Rezultati

Kategorije
MFinale - Moški
ZFinale - Ženske
GFinale - Poklicne ekipe
TFinale - Moške ekipe
T3Finale - Mešane ekipe
M1Kvalifikacije - moški - Skupina 1
M10Kvalifikacije - moški - Skupina 10
M2Kvalifikacije - moški - Skupina 2
M3Kvalifikacije - moški - Skupina 3
M4Kvalifikacije - moški - Skupina 4
M5Kvalifikacije - moški - Skupina 5
M6Kvalifikacije - moški - Skupina 6
M7Kvalifikacije - moški - Skupina 7
M8Kvalifikacije - moški - Skupina 8
M9Kvalifikacije - moški - Skupina 9
T1Kvalifikacije - Moške ekipe - 1
T2Kvalifikacije - Moške ekipe - 2
T31Kvalifikacije - Mešane ekipe - 1
T32Kvalifikacije - Mešane ekipe - 2
Z1Kvalifikacije - ženske - Skupina 1
Z2Kvalifikacije - ženske - Skupina 2
Rezultati

Red Bull 400

Planica, 14.9.2019

T31 - Kvalifikacije - Mešane ekipe - 1

Uvr.Št.EkipaTekmovalciRezultat
11019ACTIVE LIVING PROJECTBenjamin Črv, Tomaž Perko, Urška Ahac, Vili Črv0:03:52.7
21022BISTRIŠKI ORLITine Dabanović, Gala Trajkovič, Timotej Mlinar, Matevž Krajnc0:04:12.2
31048EVINI POLŽKIJure Tretjak, Blaž Tretjak, Eva Kodrnjak, Rok Pek0:04:22.5
41028HOW I MET YOUR MELONSMiha Romič, Maša Snoj, Rok Snoj, Aljaž Dimnik0:04:39.7
51027SKY TEAMEva Trpin, Neža Grkman, Lenart Grkman, Matija Grkman0:04:43.5
61020RANDOMNika Rebolj, Matic Krašovec, Jan Okoren, Dejan Čavić0:04:57.6
71030HITRI POLŽKIUrša Gorišek, Arianda Babič, Bine Križaj, Tilen Podlogar0:05:10.0
81009ODELO 4Trojer Luka, Planovšek Anja, Zdolšek Ivan, Mitja Berišaj0:05:13.0
91029FUSCH TEAMJan Golob, Žiga Mazi, Roman Mazi, Špela Rogelj0:05:17.8
101010ODELO 5Imamović Denis, Skubic Barbara, Sašo Otavnik, Karničnik Jernej0:05:33.4
111041RIBEMia Petričušić, Katarina Kovač, Ivana Vučemil, Bruno Sučić0:05:41.4
121016PRIMOŽ ČETVORKAPavli Platovšek, Sebastjan Weber, Petra Platovšek, Gašper Zagoričnik0:05:54.8
131038ADAM MAŁYSZ FLYING TEAMGabriela Grec, Weronika Hora, Maciej Chanek, Marcin Magiera0:06:12.1
141007#JZNEMORMVODEPITLucija Oplotnik, Rok Razboršek, Matej Razboršek, Lovro Vetršek0:06:14.3
151008ODELO 1Karmen Gaber, Košič Sara, Cizej Sebastijan, Urh Jurjec0:06:26.0
161001BOBRČKIMatija Dobnikar, Petra Jesenko, Špela Jesenko, Matjaž Bergant0:07:14.4
171011ODELO 3Damir Karić, Klara Nemec, Vid Golič, Zdravko Vasiljević0:07:15.1
181040SWAGGERICERuta Feldman, Romana Lacković, Mia Kevo, Tomislav Kevo0:07:29.6