Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za člane in članice

Celje, 14.7.2018

FINALE SKUPNO - 200 m , člani, veter: +2,3

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
114016472Grahovac GregorMASS200021.430,178
21572567Žumer JanMASS198221.570,175
315316334Vodeb Jakob JanezMASS199521.640,210
44214722Marolt LukaDOM199321.680,173
522016573Kordež MitjaSLG200121.720,197
61413400Jeras JernejMASS199122.340,175
76917249Orož DomenKLC200122.380,245
1464192Rakić LukaMASS1991DNS

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12280*Kijanović AleksaSRB199721.840,183
214016472Grahovac GregorMASS2000Q21.890,201
31572567Žumer JanMASS1982Q22.060,158
44214722Marolt LukaDOM1993Q22.070,207
515316334Vodeb Jakob JanezMASS1995Q22.090,207
62290*Marković IvanSRB199522.090,180
722016573Kordež MitjaSLG2001Q22.230,184
81464192Rakić LukaMASS1991Q22.450,178
96917249Orož DomenKLC2001q22.520,222
101413400Jeras JernejMASS1991q22.540,217
1110216065Ovniček TilenKRKA199822.550,156
1224714529Enci TadejVEL199422.730,235
1399494Pernek Acker ReneASB200022.920,187
1421113305Pavlovič GregaPT199822.950,173
1524217275Skalar JanTRK200023.030,247
16894015Furlanič TimothyKP199923.210,209
172654672Dolenec MatejŽALEC200024.390,214
182024869Šinkovec TajPMB199924.430,245
191071979Rolih TadejKRKA200025.010,191
14416165Pajalič ŽakMASS1995DNS
12573Možina NejcKRO1996DNS
7616089Zupanc AnejKLC1998DNS
280*Marciuš KarloCRO1999DNS
15412281Vrhunec EnejMASS1996DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m , člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m , člani, veter: +0,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
122016573Kordež MitjaSLG2001Q22.230,184
21464192Rakić LukaMASS1991Q22.450,178
36917249Orož DomenKLC2001q22.520,222
410216065Ovniček TilenKRKA199822.550,156
524714529Enci TadejVEL199422.730,235
62654672Dolenec MatejŽALEC200024.390,214
7616089Zupanc AnejKLC1998DNS
14416165Pajalič ŽakMASS1995DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 200 m , člani, veter: -0,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12280*Kijanović AleksaSRB199721.840,183
214016472Grahovac GregorMASS2000Q21.890,201
34214722Marolt LukaDOM1993Q22.070,207
42290*Marković IvanSRB199522.090,180
524217275Skalar JanTRK200023.030,247
62024869Šinkovec TajPMB199924.430,245
280*Marciuš KarloCRO1999DNS
15412281Vrhunec EnejMASS1996DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 200 m , člani, veter: -1,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11572567Žumer JanMASS1982Q22.060,158
215316334Vodeb Jakob JanezMASS1995Q22.090,207
31413400Jeras JernejMASS1991q22.540,217
499494Pernek Acker ReneASB200022.920,187
521113305Pavlovič GregaPT199822.950,173
6894015Furlanič TimothyKP199923.210,209
71071979Rolih TadejKRKA200025.010,191
12573Možina NejcKRO1996DNS