Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16

Ravne na Koroškem, 15.9.2018

SKUPNO - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
113416781Zakošek IzaKLC200340.96
2135686Maradin TjašaAKK200341.06
3896261Komel NatalijaGO200341.42
41226494Bezgovšek LaraKLC200341.64
53884456Štorman TejaŽALEC200342.47
62185928Eržen IzabelaMASS200342.61
72457363Kaučič AjdaPMB200342.74
83546776Rus AnaTRK200343.00
927928Knez MajaRAD200443.53
1037616735Miklavžin TinkaraVEL200443.55
1124817314Kšela LizaPMB200343.56
123751089Marovt HanaVEL200443.88
13247577Kralj NikaPMB200343.92
143504548Likar BrinaTRK200544.29
151152508Zbičajnik KarolinaKAM200544.30
161364297Kanalec HanaKOB200444.31
171252870Jost HanaKLC200444.92
182662532Leban Mara MeiPSČ200345.13
191107927Sušec UlaKAK200445.22
201591641Korasa NikaKRKA200345.54
21907797Likar IsabelGO200445.64
222597514Pertoci ZarjaPOM200346.00
23517891Maček KarlaBRE200346.11
24991256Kamenik AjdaKAK200446.25
251694955Strahinič UrškaKRKA200446.29
263555048Slevec AnjaTRK200446.37
271047926Metinger TinaKAK200346.54
281374464Kramar Roš Eva KlaraKOB200446.87
291035283Mager MajaKAK200647.04
302872584Slapšak AjdaSEV200547.12
3154546Šuklje Pia AnaADP200447.44
322727241Kramberger PiaPT200347.66
331716267Vehar EvaKRKA200347.66
342396090Trontelj Selena SamsiMASS200447.77
35835400Vrbinc PetraDTO200447.96
36977392Brezovnik ZalaKAK200648.07
37704387Juhart Lea AnaDOM200348.79
38735602Supej KajaDOM200648.95
392413956Buh AnaOL200449.23
402577917Gerič NinaPOM200449.29
41746474Šterban NajaDOM200349.85
42256288Bohinc ZalaAKR200550.05
432775039Viher SaraPT200351.33
441085537Priteržnik KlaraKAK200451.35
451005303Kotnik VesnaKAK200552.74
463066706Pirnat MašaSLG200353.31
471025282Lužnik LiaKAK200653.80
482705038Aubelj JanaPT200454.61
492336909Škerjanc KiaraMASS200455.05
502717243Gornjec AljaPT200455.46
511125286Vučetić IvanaKAK200655.89
522757784Vedernjak JonaPT200457.00
2383047Toplak TiaMASS2003DNF
1115410Topler DenisaKAK2003DNS
3284398Kraner LinaŠTA2004DNS

po skupinah (1. skupina) - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11374464Kramar Roš Eva KlaraKOB200446.87
254546Šuklje Pia AnaADP200447.44
32577917Gerič NinaPOM200449.29
41085537Priteržnik KlaraKAK200451.35
52757784Vedernjak JonaPT200457.00

po skupinah (2. skupina) - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11591641Korasa NikaKRKA200345.54
2517891Maček KarlaBRE200346.11
31047926Metinger TinaKAK200346.54
42727241Kramberger PiaPT200347.66
52717243Gornjec AljaPT200455.46

po skupinah (3. skupina) - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12457363Kaučič AjdaPMB200342.74
21107927Sušec UlaKAK200445.22
33555048Slevec AnjaTRK200446.37
4704387Juhart Lea AnaDOM200348.79
52705038Aubelj JanaPT200454.61

po skupinah (4. skupina) - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11005303Kotnik VesnaKAK200552.74
21025282Lužnik LiaKAK200653.80
32336909Škerjanc KiaraMASS200455.05
41125286Vučetić IvanaKAK200655.89

po skupinah (5. skupina) - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11716267Vehar EvaKRKA200347.66
2735602Supej KajaDOM200648.95
3746474Šterban NajaDOM200349.85
4256288Bohinc ZalaAKR200550.05
52775039Viher SaraPT200351.33
63066706Pirnat MašaSLG200353.31

po skupinah (6. skupina) - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11694955Strahinič UrškaKRKA200446.29
21035283Mager MajaKAK200647.04
32396090Trontelj Selena SamsiMASS200447.77
4835400Vrbinc PetraDTO200447.96
5977392Brezovnik ZalaKAK200648.07
62413956Buh AnaOL200449.23

po skupinah (7. skupina) - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11364297Kanalec HanaKOB200444.31
21252870Jost HanaKLC200444.92
32662532Leban Mara MeiPSČ200345.13
42597514Pertoci ZarjaPOM200346.00
5991256Kamenik AjdaKAK200446.25
62872584Slapšak AjdaSEV200547.12

po skupinah (8. skupina) - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
127928Knez MajaRAD200443.53
23751089Marovt HanaVEL200443.88
33504548Likar BrinaTRK200544.29
4907797Likar IsabelGO200445.64
1115410Topler DenisaKAK2003DNS
3284398Kraner LinaŠTA2004DNS

po skupinah (9. skupina) - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1896261Komel NatalijaGO200341.42
237616735Miklavžin TinkaraVEL200443.55
324817314Kšela LizaPMB200343.56
4247577Kralj NikaPMB200343.92
51152508Zbičajnik KarolinaKAM200544.30
2383047Toplak TiaMASS2003DNF

po skupinah (10. skupina) - 300 m , pionirke U16

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
113416781Zakošek IzaKLC200340.96
2135686Maradin TjašaAKK200341.06
31226494Bezgovšek LaraKLC200341.64
43884456Štorman TejaŽALEC200342.47
52185928Eržen IzabelaMASS200342.61
63546776Rus AnaTRK200343.00