Koledar

Filter
Koledar
Koledar
Koledar 2020
DatumTekmovanjeKraj
11.1.Kronosov mednarodni atletski mitingLjubljanaatletika
11.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2009 in 2010Slovenska Bistricaatletika
11.1.Šolski Pokljuški maraton Pokljukasmučarski tek
11.1.Miting v dvoraniSlovenska Bistricaatletika
13.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina CLjubljanaatletika
14.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina DLjubljanaatletika
15.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina ALjubljanaatletika
16.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina BLjubljanaatletika
18.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2007 in 2008Ljubljanaatletika
18.1.Dr. Fig 2020Kranjplavanje
18.1.Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-keZagrebatletika
18.1.Mednarodni miting v dvoraniLjubljanaatletika
22.1.Troboj atletskih reprezentanc (HRV-SRB-SLO)Novo mestoatletika
24.1.3.Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
25.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16Novo mestoatletika
25.1. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-keZagrebatletika
25.1.Atletski miting v dvoraniNovo mestoatletika
25.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani v tekmovalni hojiNovo mestoatletika
29.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALELjubljanaatletika
30.1.Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
30.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v teku na smučehLjubljanasmučarski tek
30.1.Tekmovanje v teku na smučeh za rekreativceLjubljanasmučarski tek
30.1.Prvenstvo SŠ Ljubljane v teku na smučehLjubljanasmučarski tek
1.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinkeNovo mestoatletika
1.2.PH v dvorani za seniorjeZagrebatletika
1.2.Atletski miting v dvoraniNovo mestoatletika
8.2.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U12)Slovenska Bistricaatletika
8.2.PH za v dvorani za KadeteZagrebatletika
9.2.PH v dvorani za KadeteZagrebatletika
9.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinkeNovo mestoatletika
9.2.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za pionirje in pionirke (U14)Ljubljanaatletika
9.2.Pokal Roka PetrovićaKranjska Goraalpsko smučanje
9.2.Dvoranski miting Novo mestoNovo mestoatletika
15.2.PH v dvoraniZagrebatletika
19.2.Atletski MitingZagreb (CRO)atletika
22.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceNovo mestoatletika
23.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceNovo mestoatletika
1.3.produkcija TV planetLjubljanatek
5.3.ŠŠT VSL (NM, LM, GR) OŠKranjska Goraalpsko smučanje
6.3.ŠŠT VSL (NM, LJ,) SŠ - ODPOVEDANO!Kranjska Goraalpsko smučanje
8.3.Punce v Jami - ODPOVEDANOZagorjetek
8.3.Cicibančkov Veleslalom-ODPOVEDANO!Kranjska Goraalpsko smučanje
11.3.ŠŠT plavanje srednje šole Lj.-ODPOVEDANO!Ljubljana - Tivoliplavanje
12.3.ŠŠT plavanje osnovne šole Lj.-ODPOVEDANO!Ljubljana - Tivoliplavanje
14.3.Pokal Ježek 2020 - ODPOVEDANO!Ljubljanaplavanje
15.3.Pokal Ježek 2020 - ODPOVEDANO!Ljubljanaplavanje
21.3.Prvenstvo Slovenije v krosu - PRELOŽENOVelenjekros
22.3.DP za Veterane - ODPOVEDANOLjubljana - Tivoliplavanje
29.3.Red Bull Samo gas - ODPOVEDANOBovecalpsko smučanje
1.4.Športne igre Zalivskih držav PRELOŽENOAjdovščinaatletika
16.4.ŠŠT Ljubljana - spomladanski kros - ODPOVEDANLjubljana - Tivolitek
18.4.Prvenstvo Slovenije v hoji za mladince,mladinke ter mlajše mladince in mladinke PRELOŽENŠentjuratletika
