Koledar

Filter
Koledar
Koledar
Koledar 2019
DatumTekmovanjeKraj
12.1.Miting v dvorani za vse kategorijeLjubljanaatletika
12.1.2. kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
12.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2008 in 2009Slovenska Bistricaatletika
12.1.Miting v dvoraniSlovenska Bistricaatletika
12.1.PH V dvorani za ml. seniorjeZagrebatletika
16.1.Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
18.1.Dan snega - rekreacijaLjubljana - Tromostovjesmučarski tek
18.1.Dan snega - Pokal AlpinaLjubljana - Tromostovjesmučarski tek
19.1.Miting v dvoraniCeljeatletika
19.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2006 in 2007Celjeatletika
19.1.Šolski Pokljuški maraton Pokljukasmučarski tek
26.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani v tekmovalni hojiNovo mestoatletika
26.1.Miting v dvoraniNovo mestoatletika
26.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16)Novo mestoatletika
26.1.PH v dvorani za junioreZagrebatletika
28.1.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,skupina ALjubljanaatletika
29.1.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,skupina BLjubljanaatletika
30.1.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,skupina CLjubljanaatletika
31.1.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,skupina D Ljubljanaatletika
2.2.Foxi - lov na lisjakaKranjska Gorasmučarski tek
2.2.PH v dvorani za seniorjeZagrebatletika
2.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
2.2.Miting v dvoraniNovo mestoatletika
6.2.ŠŠT področno VSL OŠ področje LJ+NM+GRKranjska Goraalpsko smučanje
7.2.ŠŠT področno VSL SŠ področje LJ+NMKranjska Goraalpsko smučanje
7.2.Žrebanje Rok PetrovičLjubljanaalpsko smučanje
9.2.Foxi - lov na lisjakaKranjska Goraalpsko smučanje
9.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceNovo mestoatletika
9.2.PH v dvorani za kadeteZagrebatletika
10.2.25. Pokal Rok PetrovičKranjska Goraalpsko smučanje
12.2.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,FINALELjubljanaatletika
15.2.Litle fox pripravaLjubljanaalpsko smučanje
16.2.PH v dvorani za ml. junioreZagrebatletika
16.2.Tek dveh deželRateče - Planicasmučarski tek
16.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
17.2.Little foxMariboralpsko smučanje
20.2.Odprto prvenstvo ZagrebaZagrebatletika
23.2.PH v mnogobojihZagrebatletika
2.3.29. Pokljuški maraton ASPokljukasmučarski tek
2.3.Mestno prvenstvo Ljubljane v VSLKranjska Goraalpsko smučanje
3.3.Cicibančkov VSL za pokal AlpeaktivKranjska Goraalpsko smučanje
8.3.Grubin memorial VSLKranjska Goraalpsko smučanje
9.3.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U14)Ljubljanaatletika
10.3.MM PINGVINČEK 21+019 KRANJKranjplavanje
10.3.MM Pingvincek, Kranj 2019Kranjplavanje
12.3.Občinsko dvoransko Novo mestoNovo mestoatletika
16.3.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U12)Slovenska Bistricaatletika
16.3.32. Pokal JežekLjubljana - Tivoliplavanje
17.3.32. Pokal JežekLjubljana - Tivoliplavanje
23.3.1. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
23.3.Prvenstvo Slovenije v krosuVelenjeatletika
23.3.Kdo se boji bradatega možaBovecalpsko smučanje
24.3.19. Mali kraški maratonSežanatek
24.3.Veteransko državno plavalno prvenstvoLjubljanaplavanje
27.3.ŠŠT Plavanje OŠ LjubljanaLjubljanaplavanje
28.3.ŠŠT Plavanje SŠ LjubljanaLjubljanaplavanje
6.4.Hop na GradLjubljanski gradtek
