Luka Koper 6. Istrski maraton
Portorož, 14. 04. 2019
42MD - Maraton - Moški D
Uvr.
Št.
Priimek in ime
Drž.
Klub
4km
20.5km
32.5km
38.1km
Rezultat
1
35
DEBELJAK ALEŠ
SLO
ŠD Ljubljanske mlekarne
0:14:09
1:18:04
2:02:57
2:24:40
2:41:48
2
332
URŠIČ JANEZ
SLO
ŠD Utrip
0:14:21
1:20:37
2:08:55
2:31:58
2:50:22
3
98
KOZJEK DOMEN
SLO
0:15:25
1:24:53
2:13:00
2:36:28
2:54:57
4
267
MICOLI FRANCESCO
ITA
GS AQUILE FRIULANE
0:15:13
1:25:03
2:16:15
2:41:33
3:01:34
5
146
MOČNIK GREGOR
SLO
0:14:48
1:19:31
2:10:59
2:39:35
3:03:03
6
121
LORENC MARTIN
CZE
Liga 100 Olomouc
0:16:52
1:29:40
2:22:40
2:47:35
3:06:37
7
101
KRALJ UROŠ
SLO
AD Bled
0:15:37
1:29:09
2:21:56
2:48:51
3:09:17
8
207
ŠAFARIČ BOŠTJAN
SLO
ŠD PP PIRAN
0:16:20
1:28:30
2:22:45
2:50:13
3:12:47
9
161
PAVLOVIČ PETER
SLO
ŠRD Veliko Mraševo
0:16:31
1:30:48
2:24:28
2:51:14
3:12:59
10
179
PRIMC SIMON
SLO
/
0:15:58
1:30:07
2:24:44
2:52:35
3:15:16
11
46
FRITSCHER ADAM
CZE
TJ Liga 100 Olomouc
0:17:51
1:34:54
2:29:47
2:55:46
3:16:42
12
235
VODOPIJA VALTER
SLO
ŠD3ŠPORT
0:17:20
1:35:03
2:30:44
2:58:18
3:18:44
13
38
ERLAH JURIJ
SLO
0:16:00
1:29:26
2:25:24
2:53:57
3:19:03
14
241
VRTOVEC MATEJ
SLO
Tekači vipavske doline
0:17:27
1:35:00
2:29:28
2:57:15
3:19:18
15
149
MUJIČ NERDIN
SLO
0:17:02
1:33:34
2:30:11
2:58:15
3:20:14
16
365
TOTTER CIRIL
SLO
TD BELA KRAJINA
0:16:32
1:31:55
2:28:37
2:57:52
3:20:49
17
186
REŠČIČ TOMO
SLO
ŠD 3Šport
0:16:22
1:33:28
2:31:32
3:00:03
3:21:43
18
138
MIKLOBUŠEC TOMICA
SLO
0:17:25
1:35:23
2:34:50
3:03:37
3:26:10
19
92
KOŠIR PRIMOŽ
SLO
0:17:43
1:37:19
2:34:39
3:02:50
3:27:05
20
192
ROTAR ŽIGA
SLO
Šilt
0:17:21
1:36:09
2:34:32
3:04:40
3:28:23
21
285
BRGLEZ PETER
SLO
ZDRAVE VREDNOTE
0:16:49
1:32:41
2:32:34
3:04:33
3:30:08
22
51
GALL ADRIANO
ITA
Bora Multisport Trieste
0:18:12
1:42:34
2:40:47
3:08:58
3:31:35
23
343
CUNDER ALEŠ
SLO
ŠKD Marjetica
0:18:26
1:41:36
2:40:56
3:10:15
3:33:17
24
154
OMERZO SEBASTJAN
SLO
Triatlon klub Krško
0:18:19
1:38:12
2:38:04
3:08:18
3:33:26
25
270
PELLEGRINELLI BRUNO
ITA
GS AQUILE FRIULANE
0:17:03
1:35:10
2:39:57
3:13:26
3:38:34
26
139
MIŠMAŠ BRANE
SLO
0:18:27
1:43:40
2:44:24
3:15:11
3:38:43
27
61
