Na spletni strani Timing Ljubljana uporabljamo piškotke za zagotavljanje spletne storitve, oglasnih vsebin in funkcionalnosti.
Z nadaljnjo uporabo se strinjate z uporabo piškotkov!
Toggle navigation
Domov
O Timingu
Koledar
Rezultati
Povezave
Rezultati
Kategorije
M
Skupno - Moški
Z
Skupno - Ženske
T
Skupno - Ekipe
G
Gasilci
M1
Moški - Skupina 1
M2
Moški - Skupina 2
M3
Moški - Skupina 3
M4
Moški - Skupina 4
M5
Moški - Skupina 5
M6
Moški - Skupina 6
M7
Moški - Skupina 7
M8
Moški - Skupina 8
T1
Ekipe - Skupina 1
T2
Ekipe - Skupina 2
Z1
Ženske - Skupina 1
Z2
Ženske - Skupina 2
Rezultati
Red Bull 400
Planica, 17. 09. 2016
M1 - Moški - Skupina 1
Uvr.
Št.
Priimek
Ime
Drzava
Rezultat
1
101
NOVAK
SIMON
SLO
05:11.1
2
154
MANZI
EMANUELE
ITA
05:49.7
3
114
HOJNIK
KLEMEN
SLO
06:41.3
4
125
POTEKO
URH
SLO
07:27.4
5
117
ORTHABER
THOMAS
AUT
07:33.1
6
159
PALUDETTI
SIMONE
ITA
07:44.0
7
173
VELŠE
PETER
SLO
07:49.3
8
120
KOREN
IZIDOR
SLO
07:53.5
9
119
HUBBALL
DANIEL
GBR
07:57.7
10
151
KONRAD
GEYR
ITA
08:00.1
11
132
BRAZ
ALAN
ITA
08:00.5
12
110
ŽNIDARŠIČ
JERNEJ
SLO
08:06.4
13
122
ŠADL
MATEJ
SLO
08:13.6
14
145
VOVČKO
BORIS
SLO
08:20.6
15
141
HUEMER
NIKOLAUS
AUT
08:29.0
16
142
BATES
BRENTON
GBR
08:41.8
17
156
PIVK
KRISTAN
SLO
08:48.3
18
131
VRTAČ
TIM
SLO
08:53.6
19
143
DOLENC
DAMJAN
SLO
09:03.6
20
136
ARH
ROBERT
SLO
09:12.3
21
134
SOMRAK
MATJAŽ
SLO
09:15.6
22
153
GÁBOR
NÉMETH
HUN
09:19.9
23
172
BIDERMAN
ROBI
SLO
09:24.2
24
127
CVENK
TADEJ
SLO
09:42.5
25
144
TRŽAN
BOŠTJAN
SLO
09:56.4
26
162
SKELA
BOŽO
SLO
10:02.5
27
161
BLAŽ
JURCA
SLO
10:07.4
28
111
TOURUNEN
EETU
SLO
10:11.6
29
163
HOLLEY
MARTIN
GBR
10:16.7
30
166
WATERS
ANDY
GBR
10:17.3
31
116
RAPPOLD
DANIEL
AUT
10:20.8
32
168
BELEC
BLAŽ
SLO
10:24.4
33
129
BESERMENJI
SERGEJ
CAN
10:29.1
34
155
WILLIAMS
GAVIN
GBR
10:32.3
35
167
PUKŠIČ
BORIS
SLO
10:34.9
36
105
ŠPANINGER
JERNEJ
SLO
10:37.9
37
115
ČOROKALO
MARKO
CRO
10:43.6
38
103
SPINATO
MARCO
ITA
10:52.6
39
149
DOLINŠEK
DAVID
SLO
10:57.6
40
135
FORD
OLIVER
GBR
11:08.7
41
123
KOS
BOŠTJAN
SLO
11:12.4
42
124
MANTOANI
STEFANO
ITA
11:21.0
43
171
BURTON
MATTHEW
GBR
11:26.8
44
152
MAUTHNER
GERHARD
AUT
11:29.6
45
121
KASKA
SERGE
USA
11:50.9
46
150
LUNDIN
BJORN
SLO
12:01.9
47
164
HARRIS
RICHARD
GBR
12:03.3
48
106
MULDOWNEY
EOIN
IRL
12:07.0
49
113
CHABADA
PETER
HUN
12:11.0
50
157
SMOLIČ
ŽAN
SLO
12:18.1
51
133
POUSTIE
MITCHELL
GBR
12:30.4
52
140
KRISTANDL
MATTHIAS
AUT
12:35.2
53
139
SOZZA
LUCA
ITA
13:02.4
54
170
HOLZSCHUSTER
KARL
AUT
14:46.8
55
128
HEINIG
LAEL
USA
15:25.6
56
831
FALESCHINI
UGO
ITA
15:30.2
57
109
KOLLARICH
JÜRGEN
AUT
16:59.6
58
138
BOTTAZZI
LUCA
ITA
21:01.3
59
104
HABJANIC
BOGOMIR
SLO
26:36.2