Rezultati

Rezultati

30. Mednarodni miting Novo mesto 2019

Novo mesto, 24.7.2019

FINALE po skupinah (1. skupina) - 100 m, članice, veter: -1,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11713305Tomičić Prezelj JoniOL199311.880,216
21497836Čirić MajaMASS198912.030,162
31643980Tukhay VladyslavaMASS199912.170,163
4790Risek MargaretaCRO199412.210,135
5770Pokos LucijaCRO199412.250,195
6880Župa NikaCRO199412.310,138
7800Šebalj LuanaCRO199612.420,189
1602115Mihalinec MajaMASS1989DNS

FINALE po skupinah (2. skupina) - 100 m, članice, veter: -0,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
116112899Rutar VikaMASS199712.470,160
2700Mačković EvaCRO200312.580,244
31503803Debevec KajaMASS199612.660,154
4530Bubalo LeaCRO200312.720,177
5690Larva MirnaCRO199612.830,212
6163511Šimenc KimMASS200213.020,203
7600Dumanić AndreaCRO200213.090,243
81525928Eržen IzabelaMASS200313.180,199

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11713305Tomičić Prezelj JoniOL1993Q11.970,213
21497836Čirić MajaMASS1989Q12.030,120
31602115Mihalinec MajaMASS1989Q12.090,155
41643980Tukhay VladyslavaMASS1999Q12.330,169
5790Risek MargaretaCRO1994Q12.410,164
6880Župa NikaCRO1994q12.430,126
7770Pokos LucijaCRO1994Q12.520,191
8800Šebalj LuanaCRO1996q12.610,171
916112899Rutar VikaMASS1997q12.650,181
10700Mačković EvaCRO2003q12.670,163
111503803Debevec KajaMASS1996q12.780,137
12690Larva MirnaCRO1996q12.850,172
12530Bubalo LeaCRO2003q12.850,157
14163511Šimenc KimMASS2002q12.960,178
15600Dumanić AndreaCRO2002q12.990,205
161525928Eržen IzabelaMASS2003q13.110,147
17680Kramarić ValentinaCRO199513.210,177
181273107Rajšel KajaKRKA200213.390,166
19116423Ferlež AnjaASB200013.440,134
201233081Gimpelj AnaKRKA200213.530,155
211753Pavlinjek NatalijaPOM199813.620,166
221767903Stančin AnaPOM200214.840,168
710Marić AnamarijaCRO1995DNS
780Pucko DarijaCRO1988DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, članice, veter: -1,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11713305Tomičić Prezelj JoniOL1993Q11.970,213
21497836Čirić MajaMASS1989Q12.030,120
3880Župa NikaCRO1994q12.430,126
41503803Debevec KajaMASS1996q12.780,137
5530Bubalo LeaCRO2003q12.850,157
6163511Šimenc KimMASS2002q12.960,178
71525928Eržen IzabelaMASS2003q13.110,147
780Pucko DarijaCRO1988DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, članice, veter: -1,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11643980Tukhay VladyslavaMASS1999Q12.330,169
2770Pokos LucijaCRO1994Q12.520,191
3700Mačković EvaCRO2003q12.670,163
4690Larva MirnaCRO1996q12.850,172
5680Kramarić ValentinaCRO199513.210,177
6116423Ferlež AnjaASB200013.440,134
71233081Gimpelj AnaKRKA200213.530,155
81767903Stančin AnaPOM200214.840,168

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, članice, veter: -1,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11602115Mihalinec MajaMASS1989Q12.090,155
2790Risek MargaretaCRO1994Q12.410,164
3800Šebalj LuanaCRO1996q12.610,171
416112899Rutar VikaMASS1997q12.650,181
5600Dumanić AndreaCRO2002q12.990,205
61273107Rajšel KajaKRKA200213.390,166
71753Pavlinjek NatalijaPOM199813.620,166
710Marić AnamarijaCRO1995DNS