Toggle navigation
Finale ekipnega prvenstva Slovenije v atletiki za osnovne šole (Maribor, 11. 10. 2023)
TIMETABLE
TEAM RESULTS
starejši učenci
60 m
300 m
1000 m
4x100m
shot put
Vortex
long jump
high jump
starejše učenke
60 m
300 m
1000 m
4x100m
shot put
Vortex
long jump
high jump
RESULTS - 1000 m,
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
Points
1
9
ZEI MARUŠA
PVMB
3:12.18
32,0
2
15
ZUPANČIČ ZALA
LAGROS
3:18.32
31,0
3
8
KREFT KIM
DOBROVA
3:19.65
30,0
4
22
DOVER HANA IZA
PVMB
3:25.35
29,0
5
13
HVALA TIA
JDKRŠKO
3:26.88
28,0
6
2
PAJK ALJA
GRMNM
3:27.39
27,0
7
3
LOKAR ANJA
DLAJDOV
3:28.06
26,0
8
1
DROLE ŽANA
ITGV
3:28.26
25,0
9
4
KOTNIK GAJA
LIVADAVE
3:32.72
24,0
10
17
PIRC AIŠA
JDKRŠKO
3:33.23
23,0
11
10
KONEC META
DBVIPAVA
3:33.30
22,0
12
14
JERAŠA TJAŠA
VIČ
3:33.36
21,0
13
5
MARČIČ IZA
PETROVČE
3:34.92
20,0
14
23
SRAKA LORA
VIČ
3:36.92
19,0
15
30
BRATINA ZOJA
DLAJDOV
3:39.90
18,0
16
16
KOGOVŠEK EVA
DOBROVA
3:40.56
17,0
17
26
BAYER SARA
GRMNM
3:41.86
16,0
18
6
TARANIŠ KAJA
ŠENTJERNEJ
3:42.27
15,0
19
25
PENCA PETRA
ŠENTJERNEJ
3:43.60
14,0
20
29
BAJRIČ ADNANA
CENTNM
3:45.33
13,0
21
27
SAJE STELA
LAGROS
3:45.65
12,0
22
20
BELTRAM BLAŽKA
PETROVČE
3:45.67
11,0
23
7
KLEMENČIČ KAROLY KIM
IOŠMS
3:46.19
10,0
24
18
KRŽIŠNIK TAJDA
ITGV
3:46.64
9,0
25
19
LAHARNAR ASIJA
DBVIPAVA
3:48.20
8,0
26
12
CIMERMANČIČ SARA
CENTNM
3:54.43
7,0
27
24
VASILJEVIĆ NIKOLINA
LIVADAVE
3:59.27
6,0
28
28
KUTIN ZARA
SGKOB
4:03.40
5,0
29
21
MERICA HANA
IOŠMS
4:13.93
4,0
11
RASPET NIKA
SGKOB
DNF
0
Group 1 - 1000 m,
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
Points
1
9
ZEI MARUŠA
PVMB
3:12.18
32,0
2
15
ZUPANČIČ ZALA
LAGROS
3:18.32
31,0
3
8
KREFT KIM
DOBROVA
3:19.65
30,0
4
13
HVALA TIA
JDKRŠKO
3:26.88
28,0
5
2
PAJK ALJA
GRMNM
3:27.39
27,0
6
3
LOKAR ANJA
DLAJDOV
3:28.06
26,0
7
1
DROLE ŽANA
ITGV
3:28.26
25,0
8
4
KOTNIK GAJA
LIVADAVE
3:32.72
24,0
9
10
KONEC META
DBVIPAVA
3:33.30
22,0
10
14
JERAŠA TJAŠA
VIČ
3:33.36
21,0
11
5
MARČIČ IZA
PETROVČE
3:34.92
20,0
12
6
TARANIŠ KAJA
ŠENTJERNEJ
3:42.27
15,0
13
7
KLEMENČIČ KAROLY KIM
IOŠMS
3:46.19
10,0
14
12
CIMERMANČIČ SARA
CENTNM
3:54.43
7,0
11
RASPET NIKA
SGKOB
DNF
0
Group 2 - 1000 m,
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
Points
1
22
DOVER HANA IZA
PVMB
3:25.35
29,0
2
17
PIRC AIŠA
JDKRŠKO
3:33.23
23,0
3
23
SRAKA LORA
VIČ
3:36.92
19,0
4
30
BRATINA ZOJA
DLAJDOV
3:39.90
18,0
5
16
KOGOVŠEK EVA
DOBROVA
3:40.56
17,0
6
26
BAYER SARA
GRMNM
3:41.86
16,0
7
25
PENCA PETRA
ŠENTJERNEJ
3:43.60
14,0
8
29
BAJRIČ ADNANA
CENTNM
3:45.33
13,0
9
27
SAJE STELA
LAGROS
3:45.65
12,0
10
20
BELTRAM BLAŽKA
PETROVČE
3:45.67
11,0
11
18
KRŽIŠNIK TAJDA
ITGV
3:46.64
9,0
12
19
LAHARNAR ASIJA
DBVIPAVA
3:48.20
8,0
13
24
VASILJEVIĆ NIKOLINA
LIVADAVE
3:59.27
6,0
14
28
KUTIN ZARA
SGKOB
4:03.40
5,0
15
21
MERICA HANA
IOŠMS
4:13.93
4,0