Step Up BTC City - moški
Step Up BTC City - ženske
Ekstremni Step Up - moški
Ekstremni Step Up - ženske
Step Up - Gasilci
Step Up - Štafeta Decathlon
Step Up - Štafeta - Gasilci
Step Up - Ekstremna štafeta - Gasilci
Step Up Triglav tun - moški
Step Up Triglav tun - ženske
Decathlon
Wheelchair
Step Up - Black Friday

Rezultati - Alive Step up 2018

Sobota, 17.11.2018

Step Up BTC City - moški

uvrPriimek in imeDržavaKlubRezultat
1Mikloša MatjažSLOKGT Papež0:01:52
2Pegam DavidSLO 0:01:54
3Kmet SimonSLO 0:01:57
4Ogris VidSLO 0:02:03
5Grossegger ChristofAUTDieselSport0:02:08
6Kovač UrošSLO 0:02:09
7Eder JosefAUT 0:02:11
8Španring KlemenSLOASB0:02:12
9Suhadolnik LukaSLOTKL0:02:13
10Vogrin DavidSLO 0:02:14
11Sluga ReneSLO 0:02:15
12Čretnik LukaSLORK Team0:02:25
12Kutoša DavidSLO 0:02:25
12Majster AlešSLO/0:02:25
15Vodopivec LukaSLOmbk sportR. si0:02:29
16Velkavrh JureSLOKK Zapravljivček0:02:32
16Rakuša IztokSLOŠd amela0:02:32
18Čarman MihaSLO 0:02:33
19Urankar DavidSLO 0:02:34
20Pucelj MatjažSLOAlive0:02:38
21Gnus TomažSLO 0:02:40
22Vogrin DomenSLO 0:02:41
23Somrak MatjažSLO 0:02:43
24Vidic MaticSLO 0:02:50
24Osojnik BorutSLO 0:02:50
26Špenko AnzeSLODecathlon Slovenija0:02:52
27Avbelj BlazSLOalive0:02:55
28Primožič JaniSLO 0:02:59
29Petric VidakSLO 0:03:00
30Tratnik JernejSLO 0:03:01
31Vodlan TomažSLO 0:03:02
32Vulič ArneSLO 0:03:03
33Valas LukaSUI 0:03:04
34Totter MatjažSLO 0:03:07
35Musić MatejSLODecathlon0:03:09
36Jankovski JaneSLO 0:03:14
36Jan JureSLOCONFIRME D.O.O.0:03:14
38Bitenc UrošSLOAlive0:03:15
38Mohoric FranciSLOKBZ0:03:15
40Platovšek NejcSLO 0:03:16
41Škufca BlažSLO 0:03:17
42Širovnik RokSLO 0:03:23
42Hribernik LukaSLO/0:03:23
44Kolar BorutSLO 0:03:25
44Težak Tešky AndrejSLOstandupmaratonec, Alive0:03:25
46Fric NejcSLO 0:03:26
47Kern MihaSLOAlive0:03:29
47Cugmas JožeSLOKolesarski klub Rogla0:03:29
49Miklič ŽigaSLO/0:03:30
49Šelih MiranSLOTEAM ERDINGER ALKOHOLFREI0:03:30
51Črne MatejSLODecathlon Slovenija0:03:31
51Arifović DanijelSLO 0:03:31
53Kogovšek StaneSLO 0:03:33
53Bukovec JakaSLODecathlon Slovenija0:03:33
55Devetak PrimožSLODecathlon Slovenija0:03:35
56Kernulc MaticSLO 0:03:39
57Bedenik MaticSLO/0:03:42
57Gorjup ArminSLO 0:03:42
59Gorenc JernejSLO 0:03:44
60Pavlin AntonSLOVaruh zdravja0:03:49
60Zajc JožeSLOŠd Izlake0:03:49
62Fliser ŽigaSLO 0:03:53
63Kmet KlemenSLO 0:03:57
64Strupeh KlemenSLO/0:04:02
65Bučan KlemenSLO 0:04:10
66Turk AntonioSLODecathlon Slovenija0:04:17
67Martinjak TomiSLOčrnuški mulci0:04:19
68Erceg IgorSLORolerski klub Ljubljana0:04:26
69Ferbežar DejanSLO 0:04:27
69Lebar NejcSLODecathlon Slovenija0:04:27
71Presiček MihaSLO 0:04:52
72Ovšek BorisSLO 0:05:39