26. Mednarodni miting Novo mesto 2015 (Novo mesto)
atletika
17
Ekipno prvenstvo za OŠ Ljubljane - skupina C (Ljubljana)
atletika
17
Ekipno prvenstvo za OŠ Ljubljane - skupina B (Ljubljana)
atletika
16
Ekipno prvenstvo za SŠ (Kranj)
atletika
16
Ekipno prvenstvo za OŠ področje Gorenjska (Kranj)
atletika
13
Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 (Celje)
atletika
12
Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članice (Novo mesto)
atletika
12
4. Triglav tek (Brdo pri Kranju)
tek
5
Ekipno prvenstvo Slovenije za mladince in mladinke (Ljubljana)
atletika
5
1. Veronikin atletski miting (Kamnik)
atletika
5
37. Juriš na Vršič 2015 (Kranjska Gora)
kolesarstvo
5
Triglav triatlon Bled (Bled)
triatlon
5
Nočni tek Ljubljanica (Ljubljana)
tek
Avgust '15
29
2. Atletski miting "Mladi asi atletike (Domžale)
atletika
29
TF 10ka (Domžale)
tek
26
15. Atletski miting Jernejevo 2015 (Šentjernej)
atletika
23
Telemachov triatlon Ljubljana (Ljubljana)
triatlon
22
Triatlon Bakovci (Bakovci)
triatlon
22
Odprto prvenstvo Gorenjske - Radovljica 2015 (Radovljica)
atletika
22
Nočni tek Vrhnika 2015 (Vrhnika)
tek
22
Fondriestov vzpon na Ulovko (Vrhnika)
kolesarstvo
21
Dvojni Ironman (Bakovci)
triatlon
9
14. Triatlon za pokal mesta Celje (Celje)
triatlon
8
15. Vzpon na Zasavsko Sv.goro (Zagorje)
kolesarstvo
7
Atletski miting (Maribor)
atletika
Julij '15
25
Prvenstvo Slovenije za člane in članice (Nova Gorica)
atletika
23
Paralelni sl. Kajak.kanu (Ljubljana)
veslanje
11
9. Nočna 10ka (Bled)
tek
6
10. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika Cvetana (Ljubljana)
atletika
5
Pokal Schneekoppe 2015 (Kamnik)
kolesarstvo
5
9. Maraton Alpe Scott (Kamnik)
kolesarstvo
1
20. Mednarodni miting - EA Classic (Velenje)
atletika
1
Miting za mlajše kategorije (Velenje)
atletika
Junij '15
27
Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice (Maribor)
atletika
27
Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke (Maribor)
atletika
24
Mednarodni atletski miting Maribor (Maribor)
atletika
21
Atletski miting (Ptuj)
atletika
21
Ambrož triatlon Kamnik (Kamnik)
triatlon
20
PS za mlajše mladince in mladinke (Ptuj)
atletika
20
16. Tušev vzpon na Celjsko kočo (Celje)
kolesarstvo
20
GM4O - Podbrdo Trail running festival (Podbrdo)
tek
14
34. Maraton Franja BTC City (Ljubljana)
kolesarstvo
13
Atletski pokal Slovenije za člane in članice (Celje)
atletika
13
6. Mali maraton Mozirja (Mozirje)
tek
13
Triatlon za pokal Istre (Koper)
triatlon
13
8. Mednarodni Mišov memorial 2015 (Ljubljana)
plavanje
12
24.športne igre Socialnih zavodov (Bled)
tek
12
34. Maraton Franja BTC City - Vožnja na čas (Ljubljana)
kolesarstvo
8
21. Teleolimpiada (Ljubljana)
atletika
7
Dnevnikov triatlon (Portorož)
triatlon
6
2. Mednarodni plavalčkov miting za invalide (Brestanica)
plavanje
6
21. Atletski mednarodni miting - memorial Vučko (Kranj)
atletika
5
47. DRŽAVNO PRVENSTVO ZA OŠPP (Domžale)
atletika
4
Finale državnega prvenstva v atletiki za OŠ (Koper)
atletika
3
Atletski troboj OŠ Ljubljane - SKUPNO (Ljubljana)
atletika
2
Atletski troboj OŠ Ljubljane - skupina D (Ljubljana)
atletika
2
Atletski troboj OŠ Ljubljane - skupina A (Ljubljana)
atletika
1
Atletski troboj OŠ Ljubljane - skupina B (Ljubljana)
atletika
1
Atletski troboj OŠ Ljubljane - skupina C (Ljubljana)
atletika
Maj '15
31
PS v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12 (Maribor)
atletika
31
Legionar challenge (Ljubljana)
tek
30
44.MM Krško 2015 (Brestanica)
plavanje
30
10. DM tek za ženske (Ljubljana)
tek
30
PS v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U14 (Domžale)
