Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
mlajši člani
100 m
200 m
400 m
800 m
1500 m
3000 m
5000 m
110 m ovire (13.72 / 1.067 / 9.14)
400 m ovire (45.00 / 0.914 / 35.00)
3000 m zapreke
4 x 100 m
4 x 400 m
Krogla-7.26 kg
Kopje-800 g
Kladivo-7.26 kg
Disk-2 kg
Daljina
Troskok
Višina
Palica
mlajše članice
100 m
200 m
400 m
800 m
1500 m
3000 m
5000 m
100 m ovire (13.00 / 0.838 / 8.50)
400 m ovire (45.00 / 0.762 / 35.00)
4 x 100 m
4 x 400 m
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Kladivo-4 kg
Disk-1 kg
Daljina
Troskok
Višina
Palica
mlajši mladinci
100 m
200 m
400 m
800 m
1500 m
3000 m
110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14)
400 m ovire (45.00 / 0.84 / 35.00)
2000 m zapreke
Hoja 5000 m
4 x 100 m
4 x 300 m
Krogla-5 kg
Kopje-700 g
Kladivo-5 kg
Disk-1.5 kg
Daljina
Troskok
Višina
Palica
mlajše mladinke
100 m
200 m
400 m
800 m
1500 m
3000 m
100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50)
400 m ovire (45.00 / 0.762 / 35.00)
2000 m zapreke
Hoja 5000 m
4 x 100 m
4 x 300 m
Krogla-3 kg
Kopje-500 g
Kladivo-3 kg
Disk-1 kg
Daljina
Troskok
Višina
Palica
Rezultati
Prvenstvo Slovenije za mlajše člane/članice in mlajše mladince/mladinke
Slovenj Gradec, 1. 07. 2017
SKUPNO - Daljina, mlajše mladinke
Uvr.
Št.
AZS
Priimek in ime
Klub
Letnik
Rezultat
1
225
14784
Ude Nika
KRO
2000
5.97
2
15
16233
Krnc Lara
AKR
2000
5.88
3
16
15891
Omanovič Neja
AKR
2000
5.46
4
34
15941
Vavdi Valentina
ASB
2000
5.21
5
282
2952
Pirc Patricija
MASS
2000
5.18
6
3
2801
Kropar Lucija
AKK
2001
5.13
7
401
730
Kočar Karin
TRK
2002
5.12
8
273
16584
Kopač Lina
MASS
2002
5.11
9
269
2185
Golob Iva
MASS
2001
5.02
10
87
849
Navodnik Hanna Paulina
KAK
2003
5.02
11
14
17571
Holc Lea
AKR
2001
4.94
12
271
5900
Jančar Maša
MASS
2000
4.86
13
88
856
Navodnik Izabella Hajdi
KAK
2003
4.85
14
360
4647
Hovnik Zala Katarina
SLG
2002
4.82
15
267
15079
Ferjančič Nina
MASS
2001
4.82
16
28
17279
Dvoršak Maša
ASB
2001
4.77
17
2
4694
Grobovšek Hana
AKK
2002
4.76
18
181
2408
Florjančič Lara
KRKA
2001
4.74
306
16372
Štuhec Barbara
OL
2001
DNS
Št.
R1
R2
R3
R4
R5
R6
V1
V2
V3
V4
V5
V6
225
5.49
5.82
X
5.68
5.86
5.97
+1,6
+2,6
+1,6
+1,8
+1,8
15
X
5.84
5.85
5.88
-
5.88
+1,9
+2,4
+1,6
+1,9
16
5.03
5.37
5.37
5.29
5.46
-
+1,2
+2,3
+2,3
+1,4
+2,2
34
4.81
5.21
5.01
4.86
X
5.00
+1,5
+3,5
+2,2
+1,8
+1,9
282
X
X
5.18
4.63
5.05
X
+1,6
+1,2
+2,3
3
X
5.07
X
X
5.13
X
+3,2
+1,6
401
5.04
X
5.12
4.99
X
X
+1,2
+1,5
+2,0
273
4.92
5.11
5.10
4.95
X
4.97
+2,6
+1,3
+2,3
+2,4
+3,0
269
4.79
5.02
5.02
+2,9
+3,0
+2,2
87
4.82
4.74
5.02
+2,8
+2,1
+2,9
14
4.92
4.90
4.94
+2,3
+1,3
+2,4
271
X
3.17
4.86
+1,1
+1,4
88
3.33
X
4.85
+2,9
+1,9
360
4.48
X
4.82
+3,0
+1,9
267
4.82
3.39
X
+1,3
+1,7
28
4.62
4.77
4.59
+1,5
+1,9
+2,1
2
X
X
4.76
+1,3
181
4.56
X
4.74
+1,6
+1,5
306