6.4.4. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
6.4.Duatlon RibnicaRibnicatriatlon
7.4.Hop na GradLjubljanski gradtek
13.4.14. Istrski tek poklicnih gasilcevKopertek
13.4.Gasilska štafetaSlovenska Bistricatek
13.4.Prvenstvo Slovenije v dolgih tekihVelenjeatletika
13.4.MitingVelenjeatletika
13.4.Prvenstvo Slovenije v hoji za mlajše člane in članice, starejše mladince in mladinke ter mlajše mladince in mladinkeVelenjeatletika
14.4.Luka Koper 6. Istrski maratonPortorožtek
16.4.Občinski kros za srednje šole LjubljanaLjubljana - Tivolikros
16.4.Občinski kros za osnovne šole Ljubljane - skupina BLjubljana - Tivolikros
16.4.Občinski kros za osnovne šole Ljubljane - skupina ALjubljana - Tivolikros
20.4.11. FormaratonLjubljanatek
20.4.16. Atletski miting Šentjur 2019Šentjuratletika
26.4.25.Teleolimpijada Ljubljanaatletika
27.4.Duatlon LogatecLogatectriatlon
28.4.Rudarski tekHrastniktek
4.5.MM Dinamo ZrinjevacZagrebatletika
6.5.ŠŠT področna atletika posamično SŠ MB..Mariboratletika
6.5.ŠŠT atletika posamično SŠ LjubljaneLjubljanaatletika - šolska
7.5.Medobčinsko atletsko prvenstvo Sl. BistricaSlovenska Bistricaatletika
7.5.ŠŠT področna posamično SŠ Novo mestoNovo mestoatletika
7.5.ŠŠT občinska posamično OŠ Novo mestoNovo mestoatletika - šolska
8.5.Prvenstvo v troboju občine MedvodeTacenatletika - šolska
8.5.Občinsko prvenstvo v atletiki MedvodeTacenatletika
8.5.ŠŠT področno posamična atl. SŠ CeljeCeljeatletika
8.5.ŠŠT medobčinska posamična atl. OŠ CeljeCeljeatletika - šolska
9.5.63. Pohod - Pot ob žici za vrtceLjubljanatek
9.5.ŠŠT področna atletika posamično SŠ MS..Murska Sobotaatletika
9.5.ŠŠT medobčinska posamična atl. OŠ MSMurska Sobotaatletika
9.5.ŠŠT področna atletika posamično OŠ NG..Nova Goricaatletika
10.5.ŠŠT področna atletika posamično SŠ NG..Nova Goricaatletika
10.5.63. Pohod - Pot ob žici za šoleLjubljanatek
10.5.ŠŠT področna atletika posamično SŠ KR.Kranjatletika
11.5.39. Mednarodni plavalni miting IlirijaLjubljanaplavanje
11.5.63. Pohod - Pot ob žici - PohodiLjubljanatek
11.5.63. Pohod - Pot ob žici - Tek trojkLjubljanatek
11.5.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinkeVelenjeatletika
11.5.Pokalno prvenstvo Slovenije v hojiVelenjeatletika
11.5.Ph v štafetahZagrebatletika
12.5.Mednarodni miting Radovljica 2019 in memorial Marjane Lužar Kobelenski v teku na 400 m ovireRadovljicaatletika
13.5.ISF WS Athletics 2019Splitatletika
14.5.ISF WS Athletics 2019Splitatletika
14.5.ŠŠT področna atletika posamično OŠ KP..Koperatletika
15.5.FINALE Posamično prvenstvo Slovenije za Srednje šoleMariboratletika
15.5.ISF WS Athletics 2019Splitatletika
16.5.ISF WS Athletics 2019Splitatletika
18.5.MM AK AgramZagrebatletika
18.5.39. Maraton treh src - Prvenstvo Slovenije v polmaratonuRadencitek
18.5.39. Maraton treh src - Veveričke in SrčkiRadencitek
18.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U12)Mariboratletika
18.5.44. MM pokal mesta LjubljanaLjubljana - Kodeljevoplavanje
18.5.Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeLjubljanaatletika
18.5.Pokalno prvenstvo Slovenije v hojiLjubljanaatletika
19.5.44. MM pokal mesta LjubljanaLjubljana - Kodeljevoplavanje
19.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U14)Velenjeatletika
20.5.ŠŠT področna atletika posamično OŠ MS..Murska Sobotaatletika
20.5.ŠŠT področno posamična atl. OŠ CeljeCeljeatletika - šolska
