Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice, mlajše mladince in mladinke

Novo mesto, 12.6.2021

FINALE SKUPNO - 100 m, mlajše mladinke, veter: +0.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
13077826Šinkec NikaŠEN200512.000,145
2321166Potnik LucijaAKRAD200512.230,223
31806854Erjavec AnaKRO200412.480,141
41761814Burger NajaKRO200512.520,224
52166828Belič Sara MiaMASS200412.540,157
62285100Vehovar EmaMASS200712.600,174
73014220Korošec GajaSLG200512.680,159
83734498Vignjević EvaŽALEC200712.860,147

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13077826Šinkec NikaŠEN2005Q11.970,152
2321166Potnik LucijaAKRAD2005Q12.250,164
31761814Burger NajaKRO2005Q12.540,162
41806854Erjavec AnaKRO2004Q12.560,146
53014220Korošec GajaSLG2005Q12.560,155
62285100Vehovar EmaMASS2007q12.590,183
72166828Belič Sara MiaMASS2004q12.600,167
83734498Vignjević EvaŽALEC2007Q12.640,162
9387495Ogrizek UrškaAKŠ200712.650,216
10915829Murovec NinaGO200512.710,191
11707557Šter NikaDOM200412.790,182
123327949Bikar Kern PikaTRK200612.930,208
133726209Tičič TejaŽALEC200613.050,165
143666187Miklaužič GajaŽALEC200713.090,152
15446345Majer NušaASB200613.100,162
1684555Rosulnik EvaAKK200413.130,165
173674499Rampre InjaŽALEC200513.140,161
181945157Vuk MaruškaKRO200613.150,163
193055292Samec TjašaSLG200513.160,203
20296802Sabalič DoraAKR200513.170,187
21908404Murn ŽivaGO200513.210,161
22478097Grilc SuziBLED200613.280,150
231402513Dragišić TajaKRKA200413.350,153
241576799Saje NinaKRKA200413.440,219
253037401*Mori TjašaSLG200413.250,202
262917423*Skvarča MašaSEŽAN200713.270,146
2711010029*Petek Lara EmilijaKLC200713.290,247
283715096*Štefan EmaŽALEC200713.310,196
29279374*Robič KatjušaAKR200713.320,263
303696627*Stepišnik NežaŽALEC200713.360,202
31436183*Gojčič TinaASB200513.390,149
32781644*Kotnik MancaDTO200413.410,230
332504585*Gjura MancaPMB200613.430,250
341149622*Urankar EvaKLC200513.470,208
35398201*Vrbek KajaAKŠ200613.480,185
363316000*Baltič PiaTRK200513.490,133
37945282*Lužnik LiaKAK200613.550,175
382997418*Frajdl NejaSLG200413.550,258
39487588*Žvan AnaBLED200413.560,233
40179369*Avsenek Renko SaraAKR200513.590,150
412588450*Colombo Dunja AnaPOM200713.620,184
42804519*Ostojič KlaraDTO200413.640,168
431938734*Vrečar KatjaKRO200613.640,120
442009807*Jukić EmaLDA200713.670,189
453548863*Kavšak Elizabeta ŠpelaVEL200713.720,168
462895272*Gorup BarbaraSEŽAN200713.730,249
47965651*Pangerc TiaKAK200713.740,217
483625559*Sevčnikar EvaVEL200713.760,208
493578009*Lončarič TiaVEL200713.780,248
5024117048*Janželj BrinaOL200513.790,182
512609264*Horvat KajaPOM200713.790,177
5237010500*Šekoranja EvaŽALEC200613.800,211
531987875*Horvat AdrijanaLDA200513.810,220
542638449*Krčmar GajaPOM200713.830,141
552906286*Požar SaraSEŽAN200713.900,230
566610069*Cvar PiaDOM200713.920,204
573684509*Ranzinger SaraŽALEC200513.920,135
581424776*Grobler TinkaraKRKA200513.920,186
59898072*Markič LauraGO200513.930,196
606510541*Burnik Nika BarbaraDOM200614.170,254
611906307*Tepina UlaKRO200614.170,187
623619579*Semprimožnik HanaVEL200714.270,193
622679923*Vlaović MašaPOM200714.270,189
641497092*Luzar PatricijaKRKA200614.290,176
65379032*Mlinarič RebekaAKŠ200714.300,199
661419868*France TinkaraKRKA200614.500,179
671459869*Kavšek NikaKRKA200614.970,192
681914804*Terglav NinaKRO200515.810,412
1379064*Balaban Staniša AnaKRKA2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: +0.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13548863*Kavšak Elizabeta ŠpelaVEL200713.720,168
23625559*Sevčnikar EvaVEL200713.760,208
31419868*France TinkaraKRKA200614.500,179
41914804*Terglav NinaKRO200515.810,412
1379064*Balaban Staniša AnaKRKA2006DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: +0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13578009*Lončarič TiaVEL200713.780,248
224117048*Janželj BrinaOL200513.790,182
337010500*Šekoranja EvaŽALEC200613.800,211
4898072*Markič LauraGO200513.930,196
56510541*Burnik Nika BarbaraDOM200614.170,254
63619579*Semprimožnik HanaVEL200714.270,193
71497092*Luzar PatricijaKRKA200614.290,176
81459869*Kavšek NikaKRKA200614.970,192

