Rezultati

Kategorije
10MTek na 10 km - moški
10ZTek na 10 km - ženske
21MPolmaraton - Moški skupno
21ZPolmaraton - Ženske skupno
42MMaraton - Moški skupno
42ZMaraton - Ženske skupno
10MATek na 10km -moški do 40
10MBTek na 10km -moški nad 40
10ZATek na 10km -ženske do 35
10ZBTek na 10km -ženske nad 35
21MAPolmaraton - Moški A
21MBPolmaraton - Moški B
21MCPolmaraton - Moški C
21MDPolmaraton - Moški D
21MEPolmaraton - Moški E
21MFPolmaraton - Moški F
21MGPolmaraton - Moški G
21MHPolmaraton - Moški H
21MIPolmaraton - Moški I
21MJPolmaraton - Moški J
21ZAPolmaraton - Ženske A
21ZBPolmaraton - Ženske B
21ZCPolmaraton - Ženske C
21ZDPolmaraton - Ženske D
21ZEPolmaraton - Ženske E
21ZFPolmaraton - Ženske F
21ZGPolmaraton - Ženske G
21ZHPolmaraton - Ženske H
21ZIPolmaraton - Ženske I
21ZJPolmaraton - Ženske J
42MAMaraton - Moški A
42MBMaraton - Moški B
42MCMaraton - Moški C
42MDMaraton - Moški D
42MEMaraton - Moški E
42MFMaraton - Moški F
42MGMaraton - Moški G
42MHMaraton - Moški H
42MIMaraton - Moški I
42MJMaraton - Moški J
42ZAMaraton - Ženske A
42ZBMaraton - Ženske B
42ZCMaraton - Ženske C
42ZDMaraton - Ženske D
42ZEMaraton - Ženske E
42ZFMaraton - Ženske F
42ZGMaraton - Ženske G
42ZHMaraton - Ženske H
42ZIMaraton - Ženske I
42ZJMaraton - Ženske J
5MTek na 5,5 km - moški
5ZTek na 5,5 km - ženske
DMCLDP Slovenije v maratonu - Člani
DZCLDP Slovenije v maratonu - Članice
NHMNordijska hoja - moški
NHMANordijska hoja - moški A
NHMBNordijska hoja - moški B
NHMCNordijska hoja - moški C
NHMDNordijska hoja - moški D
NHMENordijska hoja - moški E
NHMFNordijska hoja - moški F
NHMGNordijska hoja - moški G
NHMHNordijska hoja - moški H
NHZNordijska hoja - ženske
NHZANordijska hoja - ženske A
NHZBNordijska hoja - ženske B
NHZCNordijska hoja - ženske C
NHZDNordijska hoja - ženske D
NHZENordijska hoja - ženske E
NHZFNordijska hoja - ženske F
NHZGNordijska hoja - ženske G
NHZHNordijska hoja - ženske H
Rezultati

