Toggle navigation
Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje U16 - 1. del (Zagreb (CRO), 5. 02. 2023)
TIMETABLE
TEAM RESULTS
boys
300 m
1000 m
4 x 200 m
shot put
girls
300 m
1000 m
4 x 200 m
shot put
RESULTS - 1000 m, girls
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
1
60
Verneker Ana Vita
KAK
2008
2:53.71
2
125
Remic Živa
OL
2009
3:00.69
3
170
Raj Ema Pika
SLG
2008
3:03.32
4
65
Vogrin Cingesar Brina
KLC
2010
3:10.44
5
186
Rant Brina
ŠL
2009
3:11.23
6
46
Kuzman Katarina
ATDS
2008
3:11.36
7
4
Potić Sofija
AADS
2009
3:13.51
8
75
Gomizelj Lana
KP
2009
3:15.62
9
196
Kovačec Gaja
ŠTA
2008
3:15.76
10
174
Blatnik Kiara
ŠDB
2010
3:15.79
11
64
Marinič Kuzman Neja
KLC
2011
3:15.98
12
183
Madjar Eva
ŠL
2009
3:17.54
13
15
Robič Maša
AKR
2008
3:22.80
14
212
Matkovič Klara
VRH
2008
3:23.92
15
89
Balažic Lara
KRKA
2008
3:25.76
16
218
Ažman Zala
TRK
2008
3:25.92
17
185
Raković Maša
ŠL
2010
3:27.36
18
61
Brusl Ajša
KAŠ
2010
3:27.41
19
96
Šimec Klara
KRKA
2009
3:29.15
20
51
Melinc Alja
BOV
2008
3:30.59
21
178
Bašelj Sara
ŠEN
2008
3:30.71
22
53
Jurman Mia
BRE
2008
3:32.21
23
176
Radej Nika
ŠDB
2009
3:32.87
24
97
Švirt Urša
KRKA
2009
3:32.99
25
112
Belovič Ana
MASS
2009
3:33.32
26
205
Čaušević Ema
VEL
2010
3:33.80
27
94
Saje Kaja
KRKA
2009
3:34.22
28
115
Požgaj Maruša
MASS
2009
3:40.16
29
148
Nonkovič Vita
POM
2008
3:42.23
30
62
Štravs Tinkara
KAŠ
2009
3:47.41
31
59
Spanžel Špela
KAK
2009
3:53.73
32
56
Pečnik Emma
KAK
2008
3:55.08
167
Grešovnik Uma
SLG
2009
DNS
48
Satler Brina
ATDS
2009
DNS
108
Žiberna Alina
KRO
2008
DNS
67
Gabrovšek Eva
KOČ
2009
DNS
Group 1 - 1000 m, girls
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
1
218
Ažman Zala
TRK
2008
3:25.92
2
185
Raković Maša
ŠL
2010
3:27.36
3
61
Brusl Ajša
KAŠ
2010
3:27.41
4
51
Melinc Alja
BOV
2008
3:30.59
5
178
Bašelj Sara
ŠEN
2008
3:30.71
6
115
Požgaj Maruša
MASS
2009
3:40.16
48
Satler Brina
ATDS
2009
DNS
67
Gabrovšek Eva
KOČ
2009
DNS
Group 2 - 1000 m, girls
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
1
64
Marinič Kuzman Neja
KLC
2011
3:15.98
2
96
Šimec Klara
KRKA
2009
3:29.15
3
112
Belovič Ana
MASS
2009
3:33.32
4
205
Čaušević Ema
VEL
2010
3:33.80
5
62
Štravs Tinkara
KAŠ
2009
3:47.41
6
59
Spanžel Špela
KAK
2009
3:53.73
7
56
Pečnik Emma
KAK
2008
3:55.08
Group 3 - 1000 m, girls
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
1
89
Balažic Lara
KRKA
2008
3:25.76
2
53
Jurman Mia
BRE
2008
3:32.21
3
176
Radej Nika
ŠDB
2009
3:32.87
4
97
Švirt Urša
KRKA
2009
3:32.99
5
94
Saje Kaja
KRKA
2009
3:34.22
6
148
Nonkovič Vita
POM
2008
3:42.23
108
Žiberna Alina
KRO
2008
DNS
Group 4 - 1000 m, girls
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
1
4
Potić Sofija
AADS
2009
3:13.51
2
75
Gomizelj Lana
KP
2009
3:15.62
3
174
Blatnik Kiara
ŠDB
2010
3:15.79
4
183
Madjar Eva
ŠL
2009
3:17.54
5
15
Robič Maša
AKR
2008
3:22.80
6
212
Matkovič Klara
VRH
2008
3:23.92
167
Grešovnik Uma
SLG
2009
DNS
Group 5 - 1000 m, girls
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
1
60
Verneker Ana Vita
KAK
2008
2:53.71
2
125
Remic Živa
OL
2009
3:00.69
3
170
Raj Ema Pika
SLG
2008
3:03.32
4
65
Vogrin Cingesar Brina
KLC
2010
3:10.44
5
186
Rant Brina
ŠL
2009
3:11.23
6
46
Kuzman Katarina
ATDS
2008
3:11.36
7
196
Kovačec Gaja
ŠTA
2008
3:15.76