Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice, mlajše mladince in mladinke

Novo mesto, 12.6.2021

FINALE SKUPNO - 200 m, mlajše mladinke, veter: -0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
164549Andolšek LanaAKK200525.300,184
23077826Šinkec NikaŠEN200525.330,253
33014220Korošec GajaSLG200525.350,177
4321166Potnik LucijaAKRAD200525.480,187
53581089Marovt HanaVEL200425.910,208
61806854Erjavec AnaKRO200426.120,151
7915829Murovec NinaGO200526.260,205
82166828Belič Sara MiaMASS200426.310,160

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m, mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13077826Šinkec NikaŠEN200525.010,142
23014220Korošec GajaSLG200525.480,209
364549Andolšek LanaAKK200525.520,185
4915829Murovec NinaGO200525.790,195
5321166Potnik LucijaAKRAD200525.820,182
63581089Marovt HanaVEL200425.960,183
72166828Belič Sara MiaMASS200425.990,163
81806854Erjavec AnaKRO200425.990,165
92625617Janža KlaraPOM200726.020,243
103327949Bikar Kern PikaTRK200626.370,211
1128228Knez MajaRAD200426.600,273
12707557Šter NikaDOM200426.690,197
13587893Germek AvaBRE200526.830,208
142557349Voglar JulijaPMB200726.830,187
151891867Rous KristinaKRO200527.070,308
163726209Tičič TejaŽALEC200627.070,194
173674499Rampre InjaŽALEC200527.100,165
18955283Mager MajaKAK200627.140,223
192196091Gajič EvaMASS200527.150,231
20908404Murn ŽivaGO200527.160,180
212805026Šeruga SaraPT200427.200,204
223696627Stepišnik NežaŽALEC200727.400,171
231945157Vuk MaruškaKRO200627.440,194
241138076Suhovršnik KarinKLC200427.540,581
25237310*Davidovič LeaNAV200626.830,240
263734498Vignjević EvaŽALEC200727.020,169
27568939*Andrejaš NušaBRE200527.170,190
28436183Gojčič TinaASB200527.500,181
292659834*Poredoš LanaPOM200627.510,217
303037401*Mori TjašaSLG200427.600,230
312535320*Turčin IvaPMB200527.710,209
321149622Urankar EvaKLC200527.780,275
333666187Miklaužič GajaŽALEC200727.790,167
341486003Kolarič Lara AnaKRKA200727.830,370
35965651Pangerc TiaKAK200727.850,207
361128007Pustatičnik ŽivaKLC200527.920,187
371966783Žibert LaraKRO200527.970,237
3837010500Šekoranja EvaŽALEC200627.980,280
39279374Robič KatjušaAKR200727.980,241
401977877Čizmašija LanaLDA200528.040,174
41186288Bohinc ZalaAKR200528.060,165
42179369*Avsenek Renko SaraAKR200528.070,194
431576799Saje NinaKRKA200428.140,240
44305478Turk TinkaAKR200728.160,161
452588450Colombo Dunja AnaPOM200728.230,194
46697605Pene AnjaDOM200728.260,309
473578009Lončarič TiaVEL200728.260,191
483684509Ranzinger SaraŽALEC200528.290,175
491987875Horvat AdrijanaLDA200528.340,218
501938734Vrečar KatjaKRO200628.450,176
511467969Kermavt Kolenc KarolinaKRKA200728.500,199
522721266Sovdat ŽanaPSČ200428.560,220
533004142*Kelaidis MelinaSLG200428.660,202
54945282Lužnik LiaKAK200628.660,220
552609264Horvat KajaPOM200728.700,225
562618441Horvat LaraPOM200728.970,278
572638449Krčmar GajaPOM200729.250,162
582009807Jukić EmaLDA200729.300,194
592649061Perš NikaPOM200629.490,177
602778490Lorbek LanaPT200429.500,281
61210019Marinko LizaAADS200629.710,266
621497092Luzar PatricijaKRKA200629.780,234
632668751Trajbarič UlaPOM200730.090,218
642707942Manfreda TamaraPSČ200530.520,191
652679923Vlaović MašaPOM200730.570,214
6618610233Novak ZarjaKRO200631.030,196
3316000Baltič PiaTRK2005DNF0,204
3715096*Štefan EmaŽALEC2007DQ0,189
1554761Radovan MašaKRKA2005DQ
1906307Tepina UlaKRO2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m, mlajše mladinke, veter: -2.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13734498Vignjević EvaŽALEC200727.020,169
21128007Pustatičnik ŽivaKLC200527.920,187
31467969Kermavt Kolenc KarolinaKRKA200728.500,199
4210019Marinko LizaAADS200629.710,266
3316000Baltič PiaTRK2005DNF0,204
1554761Radovan MašaKRKA2005DQ

