Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U12)

Maribor, 8.5.2021

SKUPNO - 300 m, pionirji U12

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
17110569Merčnik JureVEL201047.08456,0
25710628Slapšak JureSEV201148.79395,0
3108631Svetelj KrištofAKK201048.80395,0
44710231Kenda AndrejKRO201048.86393,0
53410073Prašnikar Jan JanezDOM201049.05386,0
6157838Kovačič JakaAKR201150.17349,0
777162Jordan Nadižar JakobAKK201051.14318,0
8727756Miklavžin JaroVEL201051.65303,0
96210579Šmuc AnžeŠPELA201152.14289,0
10498012Lovše NikPT201052.29284,0
1129421Drolc VitjanAADS201052.89267,0
12399427Kržič ŽigaKP201053.14260,0
136110249Petrič TineŠPELA201053.42252,0
142610553Vedlin GašperASB201153.57248,0
15410623Kremžar JureAADS201053.61247,0
163310573Novšak DavidDOM201053.66246,0
17110624Brugneri VitanAADS201153.68245,0
183210065Kotnik KarelDOM201054.74218,0
19469318Bremec GajKRO201055.76193,0
207410570Ramšak ŽigaVEL201056.17183,0
216310578Štajnar DavidŠPELA201156.23182,0
22509517Pišek BorPT201056.31180,0
23409417Vlašič Vinke AntonioKP201056.32180,0
24456984Bogataj DanielKRO201056.47177,0
25179443Rovanšek JašAKR201056.51176,0
26279415Vedlin OskarASB201056.92167,0
27389426Brecelj NejcKP201057.00165,0
28608345Konc OžbejŠPELA201057.09163,0
291310583Bertoncelj VitanAKR201157.41156,0
30189440Zabret NikAKR201057.49154,0
3159419Tomac TajAADS201057.72150,0
327310572Ocvirk ErazemVEL201058.55133,0
33169442Pohar LovroAKR20101:00.7694,0
341410560Dyakovski Emanuel FilipAKR20101:00.7993,0
35810603Lipovec LukaAKK20101:03.4455,0
36519709Stojanović JurePT20101:04.9638,0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, pionirji U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
13210065Kotnik KarelDOM201054.74218,0
2608345Konc OžbejŠPELA201057.09163,0
31310583Bertoncelj VitanAKR201157.41156,0
459419Tomac TajAADS201057.72150,0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, pionirji U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1410623Kremžar JureAADS201053.61247,0
27410570Ramšak ŽigaVEL201056.17183,0
36310578Štajnar DavidŠPELA201156.23182,0
4509517Pišek BorPT201056.31180,0
5456984Bogataj DanielKRO201056.47177,0
67310572Ocvirk ErazemVEL201058.55133,0
7810603Lipovec LukaAKK20101:03.4455,0
8519709Stojanović JurePT20101:04.9638,0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, pionirji U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1727756Miklavžin JaroVEL201051.65303,0
229421Drolc VitjanAADS201052.89267,0
3399427Kržič ŽigaKP201053.14260,0
4110624Brugneri VitanAADS201153.68245,0
5469318Bremec GajKRO201055.76193,0
6409417Vlašič Vinke AntonioKP201056.32180,0
7279415Vedlin OskarASB201056.92167,0
81410560Dyakovski Emanuel FilipAKR20101:00.7993,0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, pionirji U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
13410073Prašnikar Jan JanezDOM201049.05386,0
2157838Kovačič JakaAKR201150.17349,0
36210579Šmuc AnžeŠPELA201152.14289,0
46110249Petrič TineŠPELA201053.42252,0
52610553Vedlin GašperASB201153.57248,0
63310573Novšak DavidDOM201053.66246,0
7389426Brecelj NejcKP201057.00165,0
8189440Zabret NikAKR201057.49154,0

po skupinah (5. skupina) - 300 m, pionirji U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
17110569Merčnik JureVEL201047.08456,0
25710628Slapšak JureSEV201148.79395,0
3108631Svetelj KrištofAKK201048.80395,0
44710231Kenda AndrejKRO201048.86393,0
577162Jordan Nadižar JakobAKK201051.14318,0
6498012Lovše NikPT201052.29284,0
7179443Rovanšek JašAKR201056.51176,0
8169442Pohar LovroAKR20101:00.7694,0