Koledar

Filter
Koledar
Koledar
Koledar 2019
DatumTekmovanjeKraj
3.1.Teptalec MostecLjubljana Rožniktek
4.1.Teptalec StanežičeLjubljanatek
7.1.Teptalec MostecLjubljana Rožniktek
12.1.Miting v dvoraniSlovenska Bistricaatletika
12.1.Miting v dvorani za vse kategorijeLjubljanaatletika
12.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2008 in 2009Slovenska Bistricaatletika
12.1.2. kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
12.1.PH V dvorani za ml. seniorjeZagrebatletika
16.1.Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
17.1.Teptalec StritarjevaLjubljanatek
18.1.Teptalec StritarjevaLjubljanatek
18.1.Dan snega - rekreacijaLjubljana - Tromostovjesmučarski tek
18.1.Dan snega - Pokal AlpinaLjubljana - Tromostovjesmučarski tek
19.1.Miting v dvoraniCeljeatletika
19.1.Šolski Pokljuški maraton Pokljukasmučarski tek
19.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2006 in 2007Celjeatletika
26.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16)Novo mestoatletika
26.1.PH v dvorani za junioreZagrebatletika
28.1.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,skupina ALjubljanaatletika
29.1.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,skupina BLjubljanaatletika
30.1.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,skupina CLjubljanaatletika
31.1.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,skupina D Ljubljanaatletika
2.2.Foxi - lov na lisjakaKranjska Gorasmučarski tek
2.2.PH v dvorani za seniorjeZagrebatletika
2.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
6.2.ŠŠT področno VSL OŠ področje Lj+NMKranjska Goraalpsko smučanje
7.2.ŠŠT področno VSL SŠ področje Lj+NMKranjska Goraalpsko smučanje
9.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceNovo mestoatletika
9.2.PH v dvorani za kadeteZagrebatletika
10.2.25. Pokal Rok PetrovičKranjska Goraalpsko smučanje
12.2.Šolska dvoranska atletika OŠ Ljubljane,FINALELjubljanaatletika
16.2.PH v dvorani za ml. junioreZagrebatletika
16.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
17.2.Litle foxMariboralpsko smučanje
20.2.Odprto prvenstvo ZagrebaZagrebatletika
23.2.PH v mnogobojihZagrebatletika
2.3.Prvenstvo Slovenije v mnogobojih v dvoraniNNatletika
3.3.Prvenstvo Slovenije v mnogobojih v dvoraniNNatletika
3.3.Cicibančkov VSL za pokal AlpeaktivKranjska Goraalpsko smučanje
8.3.Grubin memorial VSLKranjska Goraalpsko smučanje
9.3.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U14)Ljubljanaatletika
16.3.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U12)Slovenska Bistricaatletika
16.3.32. Pokal JežekLjubljana - Tivoliplavanje
17.3.32. Pokal JežekLjubljana - Tivoliplavanje
23.3.Prvenstvo Slovenije v krosuVelenjeatletika
23.3.Kdo se boji bradatega možaBovecalpsko smučanje
24.3.Veteransko državno plavalno prvenstvoLjubljanaplavanje
7.4.Hop na GradLjubljanski gradtek
10.4.Kros ljubljanskih šolLjubljana - Tivolitek
13.4.11. FormaratonLjubljanatek
13.4.Prvenstvo Slovenije v dolgih tekihVelenjeatletika
13.4.MitingVelenjeatletika
13.4.Prvenstvo Slovenije v hoji za mlajše člane in članice, starejše mladince in mladinke ter mlajše mladince in mladinkeVelenjeatletika
13.4.14. Istrski tek poklicnih gasilcevKopertek
18.4.Prvenstvo Slovenije v krosu za OŠ, OŠPP in SŠ - šolski ekipni krosLjubljanakros
20.4.16. Atletski miting Šentjur 2019Šentjuratletika
4.5.MM Dinamo ZrinjevacZagrebatletika
6.5.ŠŠT atletika posamično SŠ LjubljaneLjubljana - Kodeljevoatletika - šolska
7.5.ŠŠT področna posamično SŠ Novo mestoNovo mestoatletika
7.5.ŠŠT občinska posamično OŠ Novo mestoNovo mestoatletika - šolska
7.5.Medobčinsko atletsko prvenstvo Sl. BistricaSlovenska Bistricaatletika
8.5.Občinsko prvenstvo v atletiki MedvodeTacenatletika
8.5.ŠŠT področno posamična atl. SŠ CeljeCeljeatletika
8.5.ŠŠT medobčinska posamična atl. OŠ CeljeCeljeatletika - šolska
9.5.63. Pohod - Pot ob žici za vrtceLjubljanatek
10.5.63. Pohod - Pot ob žici za šoleLjubljanatek
11.5.63. Pohod - Pot ob žici - PohodiLjubljanatek
11.5.63. Pohod - Pot ob žici - Tek trojkLjubljanatek
11.5.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinkeVelenjeatletika
11.5.Pokalno prvenstvo Slovenije v hojiVelenjeatletika
11.5.Ph v štafetahZagrebatletika
12.5.Mednarodni miting Radovljica 2019 in memorial Marjane Lužar Kobelenski v teku na 400 m ovireRadovljicaatletika
13.5.ISF WS Athletics 2019Splitatletika
14.5.ISF WS Athletics 2019Splitatletika
15.5.ISF WS Athletics 2019Splitatletika
15.5.Posamično prvenstvo Slovenije za srednje šoleMariboratletika
16.5.ISF WS Athletics 2019Splitatletika
18.5.39. Maraton treh src - Prvenstvo Slovenije v polmaratonuRadenciatletika
18.5.Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeLjubljanaatletika
18.5.Pokalno prvenstvo Slovenije v hojiLjubljanaatletika
18.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U12)Mariboratletika
18.5.MM AK AgramZagrebatletika
18.5.44. MM pokal mesta LjubljanaLjubljana - Kodeljevoplavanje
19.5.44. MM pokal mesta LjubljanaLjubljana - Kodeljevoplavanje
