Toggle navigation
Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16) (Velenje, 28. 05. 2023)
TIMETABLE
TEAM RESULTS
boys
100 m
300 m
1000 m
3000 m
100 m hurdles
300 m hurdles
4x100m
4 x 300 m
shot put
javelin throw
hammer throw
discus throw
long jump
triple jump
high jump
pole vault
girls
100 m
300 m
1000 m
2000 m
300 m hurdles
80 m hurdles
4x100m
4 x 300 m
shot put
javelin throw
hammer throw
discus throw
long jump
triple jump
high jump
pole vault
RESULTS - 300 m, boys
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
RT
Points
1
5
Mlač Jaka
AADS
2008
36.09
0,200
960,0
2
155
Jurman Lanej
KP
2008
37.81
0,164
868,0
3
3
Jelesić Aleks
AADS
2008
37.83
0,235
867,0
4
296
Zarnik Luka
NAV
2008
38.00
0,219
858,0
5
74
Novak Patrick
DOM
2009
38.14
0,155
851,0
6
322
Krajnc Jure
PMB
2008
39.46
0,157
785,0
7
125
Krašovec Matic
KLC
2009
40.01
0,173
758,0
8
402
Bauman Tim
ŠTA
2008
40.38
0,246
740,0
9
88
Bučinel David
GO
2008
40.44
0,185
737,0
10
321
Kostanjevec Fabian
PMB
2008
40.49
0,258
735,0
11
174
Fornezzi Rezelj Tai
KRKA
2008
41.63
0,186
681,0
12
1
Cizl Jonatan
AADS
2008
42.59
0,273
638,0
13
475
Škoda Gašper
ŽEL
2009
42.66
0,295
635,0
14
215
Fišer Bor
KRO
2008
43.25
0,190
610,0
15
250
Krašna Komerički Ernesto
MASS
2010
44.33
0,219
564,0
16
407
Mlekuž Tine
ŠTA
2008
46.95
0,208
461,0
17
353
Trost Gašper
SLG
2010
47.01
0,196
459,0
18
16
Setnikar Urh
ADOL
2009
47.11
0,163
455,0
19
46
Pipuš Arne
ASB
2010
47.59
0,223
437,0
20
222
Rotar Urban
KRO
2009
47.67
0,199
434,0
21
2
Drolc Vitjan
AADS
2010
48.85
0,176
393,0
22
409
Planinšek Rigat Mattia
ŠTA
2009
49.20
0,189
381,0
23
329
Pešec Uroš
POH
2008
49.50
0,300
371,0
24
348
Dobnik Filip
SLG
2009
49.59
0,178
368,0
25
422
Čepelnik Jaka
VEL
2011
50.08
0,227
352,0
26
406
Ivec Gašper
ŠTA
2009
50.96
0,244
324,0
245
Georgiev Marko
MASS
2008
DQ
0
16.8
219
Novak Gaber
KRO
2008
DNS
0
474
Prelec Anže
ŽEL
2008
DNS
0
Group 1 - 300 m, boys
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
RT
Points
1
74
Novak Patrick
DOM
2009
38.14
0,155
851,0
2
250
Krašna Komerički Ernesto
MASS
2010
44.33
0,219
564,0
3
222
Rotar Urban
KRO
2009
47.67
0,199
434,0
4
2
Drolc Vitjan
AADS
2010
48.85
0,176
393,0
5
409
Planinšek Rigat Mattia
ŠTA
2009
49.20
0,189
381,0
6
329
Pešec Uroš
POH
2008
49.50
0,300
371,0
474
Prelec Anže
ŽEL
2008
DNS
0
Group 2 - 300 m, boys
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
RT
Points
1
296
Zarnik Luka
NAV
2008
38.00
0,219
858,0
2
88
Bučinel David
GO
2008
40.44
0,185
737,0
3
475
Škoda Gašper
ŽEL
2009
42.66
0,295
635,0
4
215
Fišer Bor
KRO
2008
43.25
0,190
610,0
5
407
Mlekuž Tine
ŠTA
2008
46.95
0,208
461,0
6
16
Setnikar Urh
ADOL
2009
47.11
0,163
455,0
7
348
Dobnik Filip
SLG
2009
49.59
0,178
368,0
Group 3 - 300 m, boys
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
RT
Points
1
125
Krašovec Matic
KLC
2009
40.01
0,173
758,0
2
321
Kostanjevec Fabian
PMB
2008
40.49
0,258
735,0
3
353
Trost Gašper
SLG
2010
47.01
0,196
459,0
4
46
Pipuš Arne
ASB
2010
47.59
0,223
437,0
5
422
Čepelnik Jaka
VEL
2011
50.08
0,227
352,0
6
406
Ivec Gašper
ŠTA
2009
50.96
0,244
324,0
245
Georgiev Marko
MASS
2008
DQ
0
16.8
Group 4 - 300 m, boys
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
RT
Points
1
5
Mlač Jaka
AADS
2008
36.09
0,200
960,0
2
155
Jurman Lanej
KP
2008
37.81
0,164
868,0
3
3
Jelesić Aleks
AADS
2008
37.83
0,235
867,0
4
322
Krajnc Jure
PMB
2008
39.46
0,157
785,0
5
402
Bauman Tim
ŠTA
2008
40.38
0,246
740,0
6
174
Fornezzi Rezelj Tai
KRKA
2008
41.63
0,186
681,0
7
1
Cizl Jonatan
AADS
2008
42.59
0,273
638,0
219
Novak Gaber
KRO
2008
DNS
0