Rezultati

Kategorije
EEkipno
MMoški
ZŽenske
Rezultati

10. Formaraton

Ljubljana, 21.4.2018

E - Ekipno

Uvr.KlubKrogovMetrov
1Tekaški forum - ultra291563376
2Never give up191369776
3Lj tekači153296208
4#MiSmoKleZaradHrane84162624
5Afne zguncane80154880
6DRUGA VIOLINA- CUDV DRAGA 276147136
7BLAŽIČ d.o.o.70135520
8Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 159114224
9Triatlonski klub Ljubljana55106480
10TIMING LJUBLJANA54104544
11Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 45198736
12Veverna5096800
12STUDIO MODERNA 15096800
14DRUGA VIOLINA- CUDV DRAGA 14689056
15Team Ice Cream4383248
16Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 64281312
17Ni nas veliko, ampak nismo hitri3873568
17Tekarna Mišmaš3873568
17STUDIO MODERNA 23873568
17vegan.si3873568
21Protončki3669696
22STUDIO MODERNA 33465824
23Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 53261952
24Triatlonski klub Utrip3160016
25Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 33058080
26Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 22650336
27nšd medvode2344528
28Čili Pomurje2242592
29Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard 82140656
30medikem1936784
30Jaz nisem fantek, jaz sem strašni leopard1936784
32Pediatrična klinika1834848
33JanEla1732912
34KLUB POLET1630976
35Nordijsko športno društvo Medvode1529040
35AADS - Tek.si1529040
37Gibit1427104
38druga violina1223232
38OZAVEŠČEN.SI1223232
40MEDICUS1019360
40Never give up 11019360
40TEK.SI1019360
43IDEATOR.SI917424
44Lj tekači 2815488
44TurboM815488
46STUDIO MODERNA713552
47YoungPro8611616
48veslaški klub ljubljanica47744
48SSK Ilirija47744
48strasni leopardi 847744
48Plastika Skaza47744
48PRIPRAVE 147744
53priprave 335808
54priprave 423872
54Priprave 523872
54Varuh zdravja23872
57ŠD skb11936
57PRIPRAVE 211936