Rezultati

Kategorije
LJTime Trial (Ljubljana - Domžale - Ljubljana) - 21.2km
ELMDržavno prvenstvo SLO 2017 - Elite - moški - 43km
ELZDržavno prvenstvo SLO 2017 - Elite - ženske - 21.2km
MMMDržavno prvenstvo SLO 2017 - Mlajši mladinci - 11km
MMZDržavno prvenstvo SLO 2017 - Mlajše Mladinke - 11km
SMMDržavno prvenstvo SLO 2017 - Starejši mladinci - 21.2km
SMZDržavno prvenstvo SLO 2017 - Starejše mladinke - 11km
U23MDržavno prvenstvo SLO 2017 - U23 - moški - 43km
U23ZDržavno prvenstvo SLO 2017 - U23 - ženske - 21.2km
AAPokal Slovenije - Amater - 21.2km
MAPokal Slovenije - Master A - 21.2km
MBPokal Slovenije - Master B - 21.2km
MCPokal Slovenije - Master C - 21.2km
MDPokal Slovenije - Master D - 21.2km
MEPokal Slovenije - Master E - 21.2km
MFPokal Slovenije - Master F - 21.2km
MGPokal Slovenije - Master G - 21.2km
MHPokal Slovenije - Master H - 21.2km
MIPokal Slovenije - Master I - 21.2km
ZAPokal Slovenije - Ženske A - 21.2km
ZBPokal Slovenije - Ženske B - 21.2km
ZCPokal Slovenije - Ženske C - 21.2km
U_MUCI - Men - 21.2km
U_WUCI - Women - 21.2km
M19_34UCI - Men 19-34 - 21.2km
M35_39UCI - Men 35-39 - 21.2km
M40_44UCI - Men 40-44 - 21.2km
M45_49UCI - Men 45-49 - 21.2km
M50_54UCI - Men 50-54 - 21.2km
M55_59UCI - Men 55-59 - 21.2km
M60_64UCI - Men 60-64 - 21.2km
M65_69UCI - Men 65-69 - 21.2km
M70UCI - Men 70+ - 21.2km
W19_34UCI - Women 19-34 - 21.2km
W35_39UCI - Women 35-39 - 21.2km
W40_44UCI - Women 40-44 - 21.2km
W45_49UCI - Women 45-49 - 21.2km
W50_54UCI - Women 50-54 - 21.2km
W55_59UCI - Women 55-59 - 21.2km
W60_64UCI - Women 60-64 - 21.2km
W65UCI - Women 65+ - 21.2km
MC2Handbike - MC2
MC4Handbike - MC4
MC5Handbike - MC5
MH3Handbike - MH3
MH4Handbike - MH4
MH5Handbike - MH5
MTMen - Tandem
MT2Handbike - MT2
WH3Handbike - WH3
Rezultati

37. Maraton Franja BTC City - Vožnja na čas

Ljubljana, 8.6.2018

M50_54 - UCI - Men 50-54 - 21.2km

Uvr.Št.PriimekImeKlubLRNat.RezultatUCI kodaQ
1230ERKFRANKRSC Ladenburg1967GER0:27:58.7 Q
2255MINCHEVDOBROMIRYANTRA-ISPOLIN1967BUL0:28:22.3 Q
3226BALOHMARKOKolesarski klub BTT1967SLO0:28:23.4 Q
4240SAUTTERAXELRSF Überlingen e.V.1965GER0:28:52.9 Q
5238ADOLFKOPPENSTEINERBernhard Kohl Racing Team1965AUT0:29:10.4 Q
6253ČERNIGOJMILANKD LPP1964SLO0:29:12.7 Q
7254LOSTUZZIMARCOASD GRADO X SPORT1967ITA0:29:25.3 Q
8231KEPICANTONŠD Trzin1967SLO0:29:29.0  
9227PAZZAGLIAWALTERASD CICLI COPPARO1967ITA0:29:29.9  
10256KURETIZTOKKD ALPE SiS1967SLO0:29:36.4  
11252JENSWERNEROSC Potsdam1967GER0:29:57.5  
12241TERPINGIUSEPPEASD GRADO X SPORT1964ITA0:30:00.4  
13239VRBKATOMASCYKLO ATOM1965CZE0:30:01.2  
14229SIMICDRAGOSLAVPartizan1967SRB0:30:04.4  
15250BAJECFRANCKK Postojna1966SLO0:30:20.1  
16251DANEVČIČMARKOKOLESARSKO DRUŠTVO BRDA1966SLO0:30:32.3  
17228CANCANELLIROBERTOGs MB LAZIO ECO LIRI CICLI GABRIELLI1967ITA0:30:50.1  
18249PRPARVLADOTUŠ team1965SLO0:30:56.6  
19225ADAMIČMARKOBVG Gulč BTS Company1967SLO0:31:00.5  
20248PEZDIRROMANBTC City Ljubljana1965SLO0:31:25.8  
21244GORJANECDUŠANKD PAPEŽ PODGORJE1967SLO0:31:54.4  
22246MESOJEDECMATJAŽŠD TURBO M1964SLO0:31:59.5  
23245DROBEŽANDREJEnerge Ultra Team1967SLO0:32:09.9  
24233CAPRILEAMEDEOspeed wheel genova1966ITA0:32:53.4  
25236JERANTVLADO 1966SLO0:33:24.3  
26232BICCHIERIANTONINOASD VELO CLUB RACING ASSISI BASTIA1966ITA0:34:59.0  
27235ZALESJAKDEAN 1966SLO0:35:07.8