Rezultati

Rezultati

Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke

Ljubljana, 28.5.2017

SKUPNO - 400 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
128415645Istenič ZalaMASS200256.490,224959,0
243116011Meh NeaVEL200257.640,172918,0
339812365Naglič NežaTRK199959.690,337847,0
420517354Dodič SaraKRO199959.810,185843,0
536916569Gonza ŠpelaŠTA20011:00.620,414816,0
6902716Kok BarbaraKLC20001:00.850,258809,0
731115324Zakšek KlaraMASS20001:01.090,560801,0
810416925Cukjati KarinKOB20021:01.110,709800,0
93591244Pisnik VeronikaSLG20001:01.990,305772,0
102133255Jošić TamaraKRO20011:02.320,298761,0
1128217120Hriberšek LeaMASS20011:02.990,359740,0
124268887Kladnik BarbaraVEL19991:03.37728,0
1341917206Domonkoš NušaVEL20021:03.380,635728,0
144331777Pirnat KlaraVEL20011:04.410,202696,0
153154381Bajec TisaNAK19991:05.020,453677,0
161104874Marčetič LizaKP20021:05.54662,0
1746877Dretnik UrškaKAK20011:06.10645,0
1827917122Flajs MancaMASS20011:06.430,330635,0
193894571Eržen TjašaTRK20011:06.62630,0
2015016228Jeriček LeaKRKA19991:08.220,174584,0
2143517102Rotnik TinaVEL20001:08.460,447578,0
221572868Molan EmaKRKA19991:08.59574,0
2336517051Dubrovski NikaŠPELA20021:08.750,431570,0
243095352Tomšič LanaMASS20011:10.460,388523,0
252945873Marinoska AnastasijaMASS20031:12.07481,0
43916608Žohar VitaVEL2000DNS0
435828Murovec AnikaGO2000DNS0
4166709Atelšek LaraVEL1998DNS0

po skupinah (1. skupina) - 400 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
1902716Kok BarbaraKLC20001:00.850,258809,0
23894571Eržen TjašaTRK20011:06.62630,0
336517051Dubrovski NikaŠPELA20021:08.750,431570,0
42945873Marinoska AnastasijaMASS20031:12.07481,0

po skupinah (2. skupina) - 400 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
141917206Domonkoš NušaVEL20021:03.380,635728,0
24331777Pirnat KlaraVEL20011:04.410,202696,0
33154381Bajec TisaNAK19991:05.020,453677,0
427917122Flajs MancaMASS20011:06.430,330635,0
515016228Jeriček LeaKRKA19991:08.220,174584,0
643517102Rotnik TinaVEL20001:08.460,447578,0
71572868Molan EmaKRKA19991:08.59574,0
83095352Tomšič LanaMASS20011:10.460,388523,0

po skupinah (3. skupina) - 400 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
136916569Gonza ŠpelaŠTA20011:00.620,414816,0
210416925Cukjati KarinKOB20021:01.110,709800,0
32133255Jošić TamaraKRO20011:02.320,298761,0
44268887Kladnik BarbaraVEL19991:03.37728,0
51104874Marčetič LizaKP20021:05.54662,0
435828Murovec AnikaGO2000DNS0
4166709Atelšek LaraVEL1998DNS0
43916608Žohar VitaVEL2000DNS0

po skupinah (4. skupina) - 400 m , starejše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
128415645Istenič ZalaMASS200256.490,224959,0
243116011Meh NeaVEL200257.640,172918,0
339812365Naglič NežaTRK199959.690,337847,0
420517354Dodič SaraKRO199959.810,185843,0
531115324Zakšek KlaraMASS20001:01.090,560801,0
63591244Pisnik VeronikaSLG20001:01.990,305772,0
728217120Hriberšek LeaMASS20011:02.990,359740,0
846877Dretnik UrškaKAK20011:06.10645,0