Toggle navigation
14. Mednarodni atletski miting Maribor 2022 in 9. memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 m (Maribor, 14. 06. 2022)
TIMETABLE
TEAM RESULTS
senior men
100 m
200 m
400 m
1500 m
5000 m
110 m hurdles
hammer throw
discus throw
long jump
triple jump
high jump
senior women
100 m
200 m
400 m
800 m
3000 m
100 m hurdles
400 m hurdles
hammer throw
discus throw
long jump
triple jump
high jump
junior women (U18)
100 m hurdles
hammer throw
boys
60 m
girls
60 m
junior men (U20)
hammer throw
RESULTS - 1500 m, senior men
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
1
51
Bloudek Marino
CRO
1999
3:44.54
2
58
Jambrešić Nino
CRO
2004
3:51.13
3
287
Markelj Rok
TRK
2000
3:52.22
4
50
Belčić Bruno
CRO
2000
3:53.96
5
70
Vojnović Ivan
CRO
2003
3:55.14
6
215
Šimenko Lalič Tilen
PMB
1998
3:56.46
7
4
Vilhar Klemen
AKR
1998
3:56.79
8
177
Požgaj Anže Svit
MASS
2003
4:00.23
9
216
Verbošt Gregor
PMB
1994
4:01.14
10
20
Ferk Fabian
AUT
1999
4:02.15
11
286
Flajnik Janž
TRK
2002
4:03.20
12
132
Bauman Bor
KLC
2003
4:05.16
13
176
Pajek Luka Aljaž
MASS
2005
4:11.16
14
299
Pogorevc Jaka
VEL
1998
4:11.96
15
298
Kramer Jan
VEL
1994
4:12.76
16
246
Lapoši Jože
POM
2000
4:14.94
17
34
Pejčić Vladimir
BIH
1997
4:17.51
18
47
Alpeza Vito
CRO
2005
4:19.36
19
129
Verneker Žiga
KAK
2006
4:29.48
20
203
Strnad Nik
OLK
2004
4:46.47
196
Jakofčič Smrekar Simon
NAV
2002
DNF
134
Kokalj Jan
KLC
1997
DNF
174
Makovec Aljaž
MASS
1997
DNS
247
Rus Matjaž
POM
1995
DNS
261
Klemenčič Aleksej
SLG
2004
DNS
22
Karner Daniel
AUT
1999
DNS
Group 1 - 1500 m, senior men
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
1
298
Kramer Jan
VEL
1994
4:12.76
2
246
Lapoši Jože
POM
2000
4:14.94
3
34
Pejčić Vladimir
BIH
1997
4:17.51
4
47
Alpeza Vito
CRO
2005
4:19.36
5
129
Verneker Žiga
KAK
2006
4:29.48
6
203
Strnad Nik
OLK
2004
4:46.47
174
Makovec Aljaž
MASS
1997
DNS
247
Rus Matjaž
POM
1995
DNS
261
Klemenčič Aleksej
SLG
2004
DNS
Group 2 - 1500 m, senior men
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
1
51
Bloudek Marino
CRO
1999
3:44.54
2
58
Jambrešić Nino
CRO
2004
3:51.13
3
287
Markelj Rok
TRK
2000
3:52.22
4
50
Belčić Bruno
CRO
2000
3:53.96
5
70
Vojnović Ivan
CRO
2003
3:55.14
6
215
Šimenko Lalič Tilen
PMB
1998
3:56.46
7
4
Vilhar Klemen
AKR
1998
3:56.79
8
177
Požgaj Anže Svit
MASS
2003
4:00.23
9
216
Verbošt Gregor
PMB
1994
4:01.14
10
20
Ferk Fabian
AUT
1999
4:02.15
11
286
Flajnik Janž
TRK
2002
4:03.20
12
132
Bauman Bor
KLC
2003
4:05.16
13
176
Pajek Luka Aljaž
MASS
2005
4:11.16
14
299
Pogorevc Jaka
VEL
1998
4:11.96
196
Jakofčič Smrekar Simon
NAV
2002
DNF
134
Kokalj Jan
KLC
1997
DNF
22
Karner Daniel
AUT
1999
DNS