21.5.ŠŠT področna posamično OŠ Novo mestoNovo mestoatletika - šolska
22.5.ŠŠT atletika posamično OŠ Lj. skupina DLjubljanaatletika - šolska
22.5.ŠŠT atletika posamično OŠ Lj. skupina ALjubljanaatletika - šolska
23.5.ŠŠT atletika posamično OŠ Lj. skupina BLjubljanaatletika - šolska
23.5.ŠŠT atletika posamično OŠ Lj. skupina CLjubljanaatletika - šolska
23.5.13. Atletska olimpijadaSlovenske Konjiceatletika
24.5.ŠŠT področna atletika posamično POPostojnaatletika
24.5.14. DM tekLjubljanatek
24.5.ŠŠT področna atletika posamično OŠ GR..Ljubljanaatletika
25.5.14. DM tekLjubljanatek
25.5.19. mednarodni atletski miting Slovenska Bistrica 2019 in Stepišnikov memorial v metu kladivaSlovenska Bistricaatletika
25.5.Triatlon AnkaranAnkarantek
25.5.Primorski teki AnkaranAnkarantek
27.5.ŠŠT področna atletika posamično RAV..Črna na Koroškematletika
27.5.ŠŠT področna atletika posamično DOM..Domžaleatletika
28.5.ŠŠT področna atletika posamično HRHrastnikatletika
28.5.ŠŠT področna atletika posamično BRBrežiceatletika
28.5.Prvenstvo Ljubljanskih OŠ v akvatlonu in triatlonuLjubljanatriatlon
29.5.ŠŠT področna atletika posamično OŠ MBMariboratletika
29.5.ŠŠT področna posamično OŠ PtujSlovenska Bistricaatletika - šolska
29.5.ŠŠT področna atletika posamično VEVelenjeatletika
30.5.ŠŠT področna atletika posamično OŠ Lj. Ljubljanaatletika
30.5.ŠŠT področna atletika posamično OŠ KR..Kranjatletika
30.5.Miting otroška atl.Kranjatletika
31.5.ŠŠT področna atletika posamično SŠ NG..Nova Goricaatletika
1.6.SWILILjubljanaplavanje
1.6.Triatlon za pokal IstreKopertriatlon
1.6.Tušev Vzpon na Celjsko kočoCeljekolesarstvo
1.6.25. mednarodni atletski miting Kranj 2019 - Vučkov memorialKranjatletika
1.6.5. Goni PonyVršičkolesarstvo
1.6.Ekipno in posamično PH za dečke in dekliceZagrebatletika
1.6.6. Mednarodni Plavalčkov mitingu Brestanicaplavanje
2.6.Ekipno in posamično PH za dečke in dekliceZagrebatletika
2.6.Derby Krško 2019Krškotek
3.6.ŠŠT atletski troboj BLjubljanaatletika
3.6.ŠŠT atletski troboj ALjubljanaatletika
3.6.Državno šolsko prvenstvo v akvatlonuLjubljanatriatlon
3.6.ŠŠT področna atletika posamično OŠ MBMariboratletika
3.6.ŠŠT področna atletika posamično PtujSlovenska Bistricaatletika
4.6.ŠŠT atletski troboj CLjubljanaatletika
4.6.ŠŠT atletski troboj DLjubljanaatletika
4.6.26. Študentski tek na GradLjubljanatek
5.6.14. memorial Matica Šuštaršiča in Patrika CvetanaLjubljanaatletika
5.6.FINALE posamično prvenstvo Slovenije za OŠŽalecatletika
7.6.FINALE OŠPPSlovenj Gradecatletika
7.6.38. Maraton Franja BTC City - Vožnja na časLjubljanakolesarstvo
7.6.Igre Socialnih ZavodovLjubljanatek
8.6.38. Maraton Franja BTC City - Družinsko-šolski maratonLjubljanakolesarstvo
8.6.Krsko 2019Brestanicaplavanje
9.6.38. Maraton Franja BTC CityLjubljanakolesarstvo
9.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Domžaleatletika
9.6.Pokalno prvenstvo Slovenije v hojiDomžaleatletika
11.6.Priprava številk Business RunLjubljanatek
11.6.RekordŠmarna Goratek
12.6.Mednarodni atletski miting in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 mMariboratletika
13.6.Business runLjubljanatek
15.6.Mišov memorialLjubljanaplavanje
15.6.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
15.6.Kronometer VršičVršičkolesarstvo
15.6.Tek 4 mostovŠkofja Lokatek
15.6.Podbrdo Trail Running festivalPodbrdogorski tek
15.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Radovljicaatletika