18.4.Prvenstvo Slovenije v dolgih tekih - PRELOŽENŠentjuratletika
18.4.17. atletski miting Šentjur - PRELOŽENŠentjuratletika
18.4.12. Formaraton - ODPOVEDANO!Ljubljana - Tivolitek
19.4.Duatlon Komenda - PRELOŽENKomendatriatlon
19.4.4. Hop na grad - PRELOŽEN na 16.6.Ljubljanatek
25.4.PH v štafetah - PRELOŽENZagrebatletika
25.4.15. Istrski tek poklicnih gasilcev - ODPOVEDANDragonjatek
26.4.Duatlon Logatec - PRELOŽENLogatectriatlon
6.5.ŠŠT atletika področno posamično LJUBLJANA SŠ - ODPOVEDANLjubljanaatletika
6.5.ŠŠT področna atletika SŠ posamična CELJE - ODPOVEDANCeljeatletika
6.5.ŠŠT medobčinska posamična MAPŠ/VAPŠ Celje - ODPOVEDANCeljeatletika
7.5.64. Pohod - Pot ob žici za vrtce - ODPOVEDANLjubljanatek
8.5.64. Pohod - Pot ob žici za šole - ODPOVEDANLjubljanatek
9.5.64. Pohod - Pot ob žici - Pohodi - ODPOVEDANLjubljanatek
9.5.64. Pohod - Pot ob žici - Tek trojk - ODPOVEDANLjubljanatek
10.5.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinke - PRELOŽENDomžaleatletika
11.5.ŠŠT področna atletika posamično NOVA GORICA OŠ - ODPOVEDANNova Goricaatletika
11.5.ŠŠT področna atletika posamično NOVA GORICA SŠ - ODPOVEDANNova Goricaatletika
12.5.ŠŠT področna atletika posamično NOVO MESTO SŠ - ODPOVEDANNovo mestoatletika
12.5.ŠŠT medočinsko atletika posamično NOVO MESTO OŠ - ODPOVEDANNovo mestoatletika
12.5.ŠŠT področna atletika posamično MARIBOR OŠ - ODPOVEDANMariboratletika
12.5.ŠŠT področna atletika posamično MARIBOR SŠ - ODPOVEDANMariboratletika
13.5.ŠŠT področna atletika posamično KRANJ OŠ - ODPOVEDANKranjatletika
13.5.ŠŠT področna atletika posamično MURSKA SOBOTA SŠ - ODPOVEDANMurska Sobotaatletika
13.5.ŠŠT področna atletika posamično KRANJ SŠ - ODPOVEDANKranjatletika
15.5.ŠŠT dvoranska atletika osnovne šole skupina A - ODPOVEDANLjubljanaatletika
16.5.40. Maraton treh src - Prvenstvo Slovenije v maratonu - ODPOVEDANRadencitek
16.5.Mednarodni miting Radovljica 2020 in memorial Marjane Lužar Kobelenski v teku na 400 m ovire - ODPOVEDANRadovljicaatletika
16.5.Prvenstvo Slovenije v mnogobojih in PS v nestandardnih štafetah - ODPOVEDANneznanatletika
16.5.PS za veterane - PRELOŽENMariboratletika
16.5.Mednarodni at. miting Zagreb open ODPOVEDANZagrebatletika
17.5.PS za veterane - PRELOŽENMariboratletika
17.5.Prvenstvo Slovenije v mnogobojih in PS v nestandardnih štafetah - PRELOŽENneznanatletika
17.5.Chellinge Bled triatlon - PRELOŽEN NA SEPTEMBERAjdovščinatriatlon
18.5.ŠŠT atletika posaično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina D ODPOVEDANLjubljanaatletika
18.5.ŠŠT atletika posaično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina A - ODPOVEDANLjubljanaatletika
19.5.ŠŠT atletika posamično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina C - ODPOVEDANLjubljanaatletika
19.5.ŠŠT atletika posaično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina B - ODPOVEDANLjubljanaatletika
20.5.ŠŠT področna atletika OŠ posamična CELJE - ODPOVEDANCeljeatletika
20.5.Posamično prvenstvo Slovenije za srednje šole - FINALE - ODPOVEDANMariboratletika
21.5.ŠŠT področna atletika posamično POSTOJNA OŠ - ODPOVEDANPostojnaatletika
21.5.ŠŠT področna atletika posamično KOPER OŠ - ODPOVEDANKoperatletika
23.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U12) - PRELOŽENMariboratletika
23.5.Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke - PRELOŽENPtujatletika
24.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U14) - PRELOŽENTolminatletika
