Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice, mlajše mladince in mladinke

Novo mesto, 12.6.2021

FINALE SKUPNO - 200 m, mlajši člani, veter: -0.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
14694957Šuštaršič MatevžKRKA200121.520,165
244017249Orož DomenKLC200121.860,188
34649352Krauthaker GalKRKA199922.390,216
456117275Skalar JanTRK200022.550,180
54675441Novak TilenKRKA200222.810,162
65424152Sešlar TomažSEV200322.840,193
757014518Subašič AlenVEL199922.920,192
84781825Arnuš MatjažKRO200222.980,213

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m, mlajši člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
14694957Šuštaršič MatevžKRKA200121.690,162
244017249Orož DomenKLC200122.330,172
34649352Krauthaker GalKRKA199922.400,201
456117275Skalar JanTRK200022.640,162
54675441Novak TilenKRKA200222.650,157
65424152Sešlar TomažSEV200322.750,221
757014518Subašič AlenVEL199922.820,179
84781825Arnuš MatjažKRO200222.910,177
94368422Gnidica UrbanKLC200323.020,221
10480113Hace JakaKRO200323.190,195
114349988Prusnik VitKAM200223.270,183
125529904Cvelbar TimotejŠEN200323.390,165
135354410Smiljan AlenPT200223.410,231
1457217268Šalamon TimotejVEL200123.520,210
1550816612Ulčar TilenMASS200223.600,148
164608488Flego LukaKP200323.610,184
174387901Krivec MatejKLC200324.020,194
1855415695Vidovič ValentinŠTA200324.080,146
1955116106Brežnjak MatjažŠEN200024.550,174
204656646Kunstek ErikKRKA200125.090,183
54510086Oiclj FilipSLG2003DNS
5253824Kumar GalOL1999DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m, mlajši člani, veter: -0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
156117275Skalar JanTRK200022.640,162
24675441Novak TilenKRKA200222.650,157
35424152Sešlar TomažSEV200322.750,221
457014518Subašič AlenVEL199922.820,179
54349988Prusnik VitKAM200223.270,183
65354410Smiljan AlenPT200223.410,231
74387901Krivec MatejKLC200324.020,194
5253824Kumar GalOL1999DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m, mlajši člani, veter: -2.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
14694957Šuštaršič MatevžKRKA200121.690,162
24781825Arnuš MatjažKRO200222.910,177
34368422Gnidica UrbanKLC200323.020,221
45529904Cvelbar TimotejŠEN200323.390,165
54608488Flego LukaKP200323.610,184
655116106Brežnjak MatjažŠEN200024.550,174
54510086Oiclj FilipSLG2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 200 m, mlajši člani, veter: -0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
144017249Orož DomenKLC200122.330,172
24649352Krauthaker GalKRKA199922.400,201
3480113Hace JakaKRO200323.190,195
457217268Šalamon TimotejVEL200123.520,210
550816612Ulčar TilenMASS200223.600,148
655415695Vidovič ValentinŠTA200324.080,146
74656646Kunstek ErikKRKA200125.090,183