16.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Radovljicaatletika
16.6.Podbrdo Trail Running festivalPodbrdogorski tek
16.6.Ambrož Duatlon KomendaKomendatriatlon
16.6.Argonavtski maratonVrhnikatek
16.6.Norci na štengahRadencitek
16.6.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
22.6.Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
23.6.Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
25.6.Kasaške dirkeLenartkasaške dirke
26.6.Nagrada Ljubljane v paralelnem slalomu Ljubljana - Tromostovjeveslanje
29.6.13. Nočna 10kaBledtek
29.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članiceNova Goricaatletika
29.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeNova Goricaatletika
30.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeNova Goricaatletika
30.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članiceNova Goricaatletika
30.6.Kasaške dirkeLjubljanakasaške dirke
2.7.Odprto prvenstvo ZagrebaZagrebatletika
7.7.13. Maraton Alpe ScottKamnikkolesarstvo
13.7.MM TelekomRadovljicaplavanje
14.7.MM TelekomRadovljicaplavanje
20.7.Kasaške dirkeLjubljanakasaške dirke
24.7.30. mednarodni miting "Novo mesto 2019"Novo mestoatletika
27.7.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
28.7.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
31.7.DP CRO - generalka EAA II ligaVaraždinatletika
3.8.19. Vzpon na Zasavsko goroZagorjekolesarstvo
4.8.Kasaške dirkeLjutomerkasaške dirke
7.8.EAA 2 ligaVaraždinatletika
8.8.EAA 2 ligaVaraždinatletika
9.8.EAA 2 ligaVaraždinatletika
10.8.EAA 2. ligaVaraždinatletika
11.8.Kasaške dirkeVrbljenekasaške dirke
11.8.EAA 2. ligaVaraždinatletika
12.8.EAA 2 ligaVaraždinatletika
18.8.Kasaške dirkeŠentjernejkasaške dirke
24.8.Nočni tek VrhnikaVrhnikatek
25.8.Kasaške dirkeLjutomerkasaške dirke
31.8.Ekipno prvenstvo za mlajše mladince in mladinke - 1. danPtujatletika
31.8.Pokalno prvenstvo Slovenije v hojiPtujatletika
1.9.Generalka IAAF world Challenge Meeting ZAGREB 2019Zagrebatletika
1.9.5. triatlon LjubljanaLjubljanatriatlon
2.9.IAAF world Challenge Meeting ZAGREB 2019Zagrebatletika
3.9.IAAF world Challenge Meeting ZAGREB 2019Zagrebatletika
7.9.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinkeSlovenj Gradecatletika
7.9.Pokalno prvenstvo Slovenije v hoji Slovenj Gradecatletika
7.9.Triglav Triatlon BledBledtriatlon
7.9.8. Triglav tekBrdo pri Kranjutek
7.9.41. Juriš na VršičKranjska Gorakolesarstvo
8.9.Kasaške dirkeLjubljanakasaške dirke
8.9.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinkeSlovenj Gradecatletika
13.9.Bovec maratonBovectek
14.9.Red Bull 400Planicatek
14.9.Bovec maraton - Otroški tekiBovectek
14.9.Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-keZagrebatletika
14.9.Bovec maratonBovectek
14.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Ravne na Koroškematletika
14.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceVelenjeatletika
15.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceVelenjeatletika
15.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Ravne na Koroškematletika
15.9.Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-keZagrebatletika
15.9.Bovec maratonBovectek
15.9.Kasaške dirkeLjutomerkasaške dirke
19.9.Ekipno prvenstvo OŠ v atletikiVelenjeatletika
22.9.Kasaške dirkeKomendakasaške dirke
23.9.Področno ekipno prvenstvo SŠ v atletikiNovo mestoatletika
