Kvalifikacije Rezultati - 4 x 100 m, starejši ucenci
| Uvr. | Št. | Ekipa | Klub | Tekmovalci | Q | Rezultat | RT | Točke | |
|---|
| 1 | 0 | TREBNJE | TREBNJE |
| | 49.38 | | 2200,0 | |
| 2 | 0 | GRM 1 | GRMNM |
| | 49.64 | | 2176,0 | |
| 3 | 0 | ŠENTJERNEJ 1 | ŠENTJERNEJ |
| | 50.41 | | 2104,0 | |
| 4 | 0 | IVANA CANKARJA VRHNIKA 2 | ICVRHNIKA |
| | 52.09 | | 1946,0 | |
| 5 | 0 | CENTER 1 | CENTNM |
| | 52.19 | | 1938,0 | |
| 6 | 0 | LOUISA ADAMICA GROSUPLJE | LAGROS |
| | 52.42 | | 1916,0 | |
| 7 | 0 | FRANA METELKA ŠKOCJAN | FMŠKOCJAN |
| | 52.88 | | 1874,0 | |
| 8 | 0 | ŠMARJE-SAP | ŠMARJESAP |
| | 53.21 | | 1844,0 | |
| 9 | 0 | ŠMARJETA | ŠMARJETA |
| | 53.24 | | 1842,0 | |
| 10 | 0 | ŠENTJERNEJ 2 | ŠENTJERNEJ |
| | 53.29 | | 1836,0 | |
| 11 | 0 | STOPICE | STOPICE |
| | 54.07 | | 1766,0 | 54,061 |
| 12 | 0 | OTOCEC | OTOCEC |
| | 54.07 | | 1766,0 | 54,062 |
| 13 | 0 | DOLENJSKE TOPLICE | DOLTOP |
| | 54.61 | | 1718,0 | |
| 14 | 0 | IVANA CANKARJA VRHNIKA 1 | ICVRHNIKA |
| | 54.64 | | 1716,0 | |
| 15 | 0 | GRM 2 | GRMNM |
| | 54.69 | | 1710,0 | |
| 16 | 0 | ŠMIHEL | ŠMIHEL |
| | 55.08 | | 1676,0 | |
| 17 | 0 | CENTER 2 | CENTNM |
| | 55.60 | | 1630,0 | |
Kvalifikacije Skupina 1 - 4 x 100 m, starejši ucenci

| Uvr. | Št. | Ekipa | Klub | Tekmovalci | Q | Rezultat | RT | Točke | |
|---|
| 1 | 0 | LOUISA ADAMICA GROSUPLJE | LAGROS |
| | 52.42 | | 1916,0 | |
| 2 | 0 | ŠMARJETA | ŠMARJETA |
| | 53.24 | | 1842,0 | |
| 3 | 0 | ŠENTJERNEJ 2 | ŠENTJERNEJ |
| | 53.29 | | 1836,0 | |
| 4 | 0 | DOLENJSKE TOPLICE | DOLTOP |
| | 54.61 | | 1718,0 | |
| 5 | 0 | GRM 2 | GRMNM |
| | 54.69 | | 1710,0 | |
Kvalifikacije Skupina 2 - 4 x 100 m, starejši ucenci

| Uvr. | Št. | Ekipa | Klub | Tekmovalci | Q | Rezultat | RT | Točke | |
|---|
| 1 | 0 | ŠENTJERNEJ 1 | ŠENTJERNEJ |
| | 50.41 | | 2104,0 | |
| 2 | 0 | FRANA METELKA ŠKOCJAN | FMŠKOCJAN |
| | 52.88 | | 1874,0 | |
| 3 | 0 | OTOCEC | OTOCEC |
| | 54.07 | | 1766,0 | 54,062 |
| 4 | 0 | IVANA CANKARJA VRHNIKA 1 | ICVRHNIKA |
| | 54.64 | | 1716,0 | |
| 5 | 0 | ŠMIHEL | ŠMIHEL |
| | 55.08 | | 1676,0 | |
| 6 | 0 | CENTER 2 | CENTNM |
| | 55.60 | | 1630,0 | |
Kvalifikacije Skupina 3 - 4 x 100 m, starejši ucenci

| Uvr. | Št. | Ekipa | Klub | Tekmovalci | Q | Rezultat | RT | Točke | |
|---|
| 1 | 0 | TREBNJE | TREBNJE |
| | 49.38 | | 2200,0 | |
| 2 | 0 | GRM 1 | GRMNM |
| | 49.64 | | 2176,0 | |
| 3 | 0 | IVANA CANKARJA VRHNIKA 2 | ICVRHNIKA |
| | 52.09 | | 1946,0 | |
| 4 | 0 | CENTER 1 | CENTNM |
| | 52.19 | | 1938,0 | |
| 5 | 0 | ŠMARJE-SAP | ŠMARJESAP |
| | 53.21 | | 1844,0 | |
| 6 | 0 | STOPICE | STOPICE |
| | 54.07 | | 1766,0 | 54,061 |