Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
člani
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 1.067 / 9.14)
Krogla-7.26 kg
Kopje-800 g
Disk-2 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (člani)
članice
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.838 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
mlajši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.914 / 9.14)
Krogla-5 kg
Kopje-700 g
Disk-1.5 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (ml. mladinci)
mlajše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.762 / 8.50)
Krogla-3 kg
Kopje-500 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (ml. mladinke)
pionirji
100 m
300 m
1000 m
100 m ovire (13.00 / 0.84 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Osmeroboj (pionirji)
pionirji U16
60 m
300 m
1000 m
100 m ovire (13.00 / 0.84 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Osmeroboj (pionirji)
pionirke U16
100 m
800 m
80 m ovire (12.00 / 0.762 / 8.00)
Krogla-3 kg
Kopje-400 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (pionirke)
pionirji U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U14) 60m-daljina (cona)-vorte
pionirke U14
60 m
600 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U14) 60m-vortex-daljina (cona
pionirji U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirji U12) 60m-daljina (cona)-vorte
pionirke U12
60 m
300 m
Vortex
Daljina (cona odriva)
Četveroboj (pionirke U12) 60m-vortex-daljina (cona
pionirji
800 m
starejši mladinci
100 m
400 m
1500 m
110 m ovire (13.72 / 0.991 / 9.14)
Krogla-6 kg
Kopje-800 g
Disk-1.75 kg
Daljina
Višina
Palica
Deseteroboj (st. mladinci)
starejše mladinke
200 m
800 m
100 m ovire (13.00 / 0.838 / 8.50)
Krogla-4 kg
Kopje-600 g
Daljina
Višina
Sedmeroboj (članice, st. mladinke)
EKIPNO
Rezultati
Atletski pokal Slovenije v mnogobojih
Nova Gorica, 6. 10. 2018
SKUPNO - 600 m , pionirji U14
Uvr.
Št.
AZS
Priimek in ime
Klub
Letnik
Q
Rezultat
Točke
1
16
2826
Modrijančič Klemen
ASB
2005
1:42.35
571,0
2
4
2684
Kozel Tomše Nik
AKR
2005
1:46.34
501,0
3
23
4281
Žgajnar Tim
BOV
2005
1:46.67
495,0
4
111
4679
Šimec Lovro
KRKA
2005
1:48.20
470,0
5
109
4778
Radakovič Jan
KRKA
2006
1:50.43
434,0
6
18
6338
Petak Oskar
ASB
2006
1:50.59
432,0
7
7
5251
Podlipnik Tevž
AKR
2005
1:52.58
401,0
8
8
7340
Pogačnik Nejc
AKR
2005
1:55.48
358,0
9
148
4385
Mavko Mark
RAD
2005
1:57.20
334,0
10
157
1073
Bizjak Maj
TRK
2005
1:59.24
307,0
11
2
3123
Bizjak Andraž
AKR
2006
1:59.27
306,0
12
59
6699
Bremec Tim
GO
2005
2:04.86
238,0
13
67
5841
Simčič Sašo
GO
2006
2:13.11
152,0