24.9.Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletikiNovo mestoatletika
24.9.Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletikiCeljeatletika
24.9.Področno ekipno prvenstvo SŠ v atletikiCeljeatletika
25.9.Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletikiBrežiceatletika
26.9.Področno ekipno prvenstvo SŠ v atletikiMariboratletika
26.9.Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletikiMariboratletika
26.9.Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletikiMurska Sobotaatletika
26.9.Področno ekipno prvenstvo SŠ v atletikiMurska Sobotaatletika
27.9.Olimpijski dan _ OKSLjubljanatek
27.9.Področno ekipno prvenstvo SŠ v atletikiKranjatletika
28.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Koperatletika
28.9.Olimpijski dan _ OKSLjubljanatek
28.9.International Match U16 (CRO-CZE-HUN-SVK-SLO)Ptujatletika
29.9.Konjiški pol maraton - Otroški tekiSlovenske Konjicetek
29.9.Konjiški pol maratonSlovenske Konjicetek
29.9.7. Konjiški maraton in Prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10 kmSlovenske Konjiceatletika
29.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Koperatletika
30.9.Področno ekipno prvenstvo OŠ Grosuplja v atletikiLjubljanaatletika
30.9.Področno ekipno prvenstvo SŠ v atletikiLjubljanaatletika
1.10.Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina BLjubljanaatletika
1.10.Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina ALjubljanaatletika
2.10.Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina CLjubljanaatletika
3.10.Atletska olimpiadaSlovenska Bistricaatletika
3.10.Področno ekipno prvenstvo OŠ v atletikiNova Goricaatletika
3.10.Področno ekipno prvenstvo SŠ v atletikiNova Goricaatletika
3.10.Področno ekipno prvenstvo OŠ Koroške v atletikiSlovenj Gradecatletika
4.10.Ekipno prvenstvo OŠ Ljubljane - skupina DLjubljanaatletika
5.10.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihNova Goricaatletika
6.10.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihNova Goricaatletika
6.10.Kasaške dirkeŠentjernejkasaške dirke
6.10.Mali maraton LogatecLogatectek
9.10.Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za SŠ - FINALEMariboratletika
10.10.Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za OŠ - FINALEVelenjeatletika
12.10.53. kros občinskih reprezentancRavne na Koroškemkros
12.10.Atletski miting TolminTolminatletika
12.10.40. Tek na Šmarno goroLjubljanatek
12.10.Tek za KranjKranjtek
16.10.Občinski kros za osnovne šole Ljubljane - skupina BLjubljanakros
16.10.Občinski kros za srednje šole LjubljanaLjubljanakros
16.10.Občinski kros za osnovne šole Ljubljane - skupina ALjubljanakros
19.10.DP Štefete gasilciPostojnatek
20.10.Kasaške dirkeLjutomerkasaške dirke
26.10.VW 24. Ljubljanski maraton - šolski tekiLjubljanatek
27.10.VW 24. Ljubljanski maraton - 10, 21, 42kmLjubljanatek
27.10.Kasaške dirkeLjubljanakasaške dirke
9.11.12. Sladkih 6Sladki Vrhtek
16.11.StepUpLjubljanatek
16.11.MM Kranjska čebelaKranjplavanje
17.11.Odprto državno prvenstvo v plavanju za veteraneKranjplavanje
22.11.1. Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
23.11.Kasaške dirkeKomendakasaške dirke
1.12.Plavalni izzivLjubljanaplavanje
7.12.Miklavž 2019Ljubljanaplavanje
14.12.Princ in princesa šprintaLjubljanaplavanje
14.12.Tek ob mrzli rekiAjdovščinatek
20.12.2. Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
21.12.Ilirija Challenge 2019Ljubljanaplavanje