Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke

Ljubljana, 28.5.2017

SKUPNO - 200 m , starejši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
1524118Grkman JureKAM199921.550,211988,0
224916472Grahovac GregorMASS200021.610,196980,0
31812167Kolar Bačnik BorKRO200022.550,182851,0
4604174Benko ŽigaKLC199822.650,227838,0
5364637Makarovič MatijaGO199922.700,237832,0
641214517Subašič DinoVEL199922.780,184821,0
738217275Skalar JanTRK200022.840,175814,0
84432275Tinta TadejVRH200123.050,268787,0
91404957Šuštaršič MatevžKRKA200123.060,148786,0
10746617Stropnik RokKLC200023.180,276771,0
11764111Šuster JašaKLC200123.550,251725,0
123204614Smerkolj NikNAV200023.560,270724,0
1319016752Skok ŽanKRO199923.580,173721,0
143515671Zudek AlbertSEŽAN200023.860,196688,0
151701769Alijagić EdinKRO200223.930,235680,0
165316612Ulčar TilenKAM200223.990,195672,0
1725715768Lipovec NejcMASS200224.050,232666,0
18217259Ulčar MaksADAS200224.280,148639,0
193671943Ules JakobŠTA199924.430,273622,0
201392005Šobar FilipKRKA200124.480,208616,0
21344714Barachini AndrejRAD199924.730,194589,0
2225615767Lipovec LovroMASS200224.910,213569,0
233506567Hussu JanSEŽAN199925.02557,0
242395083Azinovič GašperMASS200225.350,206523,0
2534917554Gulič LukaSEŽAN200125.550,248502,0
2610615744Koren AljošaKP199925.580,415499,0
276217497Guček Matic IanKLC200326.390,192421,0
28286660Jerkič TejDOM200028.370,191258,0
1785924Hribar DavidKRO2001DNS0
355227Leban ŽigaGO1999DNS0

po skupinah (1. skupina) - 200 m , starejši mladinci, veter: -1,4

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
141214517Subašič DinoVEL199922.780,184821,0
2746617Stropnik RokKLC200023.180,276771,0
325715768Lipovec NejcMASS200224.050,232666,0
410615744Koren AljošaKP199925.580,415499,0
5286660Jerkič TejDOM200028.370,191258,0
1785924Hribar DavidKRO2001DNS0

po skupinah (2. skupina) - 200 m , starejši mladinci, veter: -0,2

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
13515671Zudek AlbertSEŽAN200023.860,196688,0
23671943Ules JakobŠTA199924.430,273622,0
3344714Barachini AndrejRAD199924.730,194589,0
425615767Lipovec LovroMASS200224.910,213569,0
53506567Hussu JanSEŽAN199925.02557,0
62395083Azinovič GašperMASS200225.350,206523,0
734917554Gulič LukaSEŽAN200125.550,248502,0
86217497Guček Matic IanKLC200326.390,192421,0

po skupinah (3. skupina) - 200 m , starejši mladinci, veter: +0,5

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
138217275Skalar JanTRK200022.840,175814,0
2764111Šuster JašaKLC200123.550,251725,0
33204614Smerkolj NikNAV200023.560,270724,0
419016752Skok ŽanKRO199923.580,173721,0
51701769Alijagić EdinKRO200223.930,235680,0
65316612Ulčar TilenKAM200223.990,195672,0
7217259Ulčar MaksADAS200224.280,148639,0
81392005Šobar FilipKRKA200124.480,208616,0

po skupinah (4. skupina) - 200 m , starejši mladinci, veter: +0,2

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
1524118Grkman JureKAM199921.550,211988,0
224916472Grahovac GregorMASS200021.610,196980,0
31812167Kolar Bačnik BorKRO200022.550,182851,0
4604174Benko ŽigaKLC199822.650,227838,0
5364637Makarovič MatijaGO199922.700,237832,0
64432275Tinta TadejVRH200123.050,268787,0
71404957Šuštaršič MatevžKRKA200123.060,148786,0
355227Leban ŽigaGO1999DNS0