Step Up BTC City - moški
Step Up BTC City - ženske
Ekstremni Step Up - moški
Ekstremni Step Up - ženske
Step Up - Gasilci
Step Up - Štafeta
Step Up - Štafeta - Gasilci
Step Up - Ekstremna štafeta - Gasilci
Step Up 2864 run - moški
Step Up 2864 run - ženske
Wheelchair
Step Up - Black Friday

Rezultati - Alive Step up 2019

Sobota, 16.11.2019

Step Up - Ekstremna štafeta - Gasilci

uvrPriimek in imeDržavaKlubk1k2k3k1+k2Rezultat
1Skubic Peter, Gyergyek Andrej, Hafner Urban SLOPGV Vodice0:03:210:03:230:03:170:06:450:10:02
2Bitenc Aleš, Podlogar Miha, Debevec Žan SLOCrew Gorilla izpod Krima0:03:050:03:400:04:210:06:450:11:07
3Štrubelj Bojan, Hribar Rok, Hribar Meden Izak SLOPGD Gatina0:03:300:03:490:03:490:07:190:11:09
4Hrovat Jan, Košir Rok, Zemljarič Rok SLOGasilska brigada Ljubljana0:03:290:04:110:03:580:07:410:11:40
5Taljat Sašo, Mervič Blaž, Kozorog Urban SLOPGD Most na Soči0:03:540:03:490:04:050:07:440:11:50
6Rupnik Tadej, Rupnik Anej, Kavčič Simon SLOMontenero0:03:410:04:260:04:000:08:080:12:08
7Turk Robert, Devetak Zvone, Pezdirc Martin SLOPIGD KRKA Novo mesto0:03:240:04:570:04:070:08:210:12:29
8Kišek Luka, Burgar Blaž, Pirc Filip SLOPgd Vodice20:04:010:03:590:04:390:08:000:12:40
9Gregorka Matic, Rot Nejc, Peršin Rok SLOPGD Kamnik pod Krimom 20:04:010:03:450:05:000:07:460:12:47
10Mrmolja Aron, Bavčar Jernej, Čargo Aleš SLOPGD Selo0:05:140:03:550:04:290:09:090:13:38
11Levicnik Blaz, Magaš Urban, Levicnik Matajž SLOpgd lipoglav0:04:300:04:580:04:100:09:290:13:39
12Oblak Luka, Snoj David, Polutnik Mitja SLOBTC City0:04:560:05:160:04:050:10:130:14:18
13Pristavec Rok, Suhadolnik Jernej, Suhadolnik Anže SLOPGD Podpeč0:06:120:04:480:03:460:11:000:14:47
14Seljak Domen, Kavčič Bojan, Likar Jernej SLOPGD Ledine0:04:570:05:460:04:300:10:440:15:14
15Kramar Alen, Šuštaršič Jure, Božič Andrej SLOPGD Kamnik pod Krimom 10:06:020:04:350:04:380:10:380:15:16
16Ložar Klemen, Kresnik Jan, Ložar Aljaž SLOPGD Ihan0:05:370:04:280:05:210:10:050:15:26
17Šivec Simon, Oblak Janez, Kraševec Martin SLOPgd Vrbljene-Strahomer0:05:150:05:030:05:120:10:190:15:31
18Petrič Aleksander, Pintar Jakob, Jereb Gašper SLOPGD Šmarje-Sap0:04:560:05:150:05:270:10:110:15:39
19Majcen Primož, Stipar Jaka, Šuštaršič Primož SLOPGD Podpeč 20:04:420:05:010:05:560:09:440:15:40
20Gregl Filip, Leskovšek Lovro, Gregl Urban SLOPGD Ojstriška vas-Tabor0:05:450:04:590:04:570:10:440:15:42
21Kastner Luka, Lajkovič David, Močnik Matic SLOPGD Nadgorica 20:05:370:05:330:04:480:11:100:15:58
22Križmančič Matic, Novak Matej, Rotar Miha SLOPGD Podsmreka0:05:130:05:560:05:390:11:090:16:48
23Klemenčič Urška, Pirš Ema, Musi Gašper SLOPGD Dol pri Ljubljani0:05:110:05:090:06:520:10:210:17:14
24Plevnik Martin, Kristan Miha, Plevnik Žan SLOPGD Podsmreka0:05:040:06:010:06:130:11:060:17:19
25Zupančič Jure, Čuden Robert, Škof Domen SLOPGD Podsmreka0:05:130:05:160:06:500:10:300:17:20
26Raztresen Gašper, Možek Anže, Možek Žan SLOPGD KOT-STAJE0:05:530:05:430:05:440:11:360:17:21
27Klenjak David, Debeljak Jan, Mahkovec Boštjan SLOBTC City0:05:580:06:400:04:590:12:390:17:38
28Močnik Matej, Lukežič Anže, Sešek Tomaž SLOPGD Nadgorica 10:05:530:05:000:06:480:10:540:17:42
29Koderman Sebastjan, Sešek Mark, Podkrižnik Jaka SLOPGD Nadgorica 30:07:390:05:400:05:090:13:190:18:29
30Leskovšek Maruša, Ribič Blaž, Ribič Mitja SLO 0:06:250:07:410:05:090:14:070:19:16
31Močnik Melanija, Sešek Nika, Volovlek Klara SLOPGD Nadgorica0:08:340:10:320:07:430:19:060:26:50
32Zaman Peter, Štiftar Žiga, Markovič Mitja SLOPGD Trebnje0:07:11