Toggle navigation
Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16) (Velenje, 28. 05. 2023)
TIMETABLE
TEAM RESULTS
boys
100 m
300 m
1000 m
3000 m
100 m hurdles
300 m hurdles
4x100m
4 x 300 m
shot put
javelin throw
hammer throw
discus throw
long jump
triple jump
high jump
pole vault
girls
100 m
300 m
1000 m
2000 m
300 m hurdles
80 m hurdles
4x100m
4 x 300 m
shot put
javelin throw
hammer throw
discus throw
long jump
triple jump
high jump
pole vault
RESULTS - 1000 m, girls
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
Points
1
143
Vogrin Cingesar Brina
KLC
2010
3:04.88
773,0
2
13
Potić Sofija
AADS
2009
3:05.78
763,0
3
162
Gomizelj Lana
KP
2009
3:07.61
742,0
4
140
Rozman Nela
KLC
2009
3:08.95
727,0
3:08,943
5
379
Rant Brina
ŠL
2009
3:08.95
727,0
3:08,948
6
306
Deisinger Jonna
OL
2008
3:13.54
678,0
7
372
Bogataj Tajda
ŠL
2009
3:13.96
674,0
8
398
Zupančič Zala
ŠPELA
2010
3:16.96
643,0
9
20
Drmota Ajda
AKGP
2009
3:19.38
618,0
10
65
Praznik Lili
ASB
2010
3:20.66
605,0
11
22
Kržišnik Ajda
AKGP
2009
3:21.04
602,0
12
191
Balažic Lara
KRKA
2008
3:21.77
594,0
13
478
Habjan Neža
ŽEL
2009
3:22.03
592,0
14
107
Brezovnik Urša
KAK
2009
3:22.35
589,0
15
376
Madjar Eva
ŠL
2009
3:23.83
574,0
16
274
Gorenčič Mirjam
MASS
2009
3:26.16
552,0
17
357
Grešovnik Uma
SLG
2009
3:26.79
546,0
18
265
Belovič Ana
MASS
2009
3:27.23
542,0
19
435
Čaušević Ema
VEL
2010
3:29.86
518,0
20
226
Kaučič Žuvela Ajda
KRO
2008
3:30.55
512,0
21
363
Raj Lili Ivana
SLG
2010
3:32.26
497,0
22
446
Kugonič Klara
VEL
2010
3:33.11
489,0
23
297
Babšek Neža
NAV
2009
3:33.23
488,0
24
6
Alkhatib Mariam
AADS
2010
3:33.47
486,0
25
433
Blažič Mija
VEL
2010
3:33.56
485,0
26
78
Lautar Brina
DOM
2010
3:34.75
475,0
27
117
Spanžel Špela
KAK
2009
3:36.61
459,0
28
479
Habjan Zoja
ŽEL
2010
3:36.63
459,0
29
113
Mori Neža
KAK
2009
3:37.41
452,0
30
80
Rožanec Sanja
DOM
2009
3:41.24
421,0
31
462
Zupan Rehar Tia
VEL
2009
3:42.07
414,0
278
Kojić Katarina
MASS
2009
DNS
0
412
Kovačec Gaja
ŠTA
2008
DNS
0
66
Repnik Ališa
ASB
2009
DNS
0
Group 1 - 1000 m, girls
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
Points
1
140
Rozman Nela
KLC
2009
3:08.95
727,0
3:08,943
2
372
Bogataj Tajda
ŠL
2009
3:13.96
674,0
3
20
Drmota Ajda
AKGP
2009
3:19.38
618,0
4
22
Kržišnik Ajda
AKGP
2009
3:21.04
602,0
5
107
Brezovnik Urša
KAK
2009
3:22.35
589,0
6
226
Kaučič Žuvela Ajda
KRO
2008
3:30.55
512,0
7
446
Kugonič Klara
VEL
2010
3:33.11
489,0
8
297
Babšek Neža
NAV
2009
3:33.23
488,0
9
6
Alkhatib Mariam
AADS
2010
3:33.47
486,0
10
433
Blažič Mija
VEL
2010
3:33.56
485,0
11
78
Lautar Brina
DOM
2010
3:34.75
475,0
12
117
Spanžel Špela
KAK
2009
3:36.61
459,0
13
479
Habjan Zoja
ŽEL
2010
3:36.63
459,0
14
80
Rožanec Sanja
DOM
2009
3:41.24
421,0
15
462
Zupan Rehar Tia
VEL
2009
3:42.07
414,0
278
Kojić Katarina
MASS
2009
DNS
0
66
Repnik Ališa
ASB
2009
DNS
0
Group 2 - 1000 m, girls
Rank
Bib
Lastname, Firstname
Country
YoB
Q
Result
Points
1
143
Vogrin Cingesar Brina
KLC
2010
3:04.88
773,0
2
13
Potić Sofija
AADS
2009
3:05.78
763,0
3
162
Gomizelj Lana
KP
2009
3:07.61
742,0
4
379
Rant Brina
ŠL
2009
3:08.95
727,0
3:08,948
5
306
Deisinger Jonna
OL
2008
3:13.54
678,0
6
398
Zupančič Zala
ŠPELA
2010
3:16.96
643,0
7
65
Praznik Lili
ASB
2010
3:20.66
605,0
8
191
Balažic Lara
KRKA
2008
3:21.77
594,0
9
478
Habjan Neža
ŽEL
2009
3:22.03
592,0
10
376
Madjar Eva
ŠL
2009
3:23.83
574,0
11
274
Gorenčič Mirjam
MASS
2009
3:26.16
552,0
12
357
Grešovnik Uma
SLG
2009
3:26.79
546,0
13
265
Belovič Ana
MASS
2009
3:27.23
542,0
14
435
Čaušević Ema
VEL
2010
3:29.86
518,0
15
363
Raj Lili Ivana
SLG
2010
3:32.26
497,0
16
113
Mori Neža
KAK
2009
3:37.41
452,0
412
Kovačec Gaja
ŠTA
2008
DNS
0