Rezultati

Filter
Rezultati
Rezultati
Rezultati 2015
DatumTekmovanjeKraj
19.12.Ilirija Challenge 2015Ljubljanaplavanje
12.12.1. Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
5.12.Plavalni izzivLjubljanaplavanje
28.11.24. Mednarodni miting Miklavž 2015Ljubljanaplavanje
21.11.Alive Step Up 2015Ljubljanatek
11.11.Prvenstvo Ljubljane v jesenskem krosu za OŠ - skupina BLjubljana - Tivolikros
11.11.Prvenstvo Ljubljane v jesenskem krosu za OŠ - skupina ALjubljana - Tivolikros
11.11.Prvenstvo Ljubljane v jesenskem krosu za SŠLjubljana - Tivolikros
10.10.49. kros občinskih reprezentancRavnekros
9.10.Finale ekipnega prvenstva v atletiki za OŠVelenjeatletika
8.10.Finale ekipnega prvenstva v atletiki za SŠCeljeatletika
6.10.4. Štafetni tek univerze v LjubljaniLjubljanatek
4.10.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihSlovenj Gradecatletika
3.10.36.Tek na Šmarno goroŠmarna Goratek
1.10.Atletska olimpiada OŠSlovenska Bistricaatletika
30.9.Ekipno prvenstvo za OŠ področje PosavjeBrežiceatletika
29.9.Ekipno prvenstvo za SŠNova Goricaatletika
29.9.Ekipno prvenstvo SŠ v atletikiNovo mestoatletika
29.9.Ekipno prvenstvo za OŠ področje GoriškaNova Goricaatletika
29.9.Ekipno prvenstvo za OŠNovo mestoatletika
28.9.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiMariboratletika
28.9.Ekipno prvenstvo SŠ v atletikiMariboratletika
27.9.7. Mednarodni miting Zvezde prihodnosti Bled 2015Bledatletika
27.9.3. mali konjiški maratonSlovenske Konjicetek
26.9.2. Pikin miting mladih Velenje 2015Velenjeatletika
26.9.BalkanationVelenjeatletika
23.9.Ekipno prvenstvo za OŠ Celjeatletika
23.9.Ekipno prvenstvo za SŠCeljeatletika
22.9.Ekipno prvenstvo za OŠ Velenjeatletika
22.9.Ekipno prvenstvo za OŠ Ljubljane - skupina DLjubljanaatletika
22.9.Ekipno prvenstvo za OŠ področje GrosupljeLjubljanaatletika
21.9.Ekipno prvenstvo za SŠLjubljanaatletika
21.9.Ekipno prvenstvo za OŠ Ljubljane - skupina ALjubljanaatletika
20.9.BMW FestVolčji potoktek
19.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14Slovenj Gradecatletika
19.9.Red Bull 400Planicatek
18.9.Mestni tekaški izzivNovo mestoatletika
18.9.26. Mednarodni miting Novo mesto 2015Novo mestoatletika
17.9.Ekipno prvenstvo za OŠ Ljubljane - skupina CLjubljanaatletika
17.9.Ekipno prvenstvo za OŠ Ljubljane - skupina BLjubljanaatletika
16.9.Ekipno prvenstvo za SŠKranjatletika
16.9.Ekipno prvenstvo za OŠ področje GorenjskaKranjatletika
13.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16Celjeatletika
12.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceNovo mestoatletika
12.9.4. Triglav tekBrdo pri Kranjutek
5.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za mladince in mladinkeLjubljanaatletika
5.9.1. Veronikin atletski mitingKamnikatletika
5.9.37. Juriš na Vršič 2015Kranjska Gorakolesarstvo
5.9.Triglav triatlon BledBledtriatlon
5.9.Nočni tek LjubljanicaLjubljanatek
29.8.2. Atletski miting "Mladi asi atletikeDomžaleatletika
29.8.TF 10kaDomžaletek
26.8.15. Atletski miting Jernejevo 2015Šentjernejatletika
23.8.Telemachov triatlon LjubljanaLjubljanatriatlon
22.8.Triatlon BakovciBakovcitriatlon
22.8.Odprto prvenstvo Gorenjske - Radovljica 2015Radovljicaatletika
22.8.Nočni tek Vrhnika 2015Vrhnikatek
22.8.Fondriestov vzpon na UlovkoVrhnikakolesarstvo
21.8.Dvojni IronmanBakovcitriatlon
9.8.14. Triatlon za pokal mesta CeljeCeljetriatlon
8.8.15. Vzpon na Zasavsko Sv.goroZagorjekolesarstvo
7.8.Atletski mitingMariboratletika
25.7.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceNova Goricaatletika
23.7.Paralelni sl. Kajak.kanuLjubljanaveslanje
11.7.9. Nočna 10kaBledtek
6.7.10. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika CvetanaLjubljanaatletika
5.7.Pokal Schneekoppe 2015Kamnikkolesarstvo
5.7.9. Maraton Alpe ScottKamnikkolesarstvo
1.7.20. Mednarodni miting - EA ClassicVelenjeatletika
1.7.Miting za mlajše kategorijeVelenjeatletika
27.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članiceMariboratletika
