Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice, mlajše mladince in mladinke

Novo mesto, 12.6.2021

FINALE SKUPNO - 200 m, mlajše članice, veter: -1.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
15268914*Bosnić NeiraOL200025.400,163
245515998Skok LanaKLC199925.820,215
35504216Vovk VitaSLG200226.330,201
45101766Gregorec AnjaMASS199926.620,199
54741641Korasa NikaKRKA200326.780,320
64015254Breznik NinaAKR200326.980,181
75804968Zupanc LeaŽALEC200127.020,207
84593003Pugelj AljaKOČ200327.190,211

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m, mlajše članice

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
15268914*Bosnić NeiraOL200025.080,162
245515998Skok LanaKLC199925.990,187
35101766Gregorec AnjaMASS199926.250,198
44741641Korasa NikaKRKA200326.400,260
54593003Pugelj AljaKOČ200326.420,177
64015254Breznik NinaAKR200326.510,298
75504216Vovk VitaSLG200226.560,201
85804968Zupanc LeaŽALEC200126.630,196
954915959Verhovnik LanaSLG200127.160,145
1045115620Lajhar EvaKLC199927.360,178
1151815324Zakšek KlaraMASS200027.490,208
124917721Thaler MašaKRO200327.810,170
134297944Gadnik TinaGO200327.960,242
144873186Frančeškin KlaraKRO200128.270,188
1557516728Podkrižnik TjašaVEL200128.580,184
164287945Gadnik AnaGO200329.010,225
175387241Kramberger PiaPT200329.050,226
578688Trupej AljaVEL2003DNS
45816781Zakošek IzaKLC2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m, mlajše članice, veter: -1.6   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
14741641Korasa NikaKRKA200326.400,260
25504216Vovk VitaSLG200226.560,201
357516728Podkrižnik TjašaVEL200128.580,184
45387241Kramberger PiaPT200329.050,226
578688Trupej AljaVEL2003DNS
45816781Zakošek IzaKLC2003DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m, mlajše članice, veter: +0.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
15268914*Bosnić NeiraOL200025.080,162
25101766Gregorec AnjaMASS199926.250,198
34015254Breznik NinaAKR200326.510,298
454915959Verhovnik LanaSLG200127.160,145
54873186Frančeškin KlaraKRO200128.270,188
64287945Gadnik AnaGO200329.010,225

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 200 m, mlajše članice, veter: -0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
145515998Skok LanaKLC199925.990,187
24593003Pugelj AljaKOČ200326.420,177
35804968Zupanc LeaŽALEC200126.630,196
445115620Lajhar EvaKLC199927.360,178
551815324Zakšek KlaraMASS200027.490,208
64917721Thaler MašaKRO200327.810,170
74297944Gadnik TinaGO200327.960,242