25.5.ŠŠT področna atletika posamično HRASTNIK OŠ- ODPOVEDANHrastnikatletika
25.5.ŠŠT področna atletika posamično PTUJ OŠ - ODPOVEDANPtujatletika
26.5.ŠŠT področna atletika posamično BREŽICE OŠ - ODPOVEDANBrežiceatletika
26.5.ŠŠT medočinsko atletika posamično NOVO MESTO OŠ - ODPOVEDANNovo mestoatletika
26.5.Akvatlon regisko šolsko - ODPOVEDANLjubljanatriatlon
27.5.ŠŠT področna atletika posamično GROSUPLJE OŠ - ODPOVEDANLjubljanaatletika
27.5.ŠŠT medočinsko atletika posamično DOMŽALE OŠ - ODPOVEDANDomžaleatletika
28.5.ŠŠT področna atletika posamično LJUBLJANA OŠ - ODPOVEDANLjubljanaatletika
28.5.ŠŠT področna atletika posamično VELENJE OŠ- ODPOVEDANVelenjeatletika
30.5.DM tek za ženske - PREČOŽEN NA SEPTEMBERLjubljana - Tivolitek
30.5.pokal Krško 2020 ??Krškoplavanje
30.5.20. mednarodni atletski miting Slovenska Bistrica 2020 in Stepišnikov memorial v metu kladiva PRELOŽENSlovenska Bistricaatletika
30.5.PH Kup i ekipno za juniorje ??Zagrebatletika
31.5.Triatlon Ankaran Ankarantriatlon
1.6.ŠŠT medočinsko atletika posamično RAVNE OŠ - ODPOVEDANRavne na Koroškematletika
3.6.Akvatlon finalno šolsko - ODPOVEDANLjubljanatriatlon
5.6.12.FormaratonLjubljanatek
6.6.12.FormaratonLjubljanatek
6.6.Tušev vzpon na Celjsko kočoCeljekolesarstvo
6.6.Red Bull Goni PonyVršičkolesarstvo
6.6.26. mednarodni atletski miting Kranj 2020 - Vučkov memorialKranjatletika
6.6.Memorial Jožeta Rebca - ODPOVEDANRadovljicaplavanje
6.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Ptujatletika
7.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Ptujatletika
7.6.12.FormaratonLjubljanatek
7.6.20. Mali kraški maraton - ODPOVEDANSežanatek
10.6.Posamično prvenstvo Slovenije za OŠ - FINALE - ODPOVEDANŽalecatletika
11.6.Business runLjubljana - Tivolitek
12.6.39. Maraton Franja BTC City - Vožnja na čas - PRELOŽENLjubljanakolesarstvo
13.6.39. Maraton Franja BTC City - Družinsko-šolski maraton - PRELOŽENLjubljanakolesarstvo
13.6.Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
14.6.Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
14.6.39. Maraton Franja BTC City - PRELOŽENLjubljanakolesarstvo
16.6.Mednarodni atletski miting in 7. memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 mMariboratletika
20.6.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
20.6.Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Novo mestoatletika
20.6.Tek 4 mostov - PRELOŽENŠkofja Lokatek
20.6.Podbrdo Trail Running festivalPodbrdogorski tek
21.6.10. Argonavtski maraton - ODPOVEDANVrhnikakolesarstvo
21.6.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
21.6.Podbrdo Trail Running festivalPodbrdogorski tek
27.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članiceNova Goricaatletika
27.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeNova Goricaatletika
27.6.14. Nočna 10ka - PRELOŽENABledtek
28.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeNova Goricaatletika
28.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članiceNova Goricaatletika
29.6.Sprejemni postopek - PRELOŽENLjubljana - Kodeljevoatletika
29.6.Sprejemni postopek - PRELOŽENLjubljana - Kodeljevoplavanje
30.6.Sprejemni postopek - PRELOŽEN Ljubljana - Kodeljevotek
1.7.31. mednarodni miting "Novo mesto 2020"Novo mestoatletika
3.7.Paralelni slalomLjubljanaveslanje
4.7.Triiatlon AnkaranAnkarantriatlon
5.7.Maraton AlpeKamnikkolesarstvo
8.7.15. memorial Matica Šuštaršiča in Patrika CvetanaLjubljanaatletika
11.7.44. MM Telekom 2020Ljubljanaplavanje