GRUM DAMJAN
SLO
ŠDM
0:19:13
1:46:03
2:48:59
3:19:03
3:42:36
28
362
POSAŠKOV VLADISLAV
SLO
0:15:49
1:33:48
2:41:33
3:16:32
3:43:04
29
117
LESKOVAR BOŠTJAN
SLO
ŠD Majšperk
0:18:17
1:40:30
2:49:11
3:21:20
3:46:54
30
29
CVIŠIĆ DRAGAN
SLO
Tektonik
0:20:02
1:48:22
2:52:02
3:23:40
3:48:15
31
311
NUHANOVIĆ ASMIR
SLO
COOL
0:18:35
1:43:02
2:48:42
3:20:38
3:48:20
32
254
ŽITKO ROK
SLO
0:20:43
1:48:46
2:52:18
3:24:20
3:49:44
33
252
ŽDRALIČ SEBASTJAN
SLO
ŠD 3ŠPORT
0:18:45
1:48:55
2:54:33
3:26:57
3:50:03
34
303
PERKO DENIS
SLO
Urbani tekači
0:17:02
1:38:06
2:46:44
3:22:26
3:55:14
35
210
ŠEŠEK PRIMOŽ
SLO
0:19:59
1:48:29
2:52:08
3:25:37
3:55:24
36
175
PRAPROTNIK URBAN PRAPROTNIK
SLO
ŠD Urbani tekači (ambasador IM)
0:17:48
1:41:31
2:50:18
3:27:07
3:57:00
37
84
KOCJANČIČ ROK
SLO
K.L.P
0:19:17
1:43:59
2:52:24
3:28:57
3:59:37
38
286
KUŽNIK JANEZ
SLO
ZDRAVE VREDNOTE
0:20:58
1:54:47
3:04:27
3:38:24
4:00:27
39
163
PETOVAR BRANKO
SLO
Branko
0:21:51
1:59:51
3:07:15
3:39:24
4:03:43
40
190
ROOSS LENART
SLO
0:20:24
1:54:07
3:03:22
3:37:04
4:06:46
41
137
MEZEK LUKA
SLO
0:22:13
2:00:13
3:10:03
3:43:28
4:08:34
42
106
KRŽIČ MATEJ
SLO
Viharnik
0:21:47
1:52:59
3:01:12
3:37:35
4:08:57
43
367
VEREŠ DARKO
SLO
VKITŠD Bakovci
0:21:01
1:55:59
3:06:42
3:41:31
4:09:54
44
54
GOLOB NIKO
SLO
0:20:42
1:58:03
3:08:52
3:44:53
4:13:48
45
10
BANKO DAVID
SLO
0:18:58
1:43:59
3:00:27
3:43:38
4:14:43
46
200
SLAPNIČAR PRIMOŽ
SLO
AO Novo mesto
0:21:02
1:54:49
3:06:40
3:45:06
4:15:26
47
141
MITREVSKI IVAN
SLO
0:18:03
1:47:59
3:01:12
3:40:50
4:17:41
48
184
RAK GREGOR
SLO
0:21:51
2:00:09
3:13:39
3:49:38
4:18:42
49
364
SZABÓ LAJOS
GER
0:20:20
1:53:49
3:09:58
3:52:13
4:26:26
50
49
GABRŠČEK KLEMEN
SLO
0:21:36
1:56:07
3:14:28
3:58:25
4:31:05
51
115
LENARČIČ BLAŽ
SLO
/
0:22:27
2:00:44
3:15:50
3:58:16
4:32:03
52
253
ŽERJAL MARTIN
SLO
0:21:52
2:04:53
3:24:38
4:04:45
4:33:24
53
236
VOGRINČIČ BIZJAK JAKA
SLO
0:19:55
1:54:05
3:15:40
4:05:09
4:42:37
54
16
BERGINC ALOJZ
SLO
DLT FILIPIDES
0:21:32
2:04:47
3:29:34
4:11:47
4:44:56
55
302
LIKAR DAMJAN
SLO
Urbani tekači
0:21:24
2:07:11
3:46:23
4:38:31
5:11:45
56
199
SKOK DARKO
SLO
ŠD 3Šport
0:16:24
1:32:07
DNF