Rezultati

Kategorije
21M21 km - Moški skupno
21Z21 km - Ženske skupno
10M10 km - Moški skupno
10Z10 km - Ženske skupno
05M5 km - Moški skupno
05Z5 km - Ženske skupno
DPCMDržavno prvenstvo - Člani
DPCZDržavno prvenstvo - Članice
DPMMDržavno prvenstvo - Mlajši mladinci
DPMZDržavno prvenstvo - Mlajše mladinke
DPSMDržavno prvenstvo - Starejši mladinci
DPSZDržavno prvenstvo - Starejše mladinke
21MA21 km - Moški A: do 29 let
21MB21 km - Moški B: 30 - 39 let
21MC21 km - Moški C: 40 - 49 let
21MD21 km - Moški D: 50 - 59 let
21ME21 km - Moški E: 60 let in več
21ZA21 km - Ženske A: do 29 let
21ZB21 km - Ženske B: 30 - 39 let
21ZC21 km - Ženske C: 40 - 49 let
21ZD21 km - Ženske D: 50 - 59 let
21ZE21 km - Ženske E: 60 let in več
10MA10 km - Moški A: do 29 let
10MB10 km - Moški B: 30 - 39 let
10MC10 km - Moški C: 40 - 49 let
10MD10 km - Moški D: 50 - 59 let
10ME10 km - Moški E: 60 let in več
10ZA10 km - Ženske A: do 29 let
10ZB10 km - Ženske B: 30 - 39 let
10ZC10 km - Ženske C: 40 - 49 let
10ZD10 km - Ženske D: 50 - 59 let
10ZE10 km - Ženske E: 60 let in več
05MA5 km - Moški A: do 29 let
05MB5 km - Moški B: 30 - 39 let
05MC5 km - Moški C: 40 - 49 let
05MD5 km - Moški D: 50 - 59 let
05ME5 km - Moški E: 60 let in več
05ZA5 km - Ženske A: do 29 let
05ZB5 km - Ženske B: 30 - 39 let
05ZC5 km - Ženske C: 40 - 49 let
05ZD5 km - Ženske D: 50 - 59 let
05ZE5 km - Ženske E: 60 let in več
Rezultati

