Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14

Radovljica, 29.9.2018

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke U12, veter: -1,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1607495Ogrizek UrškaAKŠ20078.62
23866166Pučko TajaPT20078.84
34117406Lukić NastjaŠL20078.85
43025100Vehovar EmaMASS20078.87
51325096Štefan EmaKLC20078.90
65024498Vignjević EvaŽALEC20079.11

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke U12, veter: -1,3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
14767308Kimperk NejaVEL20089.10
22006800Strmole LucijaKRKA20079.11
32985064Sluga AnaMASS20079.11
43465617Janža KlaraPOM20079.21
53415615Lešnik LanaPMB20079.43
64295705Kramberger AnaŠTA200711.87

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m , pionirke U12

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1607495Ogrizek UrškaAKŠ20078.71
23866166Pučko TajaPT20078.81
33025100Vehovar EmaMASS20078.95
44117406Lukić NastjaŠL20078.99
55024498Vignjević EvaŽALEC20079.08
61325096Štefan EmaKLC20079.11
72985064Sluga AnaMASS20079.14
84767308Kimperk NejaVEL20089.19
93465617Janža KlaraPOM20079.23
102006800Strmole LucijaKRKA20079.25
113415615Lešnik LanaPMB20079.31
124295705Kramberger AnaŠTA20079.36
131495809Babič NejaKP20079.36
14495245Rogač KatarinaAKR20089.38
154996187Miklaužič GajaŽALEC20079.39
16597503Ogrizek AnaAKŠ20079.47
174126692Mlakar NikaŠL20099.54
184107304Gruden NajaŠL20089.55
193046961Zulić LinaMASS20089.57
204166560Ferfolja NežaŠPELA20079.61
213595512Kenda Drekonja LeaPSČ20079.61
221575808Prša IvaKP20079.66
231588016Rendić PiaKP20079.66
244746313Javornik LanaVEL20089.69
252016002Tratar TajaKRKA20089.70
261905784Novak NinaKRKA20079.76
273408046Krautberger EmaPMB20079.77
281405396Ivančič EvitaKOB20079.80
291527332Čehovin Sirk JulajKP20089.85
301765238Borštar ZalaKRKA20079.86
312285777Klemše NanaKRO20079.87
32996042Špolar NajaBRE20089.87
333260Mate VesnaOŠ1MS20079.89
341816392Jereb AnaKRKA20089.92
353115358Gorenčič ElizaNAV20079.94
354517171Eržen LaraTRK20089.94
37787374Cernatič LanaBOV20079.97
384835559Sevčnikar EvaVEL20079.98
393956600Mesec PiaRAD20089.98
402296577Kočan TaraKRO200710.06
412397010Sermek ZojaKRO200810.07
423496661Špur PiaPOM200810.07
43417281Jarkovič LinaAKR200810.07
443918053Vidovič EmaPT200710.13
454716131Forštner AnabelVEL200710.16
463153420Rupnik EvaNAV200710.19
471605806Starc NežaKP200710.20
48946866Kek TisaBRE200710.22
493280Trajbarič UlaOŠ1MS200710.23
503967353Potočnik MajaRAD200810.24
513556938Gruden AnuškaPSČ200810.24
523135995Mavrič SaraNAV200710.30
531507265Božič AnaKP200710.31
543778014Čurin Praprotnik AnaPT200910.34
552026906Zidar UlaKRKA200810.37
563636898Leban Jež VitaPSČ200810.37
572807952Grm LaraMASS200710.37
581026870Uršič HanaBRE200710.45
591538001Domajnko VeronikaKP200810.47
601976841Rifelj NejaKRKA200810.47
612275776Klemše MinaKRO200910.58
613125536Gorenčič MirjamNAV200910.58
633606517Kragelj JanaPSČ200910.64
641598002Sevčnikar JulijaKP200810.65
65926057Černoga LinaBRE200710.72
663808047Kekec LejaPT200911.22
671545876Frankovič TinaKP200711.35
682247441Femc Alina SofiaKRO200911.62
693788036Doleček AnaPT200911.97
3908048Vajda SaraPT2007DNS
1554541Martinuč TiaKP2007DNS
3427655Lovše TijaPMB2008DNS
5006627Stepišnik NežaŽALEC2007DNS
4856358Tabaković LanaVEL2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m , pionirke U12, veter: -0,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1495245Rogač KatarinaAKR20089.38
22016002Tratar TajaKRKA20089.70
32397010Sermek ZojaKRO200810.07
44716131Forštner AnabelVEL200710.16
53778014Čurin Praprotnik AnaPT200910.34
61598002Sevčnikar JulijaKP200810.65