27.6.Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeMariboratletika
24.6.Mednarodni atletski miting MariborMariboratletika
21.6.Atletski mitingPtujatletika
21.6.Ambrož triatlon KamnikKamniktriatlon
20.6.PS za mlajše mladince in mladinke Ptujatletika
20.6.16. Tušev vzpon na Celjsko kočoCeljekolesarstvo
20.6.GM4O - Podbrdo Trail running festivalPodbrdotek
14.6.34. Maraton Franja BTC CityLjubljanakolesarstvo
13.6.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
13.6.6. Mali maraton MozirjaMozirjetek
13.6.Triatlon za pokal IstreKopertriatlon
13.6.8. Mednarodni Mišov memorial 2015Ljubljanaplavanje
12.6.24.športne igre Socialnih zavodovBledtek
12.6.34. Maraton Franja BTC City - Vožnja na časLjubljanakolesarstvo
8.6.21. TeleolimpiadaLjubljanaatletika
7.6.Dnevnikov triatlonPortorožtriatlon
6.6.2. Mednarodni plavalčkov miting za invalideBrestanicaplavanje
6.6.21. Atletski mednarodni miting - memorial VučkoKranjatletika
5.6.47. DRŽAVNO PRVENSTVO ZA OŠPPDomžaleatletika
4.6.Finale državnega prvenstva v atletiki za OŠKoperatletika
3.6.Atletski troboj OŠ Ljubljane - SKUPNOLjubljanaatletika
2.6.Atletski troboj OŠ Ljubljane - skupina DLjubljanaatletika
2.6.Atletski troboj OŠ Ljubljane - skupina ALjubljanaatletika
1.6.Atletski troboj OŠ Ljubljane - skupina BLjubljanaatletika
1.6.Atletski troboj OŠ Ljubljane - skupina CLjubljanaatletika
31.5.PS v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12Mariboratletika
31.5.Legionar challengeLjubljanatek
30.5.44.MM Krško 2015Brestanicaplavanje
30.5.10. DM tek za ženskeLjubljanatek
30.5.PS v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U14Domžaleatletika
30.5.15.MEDNARODNI MITING SLOVENSKASlovenska Bistricaatletika
29.5.Področno prvenstvo v atletiki za OŠPostojnaatletika
29.5.Področno prvenstvo v atletiki za OŠKranjatletika
28.5.2. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
28.5.Področno prvenstvo v atletiki za OŠNovo mestoatletika
28.5.Področno prvenstvo v atletiki za OŠMurska Sobotaatletika
28.5.Področno prvenstvo v atletiki za OŠMariboratletika
28.5.Področno prvenstvo v atletiki za OŠBrežiceatletika
27.5.Področno prvenstvo OŠ v atletikiSlovenska Bistricaatletika
27.5.Finale mestnega prvenstva v atletki za OŠLjubljanaatletika
27.5.Študentsko prvenstvo Univerze v Ljubljani v atletikiLjubljanaatletika
27.5.Študentsko prvenstvo Univerze v Ljubljani v atletskem trobojuLjubljanaatletika
26.5.Odprto prvenstvo OŠ. in SŠ. v AkvatlonuLjubljana - Kodeljevotek
26.5.Področno prvenstvo v atletiki za OŠCeljeatletika
26.5.Področno prvenstvo OŠ v atletikiRavneatletika
25.5.Področno prvenstvo v atletiki za OŠGrosupljeatletika
25.5.Področno prvenstvo v atletiki za OŠDomžaleatletika
24.5.Akvatlon IlirijaLjubljanatriatlon
23.5.40. Mednarodni Plavalni MitingLjubljana - Kodeljevoplavanje
23.5.Kvalifikacije APS za člane in članiceLjubljanaatletika
20.5.Področno prvenstvo v atletiki za OŠHrastnikatletika
20.5.Finale državnega prvenstva v atletiki za SŠDomžaleatletika
19.5.Občinsko prvenstvo v atletiki za OŠ Ljubljane - ALjubljanaatletika
19.5.Medobčinsko prvenstvo v atletiki za OŠPtujatletika
19.5.Področno prvenstvo OŠ v atletikiVelenjeatletika
19.5.Občinsko prvenstvo v atletiki za OŠ Ljubljane - DLjubljanaatletika
18.5.Občinsko prvenstvo v atletiki za OŠ Ljubljane - BLjubljanaatletika
18.5.Občinsko prvenstvo v atletiki za OŠ Ljubljane - CLjubljanaatletika
18.5.22. Študentski tek na gradLjubljanatek
17.5.12. Atletski miting Šentjur 2015Šentjuratletika
16.5.35. Maraton treh srcRadencitek
16.5.Atletski mitingRavneatletika
16.5.Prvenstvo Slovenije v mnogobojihRavneatletika
15.5.Področno prvenstvo v atletiki za SŠMurska Sobotaatletika
14.5.Področno prvenstvo v atletiki za SŠLjubljanaatletika
14.5.Medobčinsko prvenstvo OŠ v atletikiŽalecatletika
13.5.Področno prvenstvo v atletiki za SŠKranjatletika
13.5.Področno prvenstvo v atletiki za SŠMariboratletika
12.5.Področno prvenstvo v atletiki za SŠNovo mestoatletika
