Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)

Maribor, 25.9.2021

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirji U12, veter: +1.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
158510767Vrabec MarcelSEŽAN20108.44
25109852Delak SvitMASS20108.47
358310628Slapšak JureSEV20118.75
462610569Merčnik JureVEL20108.78
55788012Lovše NikPT20108.88
64097162Jordan Nadižar JakobAKK20108.89
74869173Judež FilipKRKA20109.08
84526059Vahčič LeonBRE20109.16

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirji U12, veter: +0.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
160010249Petrič TineŠPELA20108.99
260110579Šmuc AnžeŠPELA20119.10
350410231Kenda AndrejKRO20109.11
461211023Mikložič ŽanŠTA20119.11
55678461Bačič RenePOM20119.12
645710073Prašnikar Jan JanezDOM20109.15
743310553Vedlin GašperASB20119.20
841010921Leben BineAKK20119.37

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, pionirji U12

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
158510767Vrabec MarcelSEŽAN2010q8.49
25109852Delak SvitMASS2010q8.59
358310628Slapšak JureSEV2011q8.66
462610569Merčnik JureVEL2010q8.75
45788012Lovše NikPT2010q8.75
64869173Judež FilipKRKA2010q8.90
74097162Jordan Nadižar JakobAKK2010q8.91
84526059Vahčič LeonBRE2010q9.07
960010249Petrič TineŠPELA2010q9.07
105678461Bačič RenePOM2011q9.12
1150410231Kenda AndrejKRO2010q9.13
1245710073Prašnikar Jan JanezDOM2010q9.14
1361211023Mikložič ŽanŠTA2011q9.15
1441010921Leben BineAKK2011q9.20
1560110579Šmuc AnžeŠPELA2011q9.21
1643310553Vedlin GašperASB2011q9.23
1753711035Puh Štrekelj DavidOL20109.30
1851610609Sušnik Aron KalistMASS20119.35
1951810613Zarić NikolaMASS20119.35
2055011055Hernah Kajbič TimPMB20109.36
2157410402Leban AnžePSČ20119.37
2261910775Roblek KlemenTRK20109.37
236287756Miklavžin JaroVEL20109.39
2458410755Marinac MaticSEŽAN20109.41
254249440Zabret NikAKR20109.49
2651510186Prašnikar DavidMASS20109.52
2749110489Selak MaticKRKA20119.53
2845610573Novšak DavidDOM20109.58
294217838Kovačič JakaAKR20119.60
3049510816Žlebnik BineKRKA20119.61
315519875Kit AljošaPMB20109.63
325647781Kampuš ErikPOH20119.71
334889248Pungartnik JoštKRKA20109.79
345569877Vajngerl GalPMB20109.81
355529873Kovačič UrbanPMB20109.81
3660210578Štajnar DavidŠPELA20119.89
3750911069Arzenšek Požgaj Ganej SaiMASS20119.95
3853610258Mekinc NejcNAV20109.99
3951410185Mesarič NajMASS201010.04
4043210993Jurše FilipASB201010.07
4151210610Hajnšek BorMASS201110.07
4245410065Kotnik KarelDOM201010.07
436208334Žezlina MarkTRK201010.13
4447110829Marković TajKP201010.14
4542010583Bertoncelj VitanAKR201110.15
4658811019Černič AdamSLG201110.15
475689916Kuhar SamuelPOM201010.19
4848710491Perpar LukaKRKA201110.22
4962710956Mešter MarkVEL201110.24
505579878Vajngerl JanPMB201010.32
5150110598Bertoncelj LukaKRO201111.12
5255511024Snežič Šavora TaiPMB201111.20
47210467Novak SvitKP2011DNS
51911070Žalar RokMASS2010DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirji U12, veter: +0.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
158510767Vrabec MarcelSEŽAN2010q8.49
245710073Prašnikar Jan JanezDOM2010q9.14
351510186Prašnikar DavidMASS20109.52
453610258Mekinc NejcNAV20109.99
551210610Hajnšek BorMASS201110.07
662710956Mešter MarkVEL201110.24
75579878Vajngerl JanPMB201010.32
47210467Novak SvitKP2011DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirji U12, veter: +1.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
14097162Jordan Nadižar JakobAKK2010q8.91
243310553Vedlin GašperASB2011q9.23
361910775Roblek KlemenTRK20109.37
46287756Miklavžin JaroVEL20109.39
549110489Selak MaticKRKA20119.53
660210578Štajnar DavidŠPELA20119.89
51911070Žalar RokMASS2010DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirji U12, veter: +0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
15109852Delak SvitMASS2010q8.59
25678461Bačič RenePOM2011q9.12
360110579Šmuc AnžeŠPELA2011q9.21
45519875Kit AljošaPMB20109.63
545410065Kotnik KarelDOM201010.07
648710491Perpar LukaKRKA201110.22
750110598Bertoncelj LukaKRO201111.12

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirji U12, veter: +1.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
162610569Merčnik JureVEL2010q8.75
261211023Mikložič ŽanŠTA2011q9.15
351610609Sušnik Aron KalistMASS20119.35
455011055Hernah Kajbič TimPMB20109.36
54217838Kovačič JakaAKR20119.60
64889248Pungartnik JoštKRKA20109.79
75569877Vajngerl GalPMB20109.81
843210993Jurše FilipASB201010.07

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, pionirji U12, veter: -0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
150410231Kenda AndrejKRO2010q9.13
258410755Marinac MaticSEŽAN20109.41
34249440Zabret NikAKR20109.49
449510816Žlebnik BineKRKA20119.61
55529873Kovačič UrbanPMB20109.81
650911069Arzenšek Požgaj Ganej SaiMASS20119.95
758811019Černič AdamSLG201110.15
85689916Kuhar SamuelPOM201010.19

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, pionirji U12, veter: +0.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
15788012Lovše NikPT2010q8.75
260010249Petrič TineŠPELA2010q9.07
353711035Puh Štrekelj DavidOL20109.30
457410402Leban AnžePSČ20119.37
545610573Novšak DavidDOM20109.58
66208334Žezlina MarkTRK201010.13
747110829Marković TajKP201010.14
842010583Bertoncelj VitanAKR201110.15

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m, pionirji U12, veter: +1.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
158310628Slapšak JureSEV2011q8.66
24869173Judež FilipKRKA2010q8.90
34526059Vahčič LeonBRE2010q9.07
441010921Leben BineAKK2011q9.20
551810613Zarić NikolaMASS20119.35
65647781Kampuš ErikPOH20119.71
751410185Mesarič NajMASS201010.04
855511024Snežič Šavora TaiPMB201111.20