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: +0.9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12009807*Jukić EmaLDA200713.670,189
21987875*Horvat AdrijanaLDA200513.810,220
32638449*Krčmar GajaPOM200713.830,141
43684509*Ranzinger SaraŽALEC200513.920,135
51424776*Grobler TinkaraKRKA200513.920,186
61906307*Tepina UlaKRO200614.170,187
72679923*Vlaović MašaPOM200714.270,189
8379032*Mlinarič RebekaAKŠ200714.300,199

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: +0.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
111010029*Petek Lara EmilijaKLC200713.290,247
22504585*Gjura MancaPMB200613.430,250
31149622*Urankar EvaKLC200513.470,208
42895272*Gorup BarbaraSEŽAN200713.730,249
5965651*Pangerc TiaKAK200713.740,217
62609264*Horvat KajaPOM200713.790,177
72906286*Požar SaraSEŽAN200713.900,230
86610069*Cvar PiaDOM200713.920,204

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: +0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12917423*Skvarča MašaSEŽAN200713.270,146
2436183*Gojčič TinaASB200513.390,149
3398201*Vrbek KajaAKŠ200613.480,185
43316000*Baltič PiaTRK200513.490,133
5487588*Žvan AnaBLED200413.560,233
6179369*Avsenek Renko SaraAKR200513.590,150
72588450*Colombo Dunja AnaPOM200713.620,184
81938734*Vrečar KatjaKRO200613.640,120

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: +0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13037401*Mori TjašaSLG200413.250,202
23715096*Štefan EmaŽALEC200713.310,196
3279374*Robič KatjušaAKR200713.320,263
43696627*Stepišnik NežaŽALEC200713.360,202
5781644*Kotnik MancaDTO200413.410,230
6945282*Lužnik LiaKAK200613.550,175
72997418*Frajdl NejaSLG200413.550,258
8804519*Ostojič KlaraDTO200413.640,168

KVALIFIKACIJE po skupinah (7. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: +0.9   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11806854Erjavec AnaKRO2004Q12.560,146
23734498Vignjević EvaŽALEC2007Q12.640,162
3387495Ogrizek UrškaAKŠ200712.650,216
4915829Murovec NinaGO200512.710,191
53327949Bikar Kern PikaTRK200612.930,208
63726209Tičič TejaŽALEC200613.050,165
73666187Miklaužič GajaŽALEC200713.090,152
81576799Saje NinaKRKA200413.440,219

KVALIFIKACIJE po skupinah (8. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: +0.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1321166Potnik LucijaAKRAD2005Q12.250,164
23014220Korošec GajaSLG2005Q12.560,155
32166828Belič Sara MiaMASS2004q12.600,167
4707557Šter NikaDOM200412.790,182
584555Rosulnik EvaAKK200413.130,165
61945157Vuk MaruškaKRO200613.150,163
7296802Sabalič DoraAKR200513.170,187
8908404Murn ŽivaGO200513.210,161

KVALIFIKACIJE po skupinah (9. skupina) - 100 m, mlajše mladinke, veter: -0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13077826Šinkec NikaŠEN2005Q11.970,152
21761814Burger NajaKRO2005Q12.540,162
32285100Vehovar EmaMASS2007q12.590,183
4446345Majer NušaASB200613.100,162
53674499Rampre InjaŽALEC200513.140,161
63055292Samec TjašaSLG200513.160,203
7478097Grilc SuziBLED200613.280,150
81402513Dragišić TajaKRKA200413.350,153