Step Up BTC City - moški
Step Up BTC City - ženske
Ekstremni Step Up - moški
Ekstremni Step Up - ženske
Step Up - Gasilci
Step Up - Štafeta
Step Up - Štafeta - Gasilci
Step Up - Ekstremna štafeta - Gasilci
Step Up 2864 run - moški
Step Up 2864 run - ženske
Wheelchair
Step Up - Black Friday

Rezultati - Alive Step up 2019

Sobota, 16.11.2019

Step Up BTC City - moški

uvrPriimek in imeDržavaKlubRezultat
1Ogris VidSLOApnea Bled0:02:06
2Kmet SimonSLO 0:02:07
3Kuserbanj RokSLORK Team0:02:08
4Rep TomažSLOAk Ormož0:02:09
5Vogrin DavidSLO 0:02:10
6Höck MartinAUTBRL Lavanttal0:02:11
7Pegam DavidSLO 0:02:12
8Eder JosefAUT 0:02:16
9Leopold Hans-JörgAUT 0:02:18
9Šimic JanezSLO 0:02:18
11Kogovšek KrištofSLOBTC City LJ kolesarsko društvo0:02:19
12Čretnik LukaSLORKteam0:02:23
13Majster AlešSLOMarathon NM0:02:24
14Palčič ŽanSLO 0:02:26
15Čarman MihaSLO 0:02:28
15Vogrin DomenSLO 0:02:28
17Umnik AndrejSLO 0:02:30
17Gnus TomažSLO 0:02:30
17Somrak MatjažSLO 0:02:30
20Denša UlSLOTriatlonski klub Ljubljana0:02:31
21Kolarič VitoSLOTečem za Lino Zmagovalko0:02:35
22Kopitar JakaSLO 0:02:36
23Habjan ŽigaSLO 0:02:37
23Schaffer MihaSLO 0:02:37
25Krek KlemenSLO 0:02:42
26Roblek MarkoSLOVitezi Dobrega Teka0:02:43
26Klemenc ToneSLOGrajska terasa0:02:43
28Osojnik BorutSLOAD Kronos0:02:45
29Jamnik JanSLO 0:02:46
29Smogavec BoštjanSLO 0:02:46
29Marguč GregorSLO 0:02:46
32Rus MarjanSLO 0:02:47
32Gomboc SilvesterSLOŠD Bodočnost0:02:47
34Kirbiš GregorSLO 0:02:51
35Bučan Klemen BučanSLO 0:02:52
36Brkljačič JureSLO 0:02:53
36Jurečič AlešSLO 0:02:53
38Končar TadejSLO 0:02:54
39Zupanič PatricijSLOCanifit team0:02:55
40Tratnik JernejSLO 0:02:57
41Bedenik MaticSLO 0:03:01
42Mikuž RobiSLO 0:03:07
43Vodlan TomažSLO 0:03:08
43Stanjko AnžeSLO 0:03:08
45Primožič JaniSLO 0:03:09
46Primožič AnžeSLOAlive0:03:15
46Pokleka PeterSLOAlive Perskindol0:03:15
48Petric VidakSLOKGT Papež0:03:18
49Jurkovič GregaSLO 0:03:21
50Štrukelj MihaelSLOVeveričke0:03:22
51Rodica AlešSLO 0:03:24
52Vidic MaticSLO 0:03:25
53Irgolič TomažSLO 0:03:27
53Serec ZoranSLOTecem zase0:03:27
55Mohorič FranciSLOKBZ0:03:29
55Čarman IvoSLO 0:03:29
57Varga DaniloSLO 0:03:34
58Prodan VidSLO 0:03:38
59Matevžič PeterSLO 0:03:41
60Šelih MiranSLOTeam Erdinger Alkoholfrei0:03:42
61Škulj RokSLOŠD Partizan Dolsko0:03:44
62Kramar GašperSLO 0:03:52
63Pusar TilenSLO 0:03:56
64Sardoč AmbrožSLO 0:04:01
65Zajc JožeSLOŠd Izlake0:04:09
66Jungič SlavkoSLODIFA0:04:31
67Krštinc AleksanderSLO 0:04:53