Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U12)

Maribor, 8.5.2021

SKUPNO - 300 m, pionirke U12

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1379058Robida EvaKOČ201046.70604,0
2199444Arnol ZalaAKR201048.86513,0
35910376Budna AjdaŠDB201149.24498,0
4217815Jarkovič NejaAKR201049.79476,0
5297154Kramaršek NeliATDS201049.87473,0
62310558Razinger ZojaAKR201150.20461,0
7358506Užmah NikaKAM201050.48450,0
8369913Rutar GajaKOB201050.58446,0
95210622Ciglar ŽanaPT201050.63445,0
10589787Blatnik KiaraŠDB201050.69442,0
11209439Avsenek NušaAKR201050.87436,0
12677564Vesel PiaŠPELA201051.05429,0
137010554Pekič TajaŠTA201151.89399,0
14229655*Lukinova KiraAKR201053.29351,0
15610122Ožegović DorianaAADS201053.51344,0
16778563Kotnik GajaVEL201153.74336,0
171110605Bradaška NejaAKK201054.40315,0
188010568Merčnik MancaVEL201054.54311,0
192510584Vrečko LiliAKR201054.61309,0
206510252Mostar NadjaŠPELA201054.67307,0
212410582Rodman LisaAKR201154.99297,0
226410250Marinčič LoriŠPELA201055.39285,0
235610626Zorec KatarinaPT201155.90270,0
24847755Vižintin MetaVEL201056.12264,0
254110595Kovač ŽivaKP201056.51253,0
266810576Zupančič UrškaŠPELA201056.67249,0
27447997Štolfa EvaKP201056.87243,0
28839969Tovornik ZojaVEL201057.12236,0
29697567Žlindra LinaŠPELA201057.36230,0
308110352Stanković ZaraVEL201157.46227,0
316610326Saje Stela GabrielaŠPELA201057.55225,0
32439028Šimunič JulijaKP201158.09211,0
33429027Mikin DinkaKP201058.49201,0
34769968Juhart AvaVEL201058.55200,0
355510627Voglar StelaPT201158.66197,0
367910571Majcen NušaVEL201059.34181,0
37789967Lončarič ZojaVEL20101:00.59153,0
38829627Štakne TiaraVEL20101:00.73150,0
392810428Doler MancaATDS20111:01.71130,0
405310621Kokot GajaPT20101:01.87127,0
41489835Kregar MilaKRO20101:01.95125,0
42857735Kovačevič TajraVEL20111:04.9275,0
431210604Drinovec NeliAKK20101:04.9974,0
443010412Podpečan EmaATDS20111:06.6352,0
457510350Ćumurdžić AnejaVEL20111:07.5541,0
46318061Štamol Droljc DilsiATDS20111:09.5223,0
5410625Krajnc TjašaPT2011DQ0

po skupinah (1. skupina) - 300 m, pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
18010568Merčnik MancaVEL201054.54311,0
22810428Doler MancaATDS20111:01.71130,0
3857735Kovačevič TajraVEL20111:04.9275,0
43010412Podpečan EmaATDS20111:06.6352,0
57510350Ćumurdžić AnejaVEL20111:07.5541,0
6318061Štamol Droljc DilsiATDS20111:09.5223,0
5410625Krajnc TjašaPT2011DQ0

po skupinah (2. skupina) - 300 m, pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
16510252Mostar NadjaŠPELA201054.67307,0
24110595Kovač ŽivaKP201056.51253,0
3839969Tovornik ZojaVEL201057.12236,0
45510627Voglar StelaPT201158.66197,0
57910571Majcen NušaVEL201059.34181,0
6829627Štakne TiaraVEL20101:00.73150,0
75310621Kokot GajaPT20101:01.87127,0
8489835Kregar MilaKRO20101:01.95125,0

po skupinah (3. skupina) - 300 m, pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1778563Kotnik GajaVEL201153.74336,0
22410582Rodman LisaAKR201154.99297,0
35610626Zorec KatarinaPT201155.90270,0
4847755Vižintin MetaVEL201056.12264,0
56810576Zupančič UrškaŠPELA201056.67249,0
68110352Stanković ZaraVEL201157.46227,0
76610326Saje Stela GabrielaŠPELA201057.55225,0
81210604Drinovec NeliAKK20101:04.9974,0

po skupinah (4. skupina) - 300 m, pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1297154Kramaršek NeliATDS201049.87473,0
2229655*Lukinova KiraAKR201053.29351,0
31110605Bradaška NejaAKK201054.40315,0
4447997Štolfa EvaKP201056.87243,0
5439028Šimunič JulijaKP201158.09211,0
6429027Mikin DinkaKP201058.49201,0
7769968Juhart AvaVEL201058.55200,0
8789967Lončarič ZojaVEL20101:00.59153,0

po skupinah (5. skupina) - 300 m, pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
15910376Budna AjdaŠDB201149.24498,0
2369913Rutar GajaKOB201050.58446,0
35210622Ciglar ŽanaPT201050.63445,0
4589787Blatnik KiaraŠDB201050.69442,0
5209439Avsenek NušaAKR201050.87436,0
67010554Pekič TajaŠTA201151.89399,0
76410250Marinčič LoriŠPELA201055.39285,0
8697567Žlindra LinaŠPELA201057.36230,0

po skupinah (6. skupina) - 300 m, pionirke U12   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatTočke
1379058Robida EvaKOČ201046.70604,0
2199444Arnol ZalaAKR201048.86513,0
3217815Jarkovič NejaAKR201049.79476,0
42310558Razinger ZojaAKR201150.20461,0
5358506Užmah NikaKAM201050.48450,0
6677564Vesel PiaŠPELA201051.05429,0
7610122Ožegović DorianaAADS201053.51344,0
82510584Vrečko LiliAKR201054.61309,0