Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice, mlajše mladince in mladinke

Novo mesto, 12.6.2021

FINALE SKUPNO - 200 m, mlajši mladinci, veter: -1.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRT
13157915Beber JurijŠTA200422.720,163
21719759Počivavšek GašperKRO200523.150,233
3402826Modrijančič KlemenASB200523.160,174
42358976Erjavec MatejNAV200423.300,190
51024291Krošl BorKLC200423.620,189
62446727Skledar GalPAKG200423.650,206
72022709Breitenberger AronMASS200423.670,158
81641973Kitanovski AlexKRO200423.790,266

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 200 m, mlajši mladinci

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12358976Erjavec MatejNAV200422.540,171
23157915Beber JurijŠTA200422.560,156
31719759Počivavšek GašperKRO200523.010,180
42022709Breitenberger AronMASS200423.010,185
5402826Modrijančič KlemenASB200523.060,170
62446727Skledar GalPAKG200423.120,195
71024291Krošl BorKLC200423.300,171
81641973Kitanovski AlexKRO200423.370,218
9849227Costantini LanGO200523.830,187
10998948Korošec ŽigaKAŠ200423.860,267
111261749Kogovšek ČrtKRKA200424.000,167
122977266Uranc NikSLG200424.030,233
132967283Škrabec NejcSLG200424.030,187
141195736Blagojević OliverKRKA200624.190,152
153184512Strašek MaksimŠTA200624.330,154
162046189Gmajnar GalMASS200624.610,233
172736485Jurgec BlažPT200525.010,179
181039975Oković JašaKLC200725.160,212
192078034Meglič DavidMASS200525.410,160
201284778Radakovič JanKRKA200625.480,167
213199386Winkler MartinŠTA200524.890,168
223108870Adam NejcŠPELA200624.940,242
2316710332Lamprecht MaximKRO200525.370,189
243429607Halilović SelmanVEL200525.510,170
253488261Romanić MalikVEL200525.670,162
2649100Zubin PatrikADP200727.480,171
272576484Trajbarič TvitPOM200728.640,201
2435042Forjan NikoPAKG2004DNF0,171
21217125Velkavrh ValMASS2006DNF0,221
17410533Verč PeterKRO2004DNS
2409260Slijepčević SergejOL2005DNS
1248912Judež JureKRKA2006DNS
1634882Glavan SvitKRO2004DNS
2147980Vodiškar ArneMASS2004DNS
1721085Reja Pernuš BlažKRO2005DNS
859887Montes Manuel AlbertoGO2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 200 m, mlajši mladinci, veter: +0.5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13199386Winkler MartinŠTA200524.890,168
23108870Adam NejcŠPELA200624.940,242
33429607Halilović SelmanVEL200525.510,170
21217125Velkavrh ValMASS2006DNF0,221

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 200 m, mlajši mladinci, veter: -0.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
116710332Lamprecht MaximKRO200525.370,189
23488261Romanić MalikVEL200525.670,162
349100Zubin PatrikADP200727.480,171
42576484Trajbarič TvitPOM200728.640,201
1248912Judež JureKRKA2006DNS
2409260Slijepčević SergejOL2005DNS
859887Montes Manuel AlbertoGO2004DNS
1721085Reja Pernuš BlažKRO2005DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 200 m, mlajši mladinci, veter: -2.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11719759Počivavšek GašperKRO200523.010,180
2402826Modrijančič KlemenASB200523.060,170
31641973Kitanovski AlexKRO200423.370,218
41261749Kogovšek ČrtKRKA200424.000,167
53184512Strašek MaksimŠTA200624.330,154
61039975Oković JašaKLC200725.160,212
72078034Meglič DavidMASS200525.410,160
2435042Forjan NikoPAKG2004DNF0,171

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 200 m, mlajši mladinci, veter: +1.3   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12358976Erjavec MatejNAV200422.540,171
22022709Breitenberger AronMASS200423.010,185
32446727Skledar GalPAKG200423.120,195
4849227Costantini LanGO200523.830,187
5998948Korošec ŽigaKAŠ200423.860,267
61195736Blagojević OliverKRKA200624.190,152
72046189Gmajnar GalMASS200624.610,233
17410533Verč PeterKRO2004DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 200 m, mlajši mladinci, veter: +0.7   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13157915Beber JurijŠTA200422.560,156
21024291Krošl BorKLC200423.300,171
32977266Uranc NikSLG200424.030,233
42967283Škrabec NejcSLG200424.030,187
52736485Jurgec BlažPT200525.010,179
61284778Radakovič JanKRKA200625.480,167
1634882Glavan SvitKRO2004DNS
2147980Vodiškar ArneMASS2004DNS