Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
Kategorije
M
Moški - skupno
Z
Ženske - skupno
M1
Mlajši Dečki
M2
Dečki
M3
Starejši Dečki
M4
Mladinci
M5
Člani
M6
Mlajši Veterani
M7
Veterani
M8
Starejši Veterani
Z1
Mlajše Deklice
Z2
Deklice
Z3
Starejše Deklice
Z4
Mladinke
Z5
Članice
Z6
Mlajše Veteranke
Z7
Veterani
Z8
Starejše Veteranke
Rezultati
39.Tek na Šmarno goro
Tacen, 6. 10. 2018
M6 - Mlajši Veterani
Uvr.
Št.
Priimek in ime
LR
Država
Klub
K1
K2
Rezultat
1
4
TEKLAY Azarya
1978
ERI
0:21:21
0:28:22
0:45:59
2
107
ALIČ Simon
1971
SLO
ŠD Nanos
0:22:52
0:30:15
0:50:05
3
174
DUKA MARINKO
1977
CRO
AK Solin
0:24:10
0:32:51
0:52:34
4
35
BONGIO Fabio
1972
ITA
GS CSI Morbegno
0:24:13
0:31:53
0:52:44
5
28
MIYACHI Fujio
1978
JPN
0:24:57
0:33:29
0:53:54
6
33
MANENTI Mauro
1972
ITA
GS CSI Morbegno
0:25:00
0:32:46
0:54:08
7
198
JUVAN MIHA
1975
SLO
ŠD Metek
0:24:35
0:32:56
0:54:29
8
167
TRPIN SINDI
1978
SLO
AD Olimpik
0:25:04
0:33:20
0:54:56
9
161
BREGAR Metod
1969
SLO
KGT Papež
0:25:03
0:32:58
0:55:09
10
73
KRNC Matjaž
1974
SLO
TK Šm. Naveza
0:26:25
0:34:19
0:56:51
11
183
KOCJANČIČ PRIMOŽ
1978
SLO
0:26:19
0:34:37
0:57:33
12
151
ŠTIGLIC Boštjan
1971
SLO
0:26:24
0:35:04
0:57:41
13
37
RUFFONI Amos
1976
ITA
GP Santi Nuova Olonio
0:26:34
0:35:37
0:58:02
14
179
TROBIŠ BOŠTJAN
1975
SLO
Gednep d.o.o.
0:26:56
0:36:04
0:58:40
15
170
NAPAST FRANČIŠEK
1974
SLO
0:28:36
0:37:45
1:01:20
16
111
ČERNE Andrej
1969
SLO
0:29:12
0:39:46
1:05:16
17
120
JERČIČ Vasja
1972
SLO
0:30:22
0:40:11
1:05:50
18
193
HOČEVAR PRIMOŽ
1972
SLO
Meg d.o.o.
0:30:16
0:40:07
1:06:03
19
155
TROBEC Marjan
1969
SLO
ŠD Divji zajci
0:30:24
0:40:54
1:06:33
20
117
GLOGOVŠEK Robert
1972
SLO
0:31:08
0:42:00
1:09:37
21
127
KUTNJAK Leon
1972
SLO
0:33:08
0:44:28
1:13:20
22
205
FERLEŽ DANILO
1973
SLO
Grmada Team
0:33:42
0:45:03
1:14:39
23
199
POTOČNIK PETER
1976
SLO
0:36:47
0:51:20
1:23:21
24
51
KOEV Darin
1972
BUL
0:37:32
0:50:16
1:23:46