Rezultati

Rezultati

Miting v dvorani

Ljubljana, 3.2.2018

FINALE SKUPNO - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016835Zupin AgataKAM19987.43
2016263Zalokar TinkaraKRKA19987.84
3015254Šlebir MajaOL19967.91
403594Povše MojcaKRO19988.08
50620Gradnik KatarinaBLED20038.09
012899Rutar VikaMASS1997DQ

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016835Zupin AgataKAM19987.56
2012899Rutar VikaMASS19977.82
3016263Zalokar TinkaraKRKA19987.87
4015254Šlebir MajaOL19968.01
50620Gradnik KatarinaBLED20038.13
603594Povše MojcaKRO19988.24
703047Toplak TiaMASS20038.64
8017596Vresk TjašaMASS19918.74
903910Čater Timer MarjetaMASS20048.84
1006725Eržen EnjaMASS20069.01
1101264Duhovnik Pia KlaraMASS20059.05
1206815Žuvela LucijaMASS20059.06
1302220Lampret NikaMASS20049.22
1406321Zdešar TjašaMASS20059.41
1505740Potočar ŽivaMASS20059.43
1605932Kadič AnjaMASS20039.55
1706826Marguč MancaMASS20049.60
1804706Bergant LivijaMASS20069.99
1906910Lutanj RužaMASS200410.44
2005969Pevec Židan ŽanaMASS200910.95
2107365Žuraj JulijaMASS200911.36
2207364Žuraj AnaMASS201111.90
2307385Eržen KatarinaMASS201011.97
03925Zajc ŠpelaMASS2004DNS
02335Jusić AlmaPOS2003DNS
07397Stojkovski TiaPOS2004DNS
05453Gradišek SaraMASS2003DNS
04160Novak NežaPOS2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
105969Pevec Židan ŽanaMASS200910.95
207365Žuraj JulijaMASS200911.36
307364Žuraj AnaMASS201111.90
407385Eržen KatarinaMASS201011.97

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
106321Zdešar TjašaMASS20059.41
205740Potočar ŽivaMASS20059.43
304706Bergant LivijaMASS20069.99
406910Lutanj RužaMASS200410.44
07397Stojkovski TiaPOS2004DNS
02335Jusić AlmaPOS2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
103047Toplak TiaMASS20038.64
201264Duhovnik Pia KlaraMASS20059.05
302220Lampret NikaMASS20049.22
405932Kadič AnjaMASS20039.55
506826Marguč MancaMASS20049.60
03925Zajc ŠpelaMASS2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1017596Vresk TjašaMASS19918.74
203910Čater Timer MarjetaMASS20048.84
306725Eržen EnjaMASS20069.01
406815Žuvela LucijaMASS20059.06
05453Gradišek SaraMASS2003DNS
04160Novak NežaPOS2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1016835Zupin AgataKAM19987.56
2012899Rutar VikaMASS19977.82
3016263Zalokar TinkaraKRKA19987.87
4015254Šlebir MajaOL19968.01
50620Gradnik KatarinaBLED20038.13
603594Povše MojcaKRO19988.24