Rezultati

Rezultati

Prvenstvo Slovenije za člane in članice

Celje, 27.7.2019

FINALE SKUPNO - 100 m, člani, veter: +0,2

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikRezultatRTTočke
17716065Ovniček TilenKRKA199810.790,1470
2414174Benko ŽigaKLC199810.820,1580
3404118Grkman JureKAM199910.870,1840
410316472Grahovac GregorMASS200010.910
5653275Brulc BlažKRKA199210.950,1530
6326752Kocina RokGO200111.070
72214722Marolt LukaDOM199311.230,1770
87514514Moretti AhacKRKA199511.340,1690

KVALIFIKACIJE SKUPNO - 100 m, člani

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
17716065Ovniček TilenKRKA1998Q10.700,1390
2414174Benko ŽigaKLC1998Q10.740,1530
3404118Grkman JureKAM1999Q10.810,1700
4653275Brulc BlažKRKA1992Q10.920,1650
510316472Grahovac GregorMASS2000Q10.970,1640
6326752Kocina RokGO2001q10.970,2110
77514514Moretti AhacKRKA1995q11.010,1440
82214722Marolt LukaDOM1993Q11.040,1520
915915888Popovič Krajnc LukaPMB200011.190,1880
10765441Novak TilenKRKA200211.210,1610
1119417275Skalar JanTRK200011.280,1670
1219811722Zupanc JakobTRK199511.350,1570
1316813305Pavlovič GregaPT199811.360,1690
14348764Prinčič ŽanGO200011.460,1940
1511912281Vrhunec EnejMASS199611.470,1410
161704410Smiljan AlenPT200211.490,1560
17307943Breščak MihaGO200311.610,1840
18722659Kogovšek BenKRKA200311.890,1910
1212567Žumer JanMASS1982DNS0
6566Nučič MitjaAKR1993DNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (1. skupina) - 100 m, člani, veter: +2,1   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
1404118Grkman JureKAM1999Q10.810,1700
2653275Brulc BlažKRKA1992Q10.920,1650
37514514Moretti AhacKRKA1995q11.010,1440
419417275Skalar JanTRK200011.280,1670
5348764Prinčič ŽanGO200011.460,1940
1212567Žumer JanMASS1982DNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (2. skupina) - 100 m, člani, veter: +1,4   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
110316472Grahovac GregorMASS2000Q10.970,1640
22214722Marolt LukaDOM1993Q11.040,1520
3765441Novak TilenKRKA200211.210,1610
416813305Pavlovič GregaPT199811.360,1690
511912281Vrhunec EnejMASS199611.470,1410
6307943Breščak MihaGO200311.610,1840
6566Nučič MitjaAKR1993DNS0

KVALIFIKACIJE po skupinah (3. skupina) - 100 m, člani, veter: +1,5   PhotoFinish

Uvr.Št.AZSPriimek in imeKlubLetnikQRezultatRTTočke
17716065Ovniček TilenKRKA1998Q10.700,1390
2414174Benko ŽigaKLC1998Q10.740,1530
3326752Kocina RokGO2001q10.970,2110
415915888Popovič Krajnc LukaPMB200011.190,1880
519811722Zupanc JakobTRK199511.350,1570
61704410Smiljan AlenPT200211.490,1560
7722659Kogovšek BenKRKA200311.890,1910