9. Konjiški maraton - PS v cestnem teku na 10 km

Slovenske Konjice, 26.9.2021

21M - 21 km - Moški skupno

Uvr.Št.Priimek in imeLRDržavaKlub5 km10 km16 kmRezultatK/#
1738Jost Vinko1978SLOHervis SportsClub0:18:520:36:360:57:541:18:42C/1
2696Malek Kuzmič Simon1990SLOAK Varaždin0:19:070:37:551:02:201:26:12B/1
3610Alt Marjan1970SLOAK Ormož0:20:410:40:121:04:161:27:35D/1
4671Hrastnik Igor1980SLO 0:20:420:40:241:05:051:28:46C/2
5698Vettorazzi Emil1976SLO 0:21:080:40:501:05:561:30:03C/3
6727Kovač Anže1990SLO 0:21:590:42:381:08:041:33:24B/2
7634Črešnik Tadej1985SLOŠ.D.ELEKTRO MARIBOR0:21:540:42:431:08:301:33:41B/3
8744Golob Ožbej1987SLO 0:22:190:42:551:08:341:33:43B/4
9670Tarkuš Marjan1973SLO 0:22:050:42:581:08:491:33:55C/4
10654Košir Uroš1974SLO 0:23:520:45:251:11:061:36:08C/5
11611Škoflanc Davorin1977SLOAK Ormož0:23:320:45:111:11:341:36:37C/6
12619Punčuh Gregor1987SLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:22:560:44:591:11:051:36:51B/5
13711Gajzler Branko1966SLO 0:23:470:45:351:12:001:37:19D/2
14705Panić Sergej1980SLO 0:23:100:44:261:12:561:38:32C/7
15723Žigon Tomaž1996SLO 0:25:010:47:531:14:301:40:10A/1
16702Podlesnik Tomaž1987SLO 0:23:220:45:361:12:421:40:33B/6
17615Trantura Matjaž1969SLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:23:220:45:451:12:361:40:43D/3
18625Slović Slavko1993SRBPro-bit team0:24:280:46:461:14:001:40:59A/2
19627Slatinek Matic 1992SLOTermoshop tekaška sekcija0:24:270:47:001:14:231:41:05A/3
20605Jezerc Anže1990SLOHOTSPITAL0:24:190:47:421:14:551:41:42B/7
21612Pajek Mitja1976SLOAK Ormož0:22:570:44:581:11:541:41:48C/8
22712Marguc Simon1976SLOHervis SportsClub0:25:220:49:021:16:231:44:08C/9
23623Sedeljšak Janez2000SLOPro-bit team0:23:090:45:271:13:341:44:18A/4
24720Škrbec Marjan1956SLO 0:25:020:48:371:17:051:44:52E/1
25722Sedonja Jožef1978SLOHervis SportsClub0:25:020:48:561:17:211:44:56C/10
26733Rešek Gregor1988SLOHervis SportsClub0:25:020:48:571:17:221:44:59B/8
27660Strnad Matic1996SLO 0:25:340:48:241:16:411:45:23A/5
28664Zdolšek Klemen1983SLO 0:23:590:46:481:16:121:45:30B/9
29642Versovnik Andrej1972SLO 0:23:290:46:211:15:451:45:34C/11
30719Lečnik Domen1991SLOHervis SportsClub0:26:280:50:251:18:161:45:54B/10
31679Konec David1979SLO 0:25:000:48:511:17:361:45:55C/12
32607Kovačič Matic1993SLOKOVINTRADE Jekleni tekači0:25:330:49:191:17:381:46:32A/6
33683Bacnik Blaz1984SLO 0:25:590:50:041:18:311:46:38B/11
34690Oset Tomaž1980SLO 0:25:400:48:581:17:531:47:10C/13
35680Radosavljević Uroš1994SLO 0:25:110:49:311:18:551:47:49A/7
36743Petrevčič Žarko1960SLO 0:25:160:49:131:18:541:48:24E/2
37730Cehtl Marjan1973SLOHervis SportsClub0:25:550:48:551:20:001:48:28C/14
38725Klemenčič Pavle1963SLO 0:25:110:48:381:18:491:48:41D/4
39736Pajek Rok1980SLO 0:23:340:45:571:16:481:48:45C/15
40707Zaman Matjaž1972SLOHervis SportsClub0:26:150:50:571:20:141:49:28C/16
41652Plevčak Peter1989SLO 0:23:470:46:321:18:181:49:35B/12
42663Grošelj Bojan1988SLO 0:25:150:49:521:20:411:51:13B/13
43622Zagorc Andrej1989SLOPro-bit team0:25:490:50:291:21:081:51:19B/14
44729Švajger Andrej1968SLO 0:25:280:49:121:19:391:51:36D/5
45604Tement Andrej1974SLOBDR SPORTS TEAM0:27:160:52:581:22:371:51:52C/17