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m, mlajše mladinke, veter: -0.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
137010500Šekoranja EvaŽALEC200627.980,280
2697605Pene AnjaDOM200728.260,309
32638449Krčmar GajaPOM200729.250,162
41497092Luzar PatricijaKRKA200629.780,234
52668751Trajbarič UlaPOM200730.090,218
62707942Manfreda TamaraPSČ200530.520,191
72679923Vlaović MašaPOM200730.570,214
818610233Novak ZarjaKRO200631.030,196

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 200 m, mlajše mladinke, veter: -1.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1279374Robič KatjušaAKR200727.980,241
2945282Lužnik LiaKAK200628.660,220
32609264Horvat KajaPOM200728.700,225
42618441Horvat LaraPOM200728.970,278
52009807Jukić EmaLDA200729.300,194
62649061Perš NikaPOM200629.490,177
72778490Lorbek LanaPT200429.500,281
1906307Tepina UlaKRO2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 200 m, mlajše mladinke, veter: +0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11149622Urankar EvaKLC200527.780,275
2965651Pangerc TiaKAK200727.850,207
31966783Žibert LaraKRO200527.970,237
4186288Bohinc ZalaAKR200528.060,165
5305478Turk TinkaAKR200728.160,161
63578009Lončarič TiaVEL200728.260,191
73684509Ranzinger SaraŽALEC200528.290,175
81987875Horvat AdrijanaLDA200528.340,218

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 200 m, mlajše mladinke, veter: +0,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1436183Gojčič TinaASB200527.500,181
23666187Miklaužič GajaŽALEC200727.790,167
31486003Kolarič Lara AnaKRKA200727.830,370
41977877Čizmašija LanaLDA200528.040,174
51576799Saje NinaKRKA200428.140,240
62588450Colombo Dunja AnaPOM200728.230,194
71938734Vrečar KatjaKRO200628.450,176
82721266Sovdat ŽanaPSČ200428.560,220

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 200 m, mlajše mladinke, veter: -0,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1237310*Davidovič LeaNAV200626.830,240
2568939*Andrejaš NušaBRE200527.170,190
32659834*Poredoš LanaPOM200627.510,217
43037401*Mori TjašaSLG200427.600,230
52535320*Turčin IvaPMB200527.710,209
6179369*Avsenek Renko SaraAKR200528.070,194
73004142*Kelaidis MelinaSLG200428.660,202
3715096*Štefan EmaŽALEC2007DQ0,189

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 200 m, mlajše mladinke, veter: +0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
164549Andolšek LanaAKK200525.520,185
2915829Murovec NinaGO200525.790,195
32625617Janža KlaraPOM200726.020,243
428228Knez MajaRAD200426.600,273
53726209Tičič TejaŽALEC200627.070,194
62196091Gajič EvaMASS200527.150,231
7908404Murn ŽivaGO200527.160,180
81945157Vuk MaruškaKRO200627.440,194

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 200 m, mlajše mladinke, veter: -2,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13014220Korošec GajaSLG200525.480,209
23581089Marovt HanaVEL200425.960,183
32166828Belič Sara MiaMASS200425.990,163
4587893Germek AvaBRE200526.830,208
51891867Rous KristinaKRO200527.070,308
6955283Mager MajaKAK200627.140,223
73696627Stepišnik NežaŽALEC200727.400,171
81138076Suhovršnik KarinKLC200427.540,581

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 200 m, mlajše mladinke, veter: -1.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13077826Šinkec NikaŠEN200525.010,142
2321166Potnik LucijaAKRAD200525.820,182
31806854Erjavec AnaKRO200425.990,165
43327949Bikar Kern PikaTRK200626.370,211
5707557Šter NikaDOM200426.690,197
62557349Voglar JulijaPMB200726.830,187
73674499Rampre InjaŽALEC200527.100,165
82805026Šeruga SaraPT200427.200,204