atletika
30
15.MEDNARODNI MITING SLOVENSKA (Slovenska Bistrica)
atletika
29
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Postojna)
atletika
29
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Kranj)
atletika
28
2. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
28
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Novo mesto)
atletika
28
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Murska Sobota)
atletika
28
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Maribor)
atletika
28
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Brežice)
atletika
27
Področno prvenstvo OŠ v atletiki (Slovenska Bistrica)
atletika
27
Finale mestnega prvenstva v atletki za OŠ (Ljubljana)
atletika
27
Študentsko prvenstvo Univerze v Ljubljani v atletiki (Ljubljana)
atletika
27
Študentsko prvenstvo Univerze v Ljubljani v atletskem troboju (Ljubljana)
atletika
26
Odprto prvenstvo OŠ. in SŠ. v Akvatlonu (Ljubljana - Kodeljevo)
tek
26
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Celje)
atletika
26
Področno prvenstvo OŠ v atletiki (Ravne)
atletika
25
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Grosuplje)
atletika
25
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Domžale)
atletika
24
Akvatlon Ilirija (Ljubljana)
triatlon
23
40. Mednarodni Plavalni Miting (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
23
Kvalifikacije APS za člane in članice (Ljubljana)
atletika
20
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Hrastnik)
atletika
20
Finale državnega prvenstva v atletiki za SŠ (Domžale)
atletika
19
Občinsko prvenstvo v atletiki za OŠ Ljubljane - A (Ljubljana)
atletika
19
Medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠ (Ptuj)
atletika
19
Področno prvenstvo OŠ v atletiki (Velenje)
atletika
19
Občinsko prvenstvo v atletiki za OŠ Ljubljane - D (Ljubljana)
atletika
18
Občinsko prvenstvo v atletiki za OŠ Ljubljane - B (Ljubljana)
atletika
18
Občinsko prvenstvo v atletiki za OŠ Ljubljane - C (Ljubljana)
atletika
18
22. Študentski tek na grad (Ljubljana)
tek
17
12. Atletski miting Šentjur 2015 (Šentjur)
atletika
16
35. Maraton treh src (Radenci)
tek
16
Atletski miting (Ravne)
atletika
16
Prvenstvo Slovenije v mnogobojih (Ravne)
atletika
15
Področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Murska Sobota)
atletika
14
Področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Ljubljana)
atletika
14
Medobčinsko prvenstvo OŠ v atletiki (Žalec)
atletika
13
Področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Kranj)
atletika
13
Področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Maribor)
atletika
12
Področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Novo mesto)
atletika
12
Področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Celje)
atletika
12
Občinsko prvenstvo v atletiki za OŠ (Celje)
atletika
12
Občinsko prvenstvo v atletiki za OŠ (Novo mesto)
atletika
11
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Koper)
atletika
10
14. Ptujski triatlon (Ptuj)
triatlon
10
Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke (Domžale)
atletika
9
59. Pohod - Tek trojk (Ljubljana)
tek
7
Medobčinsko prvenstvo v atletiki (Slovenska Bistrica)
atletika
6
Področno prvenstvo v atletiki za SŠ (Nova Gorica)
atletika
6
Področno prvenstvo v atletiki za OŠ (Nova Gorica)
atletika
6
Občinsko prvenstvo v atletiki (Tacen)
atletika
6
Občinsko prvenstvo v atletskem troboju (Tacen)
atletika
April '15
26
3. mali maraton - Domžale tečejo (Domžale)
tek
26
Dnevnikov duatlon (Čatež)
triatlon
25
Dnevnikov triatlon (Čatež)
