Rezultati

Filter
Rezultati
Rezultati
Rezultati 2020
DatumTekmovanjeKraj
28.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje srednjih šolNova Goricaatletika
28.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šolNova Goricaatletika
28.9.Področno ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šolLjubljanaatletika
26.9.Triatlon AnkaranAnkarantriatlon
26.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Mariboratletika
26.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in starejše mladinkeCeljeatletika
26.9.Pokal Slovenije v tekmovalni hoji / 5. tekmaCeljeatletika
19.9.Triglav Triatlon Bled Bledtriatlon
19.9.POKAL MESTA LJUBLJANA 2020Ljubljanaplavanje
19.9.Prvenstvo Slovenije v dolgih tekih - 10.000 mMariboratletika
19.9.Prvenstvo Slovenije v štafetahMariboratletika
18.9.Punce v JamiZagorjetek
13.9.Duatlon LogatecLogatectriatlon
12.9.7. razvojni pokal Mišov memorialLjubljanaplavanje
12.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
12.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Ravne na Koroškematletika
6.9.39. Maraton Franja BTC City Ljubljanakolesarstvo
5.9.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinkeCeljeatletika
5.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Slovenska Bistricaatletika
5.9.6. Goni ponyVršičkolesarstvo
5.9.Pokal Slovenije v tekmovalni hoji / 4. tekmaCeljeatletika
2.9.31. atletski miting Novo mesto 2020Novo mestoatletika
30.8.Triatlon Ljubljana 2020Ljubljanatriatlon
29.8.Swim to liveLjubljana - Kodeljevoplavanje
29.8.Ekipno prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinkeVelenjeatletika
29.8.Pokal Slovenije v tekmovalni hoji / 3. tekmaVelenjeatletika
29.8.Triatlon Ljubljana 2020Ljubljana - Kodeljevotriatlon
23.8.Inline halfmaraton LjubljanaLjubljanakolesarstvo
23.8.Ambrož Duatlon KomendaKomendatriatlon
22.8.19. MAM Priložnost za mlade in 1. memorial Milana BalekaMurska Sobotaatletika
25.7.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceCeljeatletika
18.7.49. plavalni miting KRŠKO 2020Brestanicaplavanje
18.7.Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
16.7.15. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika CvetanaLjubljanaatletika
11.7.44. MM Telekom 2020Radovljicaplavanje
11.7.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladincem, mladinke in mlajše člane in članiceNova Goricaatletika
4.7.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceLjubljanaatletika
27.6.Pokal Slovenije v tekmovalni hoji / 2. tekmaNovo mestoatletika
27.6.Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Novo mestoatletika
23.6.Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
23.6.Mednarodni atletski miting Maribor 2020 in memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 mMariboratletika
20.6.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinkeSlovenj Gradecatletika
20.6.Pokal Slovenije v tekmovalni hoji / 1. tekmaSlovenj Gradecatletika
14.6.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U14Tolminatletika
13.6.20. Miting Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladivaSlovenska Bistricaatletika
6.6.26. Mednarodni atletski miting mladihKranjatletika
6.6.12. FormaratonLjubljanatek
31.5.MEDNARODNI ATLETSKI MITING Memorial Marjane Lužar Kobelenski v teku na 400 m ovireRadovljicaatletika
12.3.ŠŠT plavanje osnovne šole Lj.Ljubljana - Tivoliplavanje
11.3.ŠŠT plavanje srednje šole Lj.Ljubljana - Tivoliplavanje
7.3.Mednarodni plavalni miting PINGVINČEK 20Kranjplavanje
5.3.ŠŠT VSL (NM, LM, GR) OŠKranjska Goraalpsko smučanje
22.2.PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA ČLANE in ČLANICENovo mestoatletika
9.2.Dvoranski miting Novo mestoNovo mestoatletika
9.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinkeNovo mestoatletika
9.2.PS V DVORANI V MNOGOBOJU ZA U14Ljubljanaatletika
9.2.Pokal Roka PetrovićaKranjska Goraalpsko smučanje
8.2.PS V DVORANI V MNOGOBOJU ZA U12Slovenska Bistricaatletika
1.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinkeNovo mestoatletika
1.2.Atletski miting v dvoraniNovo mestoatletika
30.1.Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletikiLjubljanaatletika
29.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALELjubljanaatletika
25.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani v tekmovalni hojiNovo mestoatletika
25.1.Atletski miting v dvoraniNovo mestoatletika
25.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke (U16)Novo mestoatletika
24.1.3.Kolo Ljubljanske regijeLjubljanaplavanje
22.1.Troboj atletskih reprezentanc (HRV-SRB-SLO)Novo mestoatletika
18.1.Mednarodni miting v dvoraniLjubljanaatletika
18.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke, letnik 2008 in 2007Ljubljanaatletika
18.1.Dr. Fig 2020Kranjplavanje
16.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina BLjubljanaatletika
15.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina ALjubljanaatletika
14.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina DLjubljanaatletika
13.1.Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - skupina CLjubljanaatletika
11.1.Šprinterski mitingSlovenska Bistricaatletika
11.1.Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke 2009 in 2010Slovenska Bistricaatletika
11.1.Kronosov mednarodni atletski mitingLjubljanaatletika
11.1.Šolski Pokljuški maraton Pokljukasmučarski tek