Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice, mlajše mladince in mladinke

Novo mesto, 12.6.2021

FINALE SKUPNO - 100 m, mlajši člani, veter: +1.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
14694957Šuštaršič MatevžKRKA200110.620,159
24649352Krauthaker GalKRKA199910.920,215
34226752Kocina RokGO200110.930,190
44675441Novak TilenKRKA200211.000,164
556117275Skalar JanTRK200011.180,161
64235227Leban ŽigaGO199911.230,199
757014518Subašič AlenVEL199911.300,178
85253824Kumar GalOL199917.590,155

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, mlajši člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
14694957Šuštaršič MatevžKRKA2001Q10.730,157
25253824Kumar GalOL1999Q10.810,196
34649352Krauthaker GalKRKA1999Q10.950,206
44226752Kocina RokGO2001Q10.980,169
54675441Novak TilenKRKA2002Q11.040,152
656117275Skalar JanTRK2000Q11.050,157
74235227Leban ŽigaGO1999q11.220,218
857014518Subašič AlenVEL1999q11.230,170
954510086Oiclj FilipSLG200311.240,149
104624652Kebelj RokKRKA200011.310,239
115529904Cvelbar TimotejŠEN200311.450,189
124796941Bartol ErazemKRO200311.580,179
1357217268Šalamon TimotejVEL200111.670,181
145685723Lah LukaVEL200111.720,197
154387901Krivec MatejKLC200311.940,172
1655116106Brežnjak MatjažŠEN200011.990,185
174656646Kunstek ErikKRKA200112.210,160

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, mlajši člani, veter: +1.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
14649352Krauthaker GalKRKA1999Q10.950,206
24226752Kocina RokGO2001Q10.980,169
357014518Subašič AlenVEL1999q11.230,170
454510086Oiclj FilipSLG200311.240,149
54387901Krivec MatejKLC200311.940,172
64656646Kunstek ErikKRKA200112.210,160

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, mlajši člani, veter: +0.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
14694957Šuštaršič MatevžKRKA2001Q10.730,157
256117275Skalar JanTRK2000Q11.050,157
34624652Kebelj RokKRKA200011.310,239
45529904Cvelbar TimotejŠEN200311.450,189
55685723Lah LukaVEL200111.720,197
655116106Brežnjak MatjažŠEN200011.990,185

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, mlajši člani   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
15253824Kumar GalOL1999Q10.810,196
24675441Novak TilenKRKA2002Q11.040,152
34235227Leban ŽigaGO1999q11.220,218
44796941Bartol ErazemKRO200311.580,179
557217268Šalamon TimotejVEL200111.670,181