12.7.44. MM Telekom 2020Radovljicaplavanje
18.7.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceLjubljanaatletika
19.7.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceLjubljanaatletika
29.8.Nočni tek VrhnikaVrhnikatek
30.8.Triatlon Lubljana 2020Ljubljanatriatlon
5.9.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinkeCeljeatletika
5.9.Triatlon BledBledtriatlon
5.9.Triglav tekBrdo pri Kranjutek
5.9.Juriš na VršičKranjska Gorakolesarstvo
6.9.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinkeCeljeatletika
8.9.PH v dvorani za kadeteZagrebatletika
9.9.PH v dvorani za kadeteZagrebatletika
12.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Ravne na Koroškematletika
12.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
12.9.Red Bull 400Planicatek
13.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
13.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Ravne na Koroškematletika
17.9.Tek za pediatreLjubljana - Tivolitek
19.9.Ekipno prvenstvo za mlajše mladince in mladinke - 2. danVelenjeatletika
19.9.Bovec maratonBovectek
21.9.ŠŠT področna atletika ekipno KRANJ OŠKranjatletika
21.9.ŠŠT področna atletika ekipno KRANJ SŠKranjatletika
22.9.ŠŠT področna atletika ekipno NOVA GORICA SŠNova Goricaatletika
22.9.ŠŠT področna atletika ekipno NOVA GORICA OŠNova Goricaatletika
22.9.ŠŠT področna atletika ekipno CELJE SŠCeljeatletika
22.9.ŠŠT področna atletika ekipno OŠ CELJECeljeatletika
23.9.ŠŠT področna atletika ekipno MARIBOR SŠMariboratletika
23.9.ŠŠT področna atletika ekipno MARIBOR OŠMariboratletika
23.9.ŠŠT medočinsko atletika ekipno NOVO MESTO OŠNovo mestoatletika
23.9.ŠŠT medočinsko atletika ekipno NOVO MESTO SŠNovo mestoatletika
24.9.ŠŠT področna atletika ekipno MURSKA SOBOTA SŠMurska Sobotaatletika
24.9.ŠŠT področna atletika ekipno MURSKA SOBOTA OŠMurska Sobotaatletika
26.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Mariboratletika
27.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Mariboratletika
27.9.8. Konjiški maraton in Prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10 kmSlovenske Konjicetek
28.9.ŠŠT področna atletika ekipno GROSUPLJE OŠLjubljanaatletika
28.9.ŠŠT področna atletika ekipno BREŽICE OŠBrežiceatletika
29.9.ŠŠT atletika posaično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina BLjubljanaatletika
29.9.ŠŠT atletika posaično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina DLjubljanaatletika
30.9.ŠŠT atletika posaično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina CLjubljanaatletika
30.9.ŠŠT atletika posaično in ekipno LJUBLJANA osnovne šole skupina ALjubljanaatletika
1.10.ŠŠT področna atletika EKIPNO LJUBLJANA SŠLjubljanaatletika
1.10.ŠŠT področna atletika ekipno VELENJE OŠVelenjeatletika
3.10.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihNova Goricaatletika
3.10.41. Tek na Šmarno goroLjubljanatek
4.10.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihNova Goricaatletika
4.10.Logaški mali maratonLogatectek
7.10.Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za SŠ - FINALEneznanatletika
8.10.Ekipno prvenstvo Slovenije v atletiki za OŠ - FINALEneznanatletika
10.10.4. Tek za KranjKranjtek
10.10.54. Kros občinskih reprezentancMurska Sobotakros
11.10.Luka Koper 7. Istrski maratonPortorožtek
13.10.ŠŠT Ljubljana - jesenski kros OŠ + SŠLjubljanatek
24.10.VW 25. Ljubljanski maraton - šolski tekiLjubljanatek
25.10.VW 25. Ljubljanski maraton - 10, 21, 42kmLjubljanatek
7.11.Sladkih 6Sladki Vrhtek