19.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U14)Velenjeatletika
20.5.ŠŠT področno posamična atl. OŠ CeljeCeljeatletika - šolska
20.5.ŠŠT atletika posamično OŠ Lj. skupina CLjubljana - Kodeljevoatletika - šolska
21.5.ŠŠT atletika posamično OŠ Lj. skupina DLjubljana - Kodeljevoatletika - šolska
21.5.ŠŠT področna posamično OŠ Novo mestoNovo mestoatletika - šolska
22.5.ŠŠT atletika posamično OŠ Lj. skupina ALjubljana - Kodeljevoatletika - šolska
23.5.ŠŠT atletika posamično OŠ Lj. skupina BLjubljana - Kodeljevoatletika - šolska
23.5.Prvenstvo Ljubljanskih OŠ v akvatlonu in triatlonuLjubljanatriatlon
25.5.DM tekLjubljanatek
25.5.19. mednarodni atletski miting Slovenska Bistrica 2019 in Stepišnikov memorial v metu kladivaSlovenska Bistricaatletika
25.5.Prvenstvo Slovenije v mnogobojihNNatletika
26.5.Prvenstvo Slovenije v mnogobojihNNatletika
28.5.Študentski tek na gradLjubljanatek
29.5.ŠŠT področna posamično OŠ PtujSlovenska Bistricaatletika - šolska
30.5.ŠŠT področna atletika posamično OŠ Lj. Ljubljanaatletika
1.6.Ekipno in posamično PH za dečke in dekliceZagrebatletika
1.6.6. Mednarodni Plavalčkov mitingu Brestanicaplavanje
1.6.SWILILjubljanaplavanje
1.6.Triatlon za pokal IstreKopertriatlon
1.6.25. mednarodni atletski miting Kranj 2019 - Vučkov memorialKranjatletika
2.6.Ekipno in posamično PH za dečke in dekliceZagrebatletika
3.6.Državno šolsko prvenstvo v akvatlonuLjubljanatriatlon
5.6.14. memorial Matica Šuštaršiča in Patrika CvetanaLjubljanaatletika
5.6.Posamično prvenstvo Slovenije za OŠŽalecatletika
7.6.FINALE OPŠŠSlovenj Gradecatletika
8.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Domžaleatletika
8.6.Pokalno prvenstvo Slovenije v hojiDomžaleatletika
12.6.Mednarodni atletski miting in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 mMariboratletika
13.6.Business runLjubljanatek
15.6.Tek 4 mostovŠkofja Lokatek
15.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Radovljicaatletika
15.6.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
16.6.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
16.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Radovljicaatletika
16.6.Norci na štengahRadencitek
16.6.Triatlon KamnikKamniktriatlon
16.6.Argonavtski maratonVrhnikatek
22.6.Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
23.6.Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
26.6.Nagrada Ljubljane v paralelnem slalomu Ljubljana - Tromostovjeveslanje
29.6.Nočna 10kaBledtek
29.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članiceNova Goricaatletika
29.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeNova Goricaatletika
30.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeNova Goricaatletika
30.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članiceNova Goricaatletika
2.7.Odprto prvenstvo ZagrebaZagrebatletika
13.7.MM TelekomRadovljicaplavanje
14.7.MM TelekomRadovljicaplavanje
24.7.30. mednarodni miting "Novo mesto 2019"Novo mestoatletika
27.7.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
28.7.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
31.8.Ekipno prvenstvo za mlajše mladince in mladinke - 1. danPtujatletika
31.8.Pokalno prvenstvo Slovenije v hojiPtujatletika
1.9.5. triatlon Ljubljana 2019Ljubljanatriatlon
2.9.IAAF world Challenge Meeting ZAGREB 2019Zagrebatletika
3.9.IAAF world Challenge Meeting ZAGREB 2019Zagrebatletika
7.9.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinkeSlovenj Gradecatletika
7.9.Pokalno prvenstvo Slovenije v hoji Slovenj Gradecatletika
7.9.Triatlon BledBledtriatlon
8.9.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinkeSlovenj Gradecatletika
14.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceVelenjeatletika
14.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Ravne na Koroškematletika
15.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Ravne na Koroškematletika
15.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceVelenjeatletika
28.9.Peteroboj reprezentanc pionirjev in pionirk (CRO-CZE-HUN-SLO-SVK)Ptujatletika
28.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Koperatletika
29.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Koperatletika
29.9.7. Konjiški maraton in Prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10 kmSlovenske Konjiceatletika
29.9.Konjiški pol maratonSlovenske Konjicetek
3.10.Občinska atletska olimpijadaSlovenska Bistricaatletika
5.10.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihNova Goricaatletika
6.10.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihNova Goricaatletika
9.10.Ekipno prvenstvo Slovenije za SŠNNatletika
10.10.Ekipno prvenstvo Slovenije za OŠNNatletika
12.10.53. kros občinskih reprezentancRavne na Koroškemkros
12.10.Tek za KranjKranjtek
26.10.VW 24. Ljubljanski maraton - šolski tekiLjubljanatek
27.10.VW 24. Ljubljanski maraton - 10, 21, 42kmLjubljanatek
1.12.Plavalni izzivLjubljanaplavanje
14.12.Princ in princesa šprintaLjubljanaplavanje