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m , pionirke U12, veter: -1,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
14166560Ferfolja NežaŠPELA20079.61
21527332Čehovin Sirk JulajKP20089.85
31605806Starc NežaKP200710.20
43808047Kekec LejaPT200911.22
5006627Stepišnik NežaŽALEC2007DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m , pionirke U12, veter: -1,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11495809Babič NejaKP20079.36
24107304Gruden NajaŠL20089.55
31765238Borštar ZalaKRKA20079.86
43115358Gorenčič ElizaNAV20079.94
53153420Rupnik EvaNAV200710.19
63280Trajbarič UlaOŠ1MS200710.23

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m , pionirke U12, veter: -0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
14117406Lukić NastjaŠL20078.99
22006800Strmole LucijaKRKA20079.25
33260Mate VesnaOŠ1MS20079.89
42296577Kočan TaraKRO200710.06
5946866Kek TisaBRE200710.22
62807952Grm LaraMASS200710.37

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m , pionirke U12, veter: -1,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
13025100Vehovar EmaMASS20078.95
23595512Kenda Drekonja LeaPSČ20079.61
3996042Špolar NajaBRE20089.87
43125536Gorenčič MirjamNAV200910.58
51545876Frankovič TinaKP200711.35
3427655Lovše TijaPMB2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m , pionirke U12, veter: -1,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
15024498Vignjević EvaŽALEC20079.08
22285777Klemše NanaKRO20079.87
3787374Cernatič LanaBOV20079.97
43918053Vidovič EmaPT200710.13
53606517Kragelj JanaPSČ200910.64

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 60 m , pionirke U12, veter: -0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
13465617Janža KlaraPOM20079.23
23415615Lešnik LanaPMB20079.31
31588016Rendić PiaKP20079.66
4417281Jarkovič LinaAKR200810.07
52247441Femc Alina SofiaKRO200911.62
63788036Doleček AnaPT200911.97

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 60 m , pionirke U12, veter: -1,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
1607495Ogrizek UrškaAKŠ20078.71
24746313Javornik LanaVEL20089.69
31405396Ivančič EvitaKOB20079.80
41976841Rifelj NejaKRKA200810.47
52275776Klemše MinaKRO200910.58

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 60 m , pionirke U12, veter: -2,0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
14295705Kramberger AnaŠTA20079.36
24996187Miklaužič GajaŽALEC20079.39
31816392Jereb AnaKRKA20089.92
43496661Špur PiaPOM200810.07
53636898Leban Jež VitaPSČ200810.37
61538001Domajnko VeronikaKP200810.47

KVALIFIKACIJE po skupinah (10. skupina) - 60 m , pionirke U12, veter: -0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
14767308Kimperk NejaVEL20089.19
24126692Mlakar NikaŠL20099.54
33408046Krautberger EmaPMB20079.77
43967353Potočnik MajaRAD200810.24
51507265Božič AnaKP200710.31
62026906Zidar UlaKRKA200810.37

KVALIFIKACIJE po skupinah (11. skupina) - 60 m , pionirke U12, veter: -0,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
12985064Sluga AnaMASS20079.14
2597503Ogrizek AnaAKŠ20079.47
34517171Eržen LaraTRK20089.94
3908048Vajda SaraPT2007DNS
1554541Martinuč TiaKP2007DNS
4856358Tabaković LanaVEL2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (12. skupina) - 60 m , pionirke U12, veter: -0,2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11325096Štefan EmaKLC20079.11
21905784Novak NinaKRKA20079.76
33956600Mesec PiaRAD20089.98
43135995Mavrič SaraNAV200710.30
5926057Černoga LinaBRE200710.72

KVALIFIKACIJE po skupinah (13. skupina) - 60 m , pionirke U12, veter: -0,9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
13866166Pučko TajaPT20078.81
23046961Zulić LinaMASS20089.57
31575808Prša IvaKP20079.66
44835559Sevčnikar EvaVEL20079.98
53556938Gruden AnuškaPSČ200810.24
61026870Uršič HanaBRE200710.45