12.5. Področno prvenstvo v atletiki za SŠCeljeatletika
12.5. Občinsko prvenstvo v atletiki za OŠCeljeatletika
12.5.Občinsko prvenstvo v atletiki za OŠNovo mestoatletika
11.5.Področno prvenstvo v atletiki za OŠKoperatletika
10.5.14. Ptujski triatlonPtujtriatlon
10.5.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinkeDomžaleatletika
9.5.59. Pohod - Tek trojkLjubljanatek
7.5.Medobčinsko prvenstvo v atletikiSlovenska Bistricaatletika
6.5.Področno prvenstvo v atletiki za SŠNova Goricaatletika
6.5.Področno prvenstvo v atletiki za OŠNova Goricaatletika
6.5.Občinsko prvenstvo v atletikiTacenatletika
6.5.Občinsko prvenstvo v atletskem trobojuTacenatletika
26.4.3. mali maraton - Domžale tečejoDomžaletek
26.4.Dnevnikov duatlonČatežtriatlon
25.4.Dnevnikov triatlonČatežtriatlon
25.4.10. Istrski tek poklicnih gasilcevDragonjatek
25.4.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16Koperatletika
25.4.4. Lidlov maraton KomendaKomendatek
19.4.DP za pionirje in pionirke U12 in U14Ravneatletika
18.4.7. dobrodelni 8urni tek FORMAratonLjubljanatek
18.4.4. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
15.4.Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za OŠ - skupina BLjubljanakros
15.4.Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za SŠLjubljanakros
15.4.Prvenstvo Ljubljane v spomladanskem krosu za OŠ - skupina ALjubljanakros
12.4.Banka Koper 2. Istrski maratonIZOLAtek
12.4.Miting Domžale Open in Mladi upiDomžaleatletika
11.4.MitingŠentjuratletika
11.4.Prvenstvo Slovenije v dolgih tekihŠentjuratletika
4.4.3. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
26.3.Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju MlajšiLjubljana - Tivoliplavanje
26.3.Prvenstvo OŠ Ljubljane v plavanju StarejšiLjubljana - Tivoliplavanje
25.3.Prvenstvo SŠ Ljubljane v plavanjuLjubljana - Tivoliplavanje
22.3.15. Mali kraški maratonSežanatek
14.3.28. Pokal JežekLjubljana - Tivoliplavanje
14.3.Prvenstvo Slovenije v krosuVelenjekros
7.3.1. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
7.3.25. Pokljuški maraton ASPokljukasmučarski tek
1.3.40. Cicibančkov veleslalomKranjska Goraalpsko smučanje
14.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceLjubljanaatletika
11.2.Prvenstvo osnovnih šol LJ, NM in GR v veleslalomuKranjska Goraalpsko smučanje
10.2.Prvenstvo srednjih šol LJ in NM v veleslalomuKranjska Goraalpsko smučanje
8.2.Pokal Rok PetrovičKranjska Goraalpsko smučanje
8.2.PS v mnogoboju za U12Slovenska Bistricaatletika
7.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinkeCeljeatletika
7.2.Mednarodni miting v dvoraniCeljeatletika
1.2.PS v mnogobojih za U14Ljubljanaatletika
31.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinkeCeljeatletika
31.1.Mednarodni miting v dvoraniCeljeatletika
25.1.Mednarodni atletski mitingSlovenska Bistricaatletika
25.1.Prvenstvo Slovenije v atletiki za U12Slovenska Bistricaatletika
24.1.Prvenstvo Slovenije v atletiki za U16Ljubljanaatletika
24.1.Mednarodni atletski mitingLjubljanaatletika
22.1.Finale prvenstva OŠ Ljubljane v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
21.1.Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
20.1.Giant Slalom - FIS - MENCerknoalpsko smučanje
20.1.Giant Slalom - FIS - LADIESCerknoalpsko smučanje
19.1.Giant Slalom - FIS - MEN Cerknoalpsko smučanje
19.1.Giant Slalom - FIS - LADIESCerknoalpsko smučanje
18.1.Mednarodni atletski mitingLjubljanaatletika
18.1.Prvenstvo Slovenije v atletiki za U14Ljubljanaatletika
17.1.5. Pokal zdravilišča RadenciRadenciplavanje
15.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina BLjubljanaatletika
14.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina CLjubljanaatletika
13.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina ALjubljanaatletika
12.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina DLjubljanaatletika
10.1.3. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
10.1.Mednarodni atletski mitingLjubljanaatletika