Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14

Radovljica, 29.9.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirji U12, veter: -0,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12143301Škrinjar AljažKRO20078.66
23525832Leban MartinPSČ20078.76
3567504Dobovišek NejAKŠ20088.77
4215348Bizjak MarkAKR20098.87
5275819Makuc LukaAKR20078.89
61257277Velepec UrbanKLC20079.03

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirji U12, veter: -0,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12696610Schuster DomenMASS20078.95
24905018Šraj Miklič RokVRH20079.03
34086694Novak TimŠL20079.10
41687102Lapanje LeonKRKA20089.19
5462808Kos ŽigaVEL20079.22
64406115Nograšek BorTRK20089.24

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , pionirji U12

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12143301Škrinjar AljažKRO20078.62
23525832Leban MartinPSČ20078.82
3567504Dobovišek NejAKŠ20088.83
4215348Bizjak MarkAKR20098.83
5275819Makuc LukaAKR20078.86
61257277Velepec UrbanKLC20078.91
74905018Šraj Miklič RokVRH20079.03
82696610Schuster DomenMASS20079.05
94086694Novak TimŠL20079.09
101687102Lapanje LeonKRKA20089.13
114406115Nograšek BorTRK20089.17
12462808Kos ŽigaVEL20079.19
131624943Grubačević TimKRKA20079.26
14766409Žagar MaticBOV20079.32
15835195Horvat MajBRE20079.35
161674984Križman Tai MaiKRKA20079.35
171206541Česen NalKAM20079.36
181616501Djaip Bartolj TjažKRKA20079.37
192646139Novšak JakobMASS20079.37
203516524Kenda AleksPSČ20079.38
21622825Modrijančič MaticASB20089.38
224676153Skaza TristanVEL20089.39
233767357Žitnik Rogelj LanPT20089.41
24736410Melihen KimiBOV20079.52
254374552Jerše TitTRK20089.53
264364551Jeras JakaTRK20089.57
274667347Pibernik NaceVEL20089.61
283536525Matovski Volarič TinePSČ20079.63
29875241Škul MarkoBRE20099.63
302596738Knežević DejanMASS20079.66
313456484Trajbarič TvitPOM20079.66
324706133Vrzelak PeterVEL20079.66
332481078Girandon MatjažLASTO20089.75
343747319Stajnko NikPT20089.76
352722194Šoba TajMASS20079.85
364334581Arzenšek JustTRK20089.92
371457256Jurman LanejKP20089.93
384197286Bečaj AdamŠTA20089.95
39285351Mauko AljažAKR200710.04
404216742Miličević NikoŠTA200810.07
41235494Jerala MaksAKR200910.08
422095747Ocepek LukaKRO200910.10
433946599Wetz JonasRAD200810.13
441714954Strahinič FilipKRKA200710.19
454247285Podvornik SvenŠTA200810.25
463758015Žitnik Rogelj AleksPT200910.25
47886868Tršelič MaticBRE200710.36
483698037Korez GalPT200810.64
494617433Kočevar GašperVEL200810.90
50756423Novosel AljažBOV200910.94
513507555Črv NikPSČ200711.06
523688013Kokot MatejPT200911.81
1478018Rodica RokKP2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirji U12, veter: -1,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12696610Schuster DomenMASS20079.05
21674984Križman Tai MaiKRKA20079.35
33747319Stajnko NikPT20089.76
43946599Wetz JonasRAD200810.13
54617433Kočevar GašperVEL200810.90
1478018Rodica RokKP2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirji U12, veter: -0,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
14406115Nograšek BorTRK20089.17
21624943Grubačević TimKRKA20079.26
31206541Česen NalKAM20079.36
44706133Vrzelak PeterVEL20079.66
54216742Miličević NikoŠTA200810.07
62095747Ocepek LukaKRO200910.10

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , pionirji U12, veter: -0,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1567504Dobovišek NejAKŠ20088.83
2215348Bizjak MarkAKR20098.83
33516524Kenda AleksPSČ20079.38
43456484Trajbarič TvitPOM20079.66
53507555Črv NikPSČ200711.06
63688013Kokot MatejPT200911.81

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , pionirji U12, veter: -0,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
14905018Šraj Miklič RokVRH20079.03
24086694Novak TimŠL20079.09
3736410Melihen KimiBOV20079.52
44364551Jeras JakaTRK20089.57
51457256Jurman LanejKP20089.93

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , pionirji U12, veter: +1,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11687102Lapanje LeonKRKA20089.13
2462808Kos ŽigaVEL20079.19
3835195Horvat MajBRE20079.35
42481078Girandon MatjažLASTO20089.75
54247285Podvornik SvenŠTA200810.25
63758015Žitnik Rogelj AleksPT200910.25

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , pionirji U12, veter: -1,8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11616501Djaip Bartolj TjažKRKA20079.37
22646139Novšak JakobMASS20079.37
34334581Arzenšek JustTRK20089.92
4235494Jerala MaksAKR200910.08
5886868Tršelič MaticBRE200710.36
6756423Novosel AljažBOV200910.94

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , pionirji U12, veter: +0,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12143301Škrinjar AljažKRO20078.62
2766409Žagar MaticBOV20079.32
34676153Skaza TristanVEL20089.39
44374552Jerše TitTRK20089.53
52722194Šoba TajMASS20079.85
63698037Korez GalPT200810.64

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , pionirji U12, veter: -1,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1275819Makuc LukaAKR20078.86
21257277Velepec UrbanKLC20078.91
3622825Modrijančič MaticASB20089.38
43536525Matovski Volarič TinePSČ20079.63
5875241Škul MarkoBRE20099.63
62596738Knežević DejanMASS20079.66

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m , pionirji U12, veter: -1,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
13525832Leban MartinPSČ20078.82
23767357Žitnik Rogelj LanPT20089.41
34667347Pibernik NaceVEL20089.61
44197286Bečaj AdamŠTA20089.95
5285351Mauko AljažAKR200710.04
61714954Strahinič FilipKRKA200710.19