Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice, mlajše mladince in mladinke

Novo mesto, 12.6.2021

SKUPNO - 400 m, mlajše mladinke

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11072870Jost HanaKLC200457.610,291
21785443Černelč UršulaKRO200557.920,214
33581089Marovt HanaVEL200458.510,202
42497449Frangež MajaPMB200558.540,173
5707557Šter NikaDOM200459.730,192
63511771Cesar MancaVEL200459.880,211
728228Knez MajaRAD20041:00.030,253
82215424Keder LinaMASS20051:00.180,185
93591091Miklavžin InaVEL20061:00.300,198
10237310Davidovič LeaNAV20061:00.35
113014220Korošec GajaSLG20051:01.000,180
122196091Gajič EvaMASS20051:01.230,214
131774212Cerlini BrinaKRO20041:01.290,260
143136755Lebar PiaŠPELA20061:01.310,474
152659834Poredoš LanaPOM20061:01.340,174
161891867Rous KristinaKRO20051:01.680,387
171138076Suhovršnik KarinKLC20041:01.890,408
181966783Žibert LaraKRO20051:03.050,217
192895272Gorup BarbaraSEŽAN20071:03.370,218
202906286Požar SaraSEŽAN20071:03.410,241
212917423Skvarča MašaSEŽAN20071:03.560,172
22898072Markič LauraGO20051:03.600,188
23305478Turk TinkaAKR20071:04.430,195
24368354*Gashi AltinaAKŠ20051:05.110,608
251796878Dresler DašaKRO20061:05.120,255
262668751Trajbarič UlaPOM20071:05.440,234
273556122Koren EmaVEL20061:05.720,611
282618441Horvat LaraPOM20071:05.890,252
293004142Kelaidis MelinaSLG20041:06.190,226
302328468Botica NežaMED20071:09.030,444
31684412Golja KatarinaDOM20061:11.390,232
955283Mager MajaKAK2006DNF0,219
2347654Rokavec AnaMED2005DNS

po skupinah (1. skupina) - 400 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
1237310Davidovič LeaNAV20061:00.35
22917423Skvarča MašaSEŽAN20071:03.560,172
32668751Trajbarič UlaPOM20071:05.440,234
43556122Koren EmaVEL20061:05.720,611
52328468Botica NežaMED20071:09.030,444

po skupinah (2. skupina) - 400 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
12659834Poredoš LanaPOM20061:01.340,174
22895272Gorup BarbaraSEŽAN20071:03.370,218
32906286Požar SaraSEŽAN20071:03.410,241
41796878Dresler DašaKRO20061:05.120,255

po skupinah (3. skupina) - 400 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13591091Miklavžin InaVEL20061:00.300,198
21891867Rous KristinaKRO20051:01.680,387
31966783Žibert LaraKRO20051:03.050,217
4898072Markič LauraGO20051:03.600,188
5368354*Gashi AltinaAKŠ20051:05.110,608
62618441Horvat LaraPOM20071:05.890,252
73004142Kelaidis MelinaSLG20041:06.190,226
8684412Golja KatarinaDOM20061:11.390,232

po skupinah (4. skupina) - 400 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
13511771Cesar MancaVEL200459.880,211
228228Knez MajaRAD20041:00.030,253
32196091Gajič EvaMASS20051:01.230,214
41774212Cerlini BrinaKRO20041:01.290,260
53136755Lebar PiaŠPELA20061:01.310,474
61138076Suhovršnik KarinKLC20041:01.890,408
7305478Turk TinkaAKR20071:04.430,195
2347654Rokavec AnaMED2005DNS

po skupinah (5. skupina) - 400 m, mlajše mladinke   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRT
11072870Jost HanaKLC200457.610,291
21785443Černelč UršulaKRO200557.920,214
33581089Marovt HanaVEL200458.510,202
42497449Frangež MajaPMB200558.540,173
5707557Šter NikaDOM200459.730,192
62215424Keder LinaMASS20051:00.180,185
73014220Korošec GajaSLG20051:01.000,180
955283Mager MajaKAK2006DNF0,219