triatlon
25
10. Istrski tek poklicnih gasilcev (Dragonja)
tek
25
Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 (Koper)
atletika
25
4. Lidlov maraton Komenda (Komenda)
tek
19
DP za pionirje in pionirke U12 in U14 (Ravne)
atletika
18
7. dobrodelni 8urni tek FORMAraton (Ljubljana)
tek
18
4. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
15
Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za OŠ - skupina B (Ljubljana)
kros
15
Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za SŠ (Ljubljana)
kros
15
Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za OŠ - skupina A (Ljubljana)
kros
12
Banka Koper 2. Istrski maraton (IZOLA)
tek
12
Miting Domžale Open in Mladi upi (Domžale)
atletika
11
Miting (Šentjur)
atletika
11
Prvenstvo Slovenije v dolgih tekih (Šentjur)
atletika
4
3. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
Marec '15
26
Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju Mlajši (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
26
Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju Starejši (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
25
Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanju (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
22
15. Mali kraški maraton (Sežana)
tek
14
28. Pokal Ježek (Ljubljana - Tivoli)
plavanje
14
Prvenstvo Slovenije v krosu (Velenje)
kros
7
1. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
7
25. Pokljuški maraton AS (Pokljuka)
smučarski tek
1
40. Cicibančkov veleslalom (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
Februar '15
14
Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice (Ljubljana)
atletika
11
Prvenstvo osnovnih šol LJ, NM in GR v veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
10
Prvenstvo srednjih šol LJ in NM v veleslalomu (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
8
Pokal Rok Petrovič (Kranjska Gora)
alpsko smučanje
8
PS v mnogoboju za U12 (Slovenska Bistrica)
atletika
7
Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinke (Celje)
atletika
7
Mednarodni miting v dvorani (Celje)
atletika
1
PS v mnogobojih za U14 (Ljubljana)
atletika
Januar '15
31
Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinke (Celje)
atletika
31
Mednarodni miting v dvorani (Celje)
atletika
25
Mednarodni atletski miting (Slovenska Bistrica)
atletika
25
Prvenstvo Slovenije v atletiki za U12 (Slovenska Bistrica)
atletika
24
Prvenstvo Slovenije v atletiki za U16 (Ljubljana)
atletika
24
Mednarodni atletski miting (Ljubljana)
atletika
22
Finale prvenstva OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki (Ljubljana)
atletika
21
Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki (Ljubljana)
atletika
20
Giant Slalom - FIS - MEN (Cerkno)
alpsko smučanje
20
Giant Slalom - FIS - LADIES (Cerkno)
alpsko smučanje
19
Giant Slalom - FIS - MEN (Cerkno)
alpsko smučanje
19
Giant Slalom - FIS - LADIES (Cerkno)
alpsko smučanje
18
Mednarodni atletski miting (Ljubljana)
atletika
18
Prvenstvo Slovenije v atletiki za U14 (Ljubljana)
atletika
17
5. Pokal zdravilišča Radenci (Radenci)
plavanje
15
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina B (Ljubljana)
atletika
14
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina C (Ljubljana)
atletika
13
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina A (Ljubljana)
atletika
12
Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina D (Ljubljana)
atletika
10
3. Kolo Ljubljanske regije (Ljubljana - Kodeljevo)
plavanje
10
Mednarodni atletski miting (Ljubljana)
atletika

© TIMING Ljubljana, 2015