46667Solina Benjamin1990SLO 0:25:580:51:031:20:421:51:57B/15
47632Stefanciosa Tone1961SLOLAAQUA0:27:400:51:591:22:071:52:01E/3
48709Sikošek Edo1963SLOHervis SportsClub0:25:240:49:481:20:511:52:08D/6
49745Vivoda Valter1972SLO 0:28:470:55:331:24:351:52:33C/18
50681Obran Darko1976SLO 0:26:390:50:121:20:261:52:39C/19
50682Kokol Damjan1977SLO 0:26:390:50:121:20:231:52:39C/19
52114Korošec Tilen1980SLOKolesarski klub Rogla0:27:110:51:561:22:531:53:02C/21
52602Delić Marjan1966SLOKolesarski klub Rogla0:27:110:51:571:22:561:53:02D/7
54647Jovanović Dušan1952SLO 0:26:290:51:391:22:411:53:31E/4
55694Matjaz Stuklek1974SLO 0:25:500:50:491:22:431:53:54C/22
56669Zupanc Damjan1978SLO 0:26:350:51:591:23:211:54:06C/23
57656Romšak Mihael1971SLO 0:28:020:54:081:24:491:54:16D/8
58685Punčuh Simon1983SLO 0:26:580:52:121:23:371:54:52B/16
59737Arnuš Jure1980SLO 0:25:580:50:331:21:401:55:43C/24
60721Bojnec David1969SLOHervis SportsClub0:28:230:53:551:25:251:55:53D/9
61614Godnik Boštjan1974SLOGamsi Celjski0:28:170:54:271:25:291:56:34C/25
62739Ketiš Aljaž1977SLO 0:28:080:54:431:25:511:56:36C/26
63704Cugmas Jože1952SLOHervis SportsClub0:27:350:53:331:26:071:57:02E/5
64603Meyer Stefan1981GERBDR SPORTS TEAM0:26:360:51:081:22:461:58:20C/27
65657Ravnjak Jože1973SLO 0:24:410:49:181:22:201:59:05C/28
66676Novak Boris1963SLO 0:28:110:55:171:27:032:00:42D/10
67645Kranjc Primož1981SLO 0:27:280:54:011:28:052:02:55C/29
68678Radosavljević Peter2002SLO 0:27:220:54:121:28:492:04:49A/8
69638Marguč Boris 1953SLOOPLAST0:28:420:55:441:30:002:05:33E/6
70630Vuk Danijel1987SLOTermoshop tekaška sekcija0:31:001:00:331:34:182:06:00B/17
71617Vošnjak Blaž1972SLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:26:460:53:421:31:292:06:23C/30
72650Kreže Boštjan1976SLO 0:31:290:59:531:32:482:06:58C/31
73692Leban Drago1954SLO 0:28:400:55:161:31:382:07:26E/7
74651Košir Branko1977SLO 0:30:380:59:041:33:282:08:05C/32
75706Goričan Uroš1981SLO 0:27:280:55:051:31:412:08:13C/33
76695Čujo Damir1976SLO 0:30:140:58:531:33:212:08:59C/34
77661Melanšek Zoran1964SLO 0:28:190:56:101:33:332:09:42D/11
78710Zorec Matjaž1970SLOHervis SportsClub0:29:250:57:421:33:292:09:44D/12
79640Kirbiš Adi1971SLOPOŠTA SLOVENIJE0:30:020:59:251:35:322:10:31D/13
80665Čibej Marko1962SLO 0:29:070:55:481:30:542:10:55D/14
81740Kmetec Branko1955SLO 0:30:360:59:051:35:502:11:47E/8
82613Zule Željko1964SLOGamsi Celjski0:29:140:57:551:35:352:13:07D/15
83616Kacbek Martin 1985SLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:30:060:59:171:37:022:14:06B/18
84618Ratej Aleš 1991SLOKAŠ - Konjiška atletska šola0:30:080:59:191:37:162:14:07B/19
85600Sušak Aleš 1984SLOTaborniki Rod belega konja0:30:070:59:191:37:372:14:08B/20
86716Brilej Sergej1979SLO 0:27:120:53:111:25:172:14:13C/35
87684Primožič Boštjan1972SLO 0:32:151:02:031:38:502:15:01C/36
87726Lajnšček Tomaž1975SLO 0:32:141:02:031:38:492:15:01C/36
89699Hajdinjak Tadej1981SLO 0:30:071:01:281:40:422:20:27C/38
90631Čontala Matej1988SLOTermoshop tekaška sekcija0:31:001:01:151:45:522:30:14B/21
90629Goter Matic 1991SLOTermoshop tekaška sekcija0:31:591:05:181:45:512:30:14B/21
92643Cugmas Alfonz1958SLO 0:34:541:08:481:50:112:31:04E/9