Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinke

Ljubljana, 2.6.2018

FINALE SKUPNO - 200 m , mlajši mladinci, veter: +0,3

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
129016573Kordež MitjaSLG200121.860,209
21464957Šuštaršič MatevžKRKA200122.260,167
3715530Kobal LenartGO200122.740,231
421915905Šarman Mark AleksanderMASS200323.490,239
52583860Rifelj Tričkovič AnžeOL200123.520,199
61064111Šuster JašaKLC200123.550,286
71446542Slak BenjaminKRKA200123.990,232
81762275Tinta TadejKRO200133.000,186

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m , mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11464957Šuštaršič MatevžKRKA2001Q22.350,154
229016573Kordež MitjaSLG2001Q22.370,204
3715530Kobal LenartGO2001Q22.820,170
41762275Tinta TadejKRO2001Q23.020,175
521915905Šarman Mark AleksanderMASS2003Q23.500,227
61064111Šuster JašaKLC2001Q23.690,160
71446542Slak BenjaminKRKA2001q23.690,258
82583860Rifelj Tričkovič AnžeOL2001q23.720,186
917717259Ulčar MaksKRO200223.750,173
10306939Lorenci LeonASB200223.860,347
111742761Primc LovrencKRO200224.060,218
121755484Rigler VidKRO200124.170,164
131794669Vujić StefanKRO200324.310,189
141455944Slak JanKRKA200224.530,201
15925035Petek ŽigaKAŠ200124.690,253
161254597Šenekar TadejKP200124.99
171306135Barbo NejcKRKA200325.660,202
18985179*Gabrovec GašperKLC200123.130,251
1929816101*Jakše DavidŠEN200123.330,187
2012617217*Žorž ŽanKP200123.54
211042629*Plevčak GašperKLC200123.580,155
221341645*Erpič MaticKRKA200223.620,346
2313789*Makuc RokAKR200323.640,217
241017478*Jazbec ŽanKLC200323.760,293
253344731*Krejan NejcVEL200224.020,564
261006770*Janežič Ivan JanezKLC200324.120,283
272537191*Grmovšek NejcNAV200224.130,183
2830215695*Vidovič ValentinŠTA200324.400,183
2920616522*Bergant SamoMASS200324.460,176
3010816680*Zdovc RokKLC200124.460,206
3128917554*Gulič LukaSEŽAN200125.290,180
321664882*Glavan SvitKRO200425.530,211
332603818*Vuga DavidOL200225.670,154
342485896*Hribernik UrbanMED200226.180,201
2665335Kuzma LukaPAN2001DNS
531486*Kos Jamnik AljažDOM2002DNS
1294668Avdibašić DinoKRKA2002DNS
1372659Kogovšek BenKRKA2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m , mlajši mladinci, veter: -0,3

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
113789*Makuc RokAKR200323.640,217
21017478*Jazbec ŽanKLC200323.760,293
31006770*Janežič Ivan JanezKLC200324.120,283
42537191*Grmovšek NejcNAV200224.130,183
520616522*Bergant SamoMASS200324.460,176
62485896*Hribernik UrbanMED200226.180,201

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m , mlajši mladinci, veter: +0,3

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
130215695*Vidovič ValentinŠTA200324.400,183
228917554*Gulič LukaSEŽAN200125.290,180
31664882*Glavan SvitKRO200425.530,211
42603818*Vuga DavidOL200225.670,154
531486*Kos Jamnik AljažDOM2002DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 200 m , mlajši mladinci, veter: -0,7

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1985179*Gabrovec GašperKLC200123.130,251
229816101*Jakše DavidŠEN200123.330,187
312617217*Žorž ŽanKP200123.54
41042629*Plevčak GašperKLC200123.580,155
51341645*Erpič MaticKRKA200223.620,346
63344731*Krejan NejcVEL200224.020,564
710816680*Zdovc RokKLC200124.460,206

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 200 m , mlajši mladinci, veter: +0,3

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11464957Šuštaršič MatevžKRKA2001Q22.350,154
2715530Kobal LenartGO2001Q22.820,170
32583860Rifelj Tričkovič AnžeOL2001q23.720,186
417717259Ulčar MaksKRO200223.750,173
5925035Petek ŽigaKAŠ200124.690,253
1372659Kogovšek BenKRKA2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 200 m , mlajši mladinci, veter: +0,8

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11762275Tinta TadejKRO2001Q23.020,175
221915905Šarman Mark AleksanderMASS2003Q23.500,227
31446542Slak BenjaminKRKA2001q23.690,258
41742761Primc LovrencKRO200224.060,218
51455944Slak JanKRKA200224.530,201
61254597Šenekar TadejKP200124.99
2665335Kuzma LukaPAN2001DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 200 m , mlajši mladinci, veter: +0,1

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
129016573Kordež MitjaSLG2001Q22.370,204
21064111Šuster JašaKLC2001Q23.690,160
3306939Lorenci LeonASB200223.860,347
41755484Rigler VidKRO200124.170,164
51794669Vujić StefanKRO200324.310,189
61306135Barbo NejcKRKA200325.660,202
1294668Avdibašić DinoKRKA2002DNS