Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)

Maribor, 25.9.2021

FINALE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: -0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
13149035Černec VidŠTA20087.66
21257100Zupančič Tian TimotejKRKA20087.99
32837629Plevnik MatijaSLG20088.10
4197160Dolinar JakaAKK20098.16
5275348Bizjak MarkAKR20098.31
63168357Godič RokoŠTA20088.33
73386153Skaza TristanVEL20088.36
82637357Žitnik Rogelj LanPT20088.46

FINALE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: +0.4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultat
11087256Jurman LanejKP20088.28
2110969Jelesić AleksAADS20088.30
316010544Žalig LukaLDA20088.44
429711005Fefer SebastjanŠPELA20088.49
52399647Majhen MatijaPOM20088.64
6317597Štefelin JakaAKR20098.71
7208800Kralj JureAKK20098.72
81208225Kolarič MaiKRKA20098.73

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 60 m, pionirji U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13149035Černec VidŠTA2008q7.64
21257100Zupančič Tian TimotejKRKA2008q7.91
3197160Dolinar JakaAKK2009q8.12
42837629Plevnik MatijaSLG2008q8.17
53168357Godič RokoŠTA2008q8.19
6275348Bizjak MarkAKR2009q8.23
72637357Žitnik Rogelj LanPT2008q8.29
83386153Skaza TristanVEL2008q8.30
91087256Jurman LanejKP2008q8.31
1016010544Žalig LukaLDA2008q8.36
11110969Jelesić AleksAADS2008q8.43
1229711005Fefer SebastjanŠPELA2008q8.47
13208800Kralj JureAKK2009q8.64
14317597Štefelin JakaAKR2009q8.66
152399647Majhen MatijaPOM2008q8.69
161208225Kolarič MaiKRKA2009q8.75
172844684Štruc TomiSLG20088.80
183129154Bassin LiamŠTA20098.87
19638825Pogačar JakobBLED20098.88
202628015Žitnik Rogelj AleksPT20098.89
21810835Ščukovt ŽanADOL20098.91
22710760Setnikar UrhADOL20098.94
235510928Pesjak NejcATDS20088.95
243137286Bečaj AdamŠTA20088.96
253187285Podvornik SvenŠTA20089.00
2623110448Krajnc MihaPOH20109.00
27859025Kavs NejGOATL20099.08
284910112Timošek GalASB20099.11
292388462Bačič MajPOM20099.16
301499705Torkar LukaKRO20099.18
3114210986Brišnik VaneKRO20099.26
3221310156Jagodič MihaPMB20099.35
33459848Gorjanc NaceAKŠ20099.35
3421211053Borko ValentinPMB20089.44
3523310975Žnidaršič JurijPOH20099.46
3621511054Marn AnžejPMB20099.60
371659274Keder AdrijanMASS20089.60
3821811065Vek FilipPMB20089.63
397410646Lahajner MartinDOM20099.93
405610929Rebevšek JureATDS200810.09
41910797Železnik ErikADOL200910.56
4214310538Ciglenečki JanžKRO200910.69
508367Vodovnik FilipASB2008DNS
1485760Švabič Ilja TiborKRO2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: +0.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1197160Dolinar JakaAKK2009q8.12
23168357Godič RokoŠTA2008q8.19
329711005Fefer SebastjanŠPELA2008q8.47
42628015Žitnik Rogelj AleksPT20098.89
5710760Setnikar UrhADOL20098.94
61499705Torkar LukaKRO20099.18
721511054Marn AnžejPMB20099.60
81659274Keder AdrijanMASS20089.60

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: -0.2   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
1275348Bizjak MarkAKR2009q8.23
23386153Skaza TristanVEL2008q8.30
3810835Ščukovt ŽanADOL20098.91
43187285Podvornik SvenŠTA20089.00
52388462Bačič MajPOM20099.16
6459848Gorjanc NaceAKŠ20099.35
721811065Vek FilipPMB20089.63

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: +1.0   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11257100Zupančič Tian TimotejKRKA2008q7.91
2208800Kralj JureAKK2009q8.64
3638825Pogačar JakobBLED20098.88
423110448Krajnc MihaPOH20109.00
514210986Brišnik VaneKRO20099.26
621310156Jagodič MihaPMB20099.35
508367Vodovnik FilipASB2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (4. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: +0.8   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
13149035Černec VidŠTA2008q7.64
2317597Štefelin JakaAKR2009q8.66
32399647Majhen MatijaPOM2008q8.69
45510928Pesjak NejcATDS20088.95
5859025Kavs NejGOATL20099.08
65610929Rebevšek JureATDS200810.09
1485760Švabič Ilja TiborKRO2008DNS

KVALIFIKACIJE po skupinah (5. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: -0.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12637357Žitnik Rogelj LanPT2008q8.29
216010544Žalig LukaLDA2008q8.36
31208225Kolarič MaiKRKA2009q8.75
42844684Štruc TomiSLG20088.80
53137286Bečaj AdamŠTA20088.96
67410646Lahajner MartinDOM20099.93
7910797Železnik ErikADOL200910.56

KVALIFIKACIJE po skupinah (6. skupina) - 60 m, pionirji U14, veter: +1.1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
12837629Plevnik MatijaSLG2008q8.17
21087256Jurman LanejKP2008q8.31
3110969Jelesić AleksAADS2008q8.43
43129154Bassin LiamŠTA20098.87
54910112Timošek GalASB20099.11
621211053Borko ValentinPMB20089.44
723310975Žnidaršič JurijPOH20099.46
814310538Ciglenečki JanžKRO200910.69