Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in starejše mladinke

Novo mesto, 22.6.2019

FINALE SKUPNO - 100 m, starejši mladinci, veter: +0,7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
11104957Šuštaršič MatevžKRKA200110.870,135
2486752Kocina RokGO200110.880,181
31607066Gumilar JernejMASS200311.150,161
424317275Skalar JanTRK200011.270,171
52117910Čurin Prapotnik AnejPT200311.310,182
620115888Popovič Krajnc LukaPMB200011.380,162
716415905Šarman Mark AleksanderMASS200311.420,145
81957191Grmovšek NejcNAV200211.640,159

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11104957Šuštaršič MatevžKRKA2001Q11.030,116
2486752Kocina RokGO2001Q11.140,223
324317275Skalar JanTRK2000Q11.200,139
420115888Popovič Krajnc LukaPMB2000Q11.320,204
51607066Gumilar JernejMASS2003Q11.390,171
62117910Čurin Prapotnik AnejPT2003Q11.430,138
716415905Šarman Mark AleksanderMASS2003q11.510,154
81957191Grmovšek NejcNAV2002q11.530,155
91264670Bukovec JanKRO200211.610,183
10498764Prinčič ŽanGO200011.700,169
117616680Zdovc RokKLC200111.700,181
12467943Breščak MihaGO200311.790,162
13516607Dowhyj ValentinAKR200111.840,167
14528380Žežlin MatejGO200211.870,187
152024883Rozman Marinčič RokPMB200311.970,175
161012659Kogovšek BenKRKA200311.980,150
17518381Vendramin BoštjanGO200012.130,176
182121652Rimele VasjaPT200312.180,172
19698795Černelč JakaKLC200112.520,136
202370*Mihajlov StefanSRB200111.050,166
25817528Turinek TomažVEL2003DNS
25717268Šalamon TimotejVEL2001DNS
718422Gnidica UrbanKLC2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, starejši mladinci, veter: +0,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11104957Šuštaršič MatevžKRKA2001Q11.030,116
21607066Gumilar JernejMASS2003Q11.390,171
3498764Prinčič ŽanGO200011.700,169
4516607Dowhyj ValentinAKR200111.840,167
52024883Rozman Marinčič RokPMB200311.970,175
62121652Rimele VasjaPT200312.180,172
25717268Šalamon TimotejVEL2001DNS
718422Gnidica UrbanKLC2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, starejši mladinci, veter: +0,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1486752Kocina RokGO2001Q11.140,223
22117910Čurin Prapotnik AnejPT2003Q11.430,138
316415905Šarman Mark AleksanderMASS2003q11.510,154
41957191Grmovšek NejcNAV2002q11.530,155
57616680Zdovc RokKLC200111.700,181
61012659Kogovšek BenKRKA200311.980,150
7518381Vendramin BoštjanGO200012.130,176

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, starejši mladinci, veter: +0,6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
124317275Skalar JanTRK2000Q11.200,139
220115888Popovič Krajnc LukaPMB2000Q11.320,204
31264670Bukovec JanKRO200211.610,183
4467943Breščak MihaGO200311.790,162
5528380Žežlin MatejGO200211.870,187
6698795Černelč JakaKLC200112.520,136
72370*Mihajlov StefanSRB200111.050,166
25817528Turinek TomažVEL2003DNS