Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)

Maribor, 25.9.2021

SKUPNO - 1000 m, pionirke U14

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11008850Verneker Ana VitaKAK20083:03.78
23509582Mežnar MašaVEL20083:12.98
32559891Wolf PiaPOM20093:13.21
41987641Deisinger JonnaOL20083:14.12
5409373Robič MašaAKR20083:15.05
629510890Bašelj SaraŠEN20083:17.82
71125268Gomizelj LanaKP20093:18.27
8730Remic ŽivaBrinj20093:19.22
92907457Raj Ema PikaSLG20083:20.36
1048901Potić SofijaAADS20093:21.53
11695460Jurman MiaBRE20083:22.25
123229062Kovačec GajaŠTA20083:22.37
1321010354Tikvič KatarinaPAKG20093:24.38
142479263Gomboc LaraPOM20083:25.40
155810272Kuzman KatarinaATDS20083:25.73
161406002Tratar TajaKRKA20083:28.72
173437822Esih ŽivaVEL20093:30.56
183089410Strnad NušaŠPELA20093:32.42
192658410Horvat HanaPT20093:33.11
203209121Bedenik KatarinaŠTA20083:34.42
212519078Nonkovič VitaPOM20083:34.84
222939800Radej NikaŠDB20093:36.03
232310630Jerala NaraAKK20083:36.68
242439839Ferenčak IvanaPOM20093:40.92
251306392Jereb AnaKRKA20083:42.28
261410656Kreft KimADOL20093:42.72
272488665Jošar ChiaraPOM20083:43.74
2819010002Babšek NežaNAV20093:46.63
2930710011Sarhatlić SaraŠPELA20083:47.44
3023510315Gec JulijaPOH20093:49.51
312878709Grešovnik UmaSLG20093:49.54
321511051Šurlan IvaADOL20093:49.90
33967743Mori NežaKAK20093:50.71
2256355Ogrinc LanaPMB2008DNS
266258Setnikar BrinaAKK2009DNS

po skupinah (1. skupina) - 1000 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
129510890Bašelj SaraŠEN20083:17.82
2730Remic ŽivaBrinj20093:19.22
321010354Tikvič KatarinaPAKG20093:24.38
45810272Kuzman KatarinaATDS20083:25.73
52519078Nonkovič VitaPOM20083:34.84
62939800Radej NikaŠDB20093:36.03
72310630Jerala NaraAKK20083:36.68
82439839Ferenčak IvanaPOM20093:40.92
91410656Kreft KimADOL20093:42.72
102488665Jošar ChiaraPOM20083:43.74
1119010002Babšek NežaNAV20093:46.63
1230710011Sarhatlić SaraŠPELA20083:47.44
1323510315Gec JulijaPOH20093:49.51
142878709Grešovnik UmaSLG20093:49.54
151511051Šurlan IvaADOL20093:49.90
16967743Mori NežaKAK20093:50.71
266258Setnikar BrinaAKK2009DNS

po skupinah (2. skupina) - 1000 m, pionirke U14   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultat
11008850Verneker Ana VitaKAK20083:03.78
23509582Mežnar MašaVEL20083:12.98
32559891Wolf PiaPOM20093:13.21
41987641Deisinger JonnaOL20083:14.12
5409373Robič MašaAKR20083:15.05
61125268Gomizelj LanaKP20093:18.27
72907457Raj Ema PikaSLG20083:20.36
848901Potić SofijaAADS20093:21.53
9695460Jurman MiaBRE20083:22.25
103229062Kovačec GajaŠTA20083:22.37
112479263Gomboc LaraPOM20083:25.40
121406002Tratar TajaKRKA20083:28.72
133437822Esih ŽivaVEL20093:30.56
143089410Strnad NušaŠPELA20093:32.42
152658410Horvat HanaPT20093:33.11
163209121Bedenik KatarinaŠTA20083:34.42
171306392Jereb AnaKRKA20083:42.28
2256355Ogrinc LanaPMB2008DNS