38. Maraton treh src - Prvenstvo Slovenije v maratonu

Radenci, 19.5.2018

21MC - Polmaraton - Moški C

Uvr.Št.Priimek in imeDrž.Klub8km16kmRezultat
11435Florjanič MarkoSLOŠD Suhadole0:29:240:56:431:17:18
21064Magdič DaniloSLOAtletski klub Ormož0:30:010:57:231:18:50
31293Hozjan TomažSLOPropad Engineering0:30:080:58:351:20:34
41500Cipot BoštjanSLOTeam Turbo Tropovci0:30:331:00:091:23:15
5106Bastl LukaSLOŠD MAKSIM0:32:231:01:591:24:39
61438Zajšek JakobSLOŠD T.E.A.M.0:32:231:03:341:27:39
71542Klemenčič ZdenkoSLOTS RADENSKA0:32:481:04:211:29:41
81007Šelih AlešSLO 0:34:111:05:441:30:07
91095Hartman AljošaSLObrez0:34:171:06:191:30:43
101450Žinkovič BoštjanSLOŠD Videm0:34:501:07:061:30:53
111519Babić DejanSLOTekaško društvo Savinjčan0:34:121:06:211:32:05
121130Petrinjak DaliborSLODruštvo za športno rekreacijo Gorenje0:35:221:08:141:33:12
131767Brdnik MitjaSLO 0:36:131:09:481:34:02
141598Žerjav DavidSLOUrbani tekači0:36:331:09:171:34:06
151297Benedičič ŽigaSLORadenska0:34:411:08:241:34:37
161023Črnjak MarioCROAK Međimurje0:34:401:08:311:35:08
171591Smerdelj AlešSLOUrbani tekači0:34:541:08:311:35:13
181446Hrastnik IgorSLOŠD Tinje0:34:561:08:521:35:40
191204Senica RudiSLOKŠD Peče0:35:181:08:361:35:53
201025Dodlek TomicaCROAK Međimurje0:35:141:09:061:36:12
211971Meklav EvgenSLO 0:36:141:09:471:36:30
221764Borbély IstvánHUN 0:35:351:09:401:36:44
231262Ismajlovič VidSLOOO SVIZ Pomurja0:36:561:10:461:36:59
241241Mišo PeterCZEMišo tym0:35:241:10:401:37:38
251690Gruber MitjaSLOZDRAVA ČRNA0:37:411:11:431:37:51
261353Knep RobertSLOSV0:35:411:10:571:37:56
271439Ciglar MitjaSLOŠD TAO PTUJ0:34:351:09:441:38:07
281712Trebše MatjažSLOZdravilišče Radenci 0:35:481:09:571:38:31
291529Frantar PrimožSLOTK TRISPORT KAMNIK0:37:561:12:351:38:36
301166Vodlan MatjažSLOFuzbalobsredah0:37:501:12:291:38:39
311939Kučan BojanSLO 0:37:091:12:121:38:46
322192Zajc RobertSLO 0:39:021:13:161:38:49
331986Muratović VladimirSLO 0:36:011:11:051:39:10
342013Pavše UrošSLO 0:36:131:11:401:39:11
351605Ćulibrk MilanSLOVaruh zdravja0:37:231:12:591:39:54
361033Petek DavorCROAK Međimurje0:37:191:12:411:39:58
371761Bobič AlešSLO 0:37:071:12:411:40:50
381172Potočnik UrošSLOhappy 180:38:471:14:311:41:54
391239Hvala TomažSLOMIO0:38:311:13:381:42:03
401073Gomboši GregorSLOAudit & Co d.o.o.0:36:371:13:291:42:41
411693Mori MatejSLOZDRAVA ČRNA0:39:301:15:371:43:07
421433Sintič AlešSLOŠD SPET0:38:161:14:571:43:33
431423Šoba AlešSLOŠD NKBM0:39:301:15:441:43:37
441676Sedej GregorSLOZavod Mitikas0:40:511:16:421:43:43
451156Kovačič DominikSLOFitness & coffee Radenci0:39:421:16:141:44:11
462242Zver BorutSLOFitness & coffee Radenci0:39:381:17:311:44:39
471897Klun LukaSLO 0:39:121:15:451:44:59
482116Šeruga MitjaSLO 0:38:161:15:331:45:31
492196Zavrl SamoSLO 0:39:201:16:571:46:27
502006Pajek RokSLO 0:40:221:17:561:47:20
511248Klemenak AndrejSLOMP ZONE0:39:581:17:391:47:34
521174Hirschmann HeimoAUTHeimo Hirschmann0:41:171:19:111:47:39
531847Halužan BoštjanSLO 0:41:151:19:081:47:56
541540Györek MatjažSLOTS RADENSKA0:40:491:19:021:48:08
551214Kronaveter BenjaminSLOMariborski tekači0:40:061:19:051:48:22
562094Smrtnik BenjaminAUT 0:40:291:18:171:48:24
571876Jevšinek SimonSLO 0:38:291:17:211:48:27
581210Grošelj GregorSLOMariborski tekači0:40:381:19:011:48:32
591447Goršek AlešSLOŠD Trimus0:40:401:19:021:48:38
601364Polajžer MatejSLOŠ.D. Elektro Maribor0:38:591:16:561:48:59
611347Pertoci SimonSLOSrednja zdravstvena šola Murska Sobota0:40:041:18:431:49:01
621054Lužar LukaSLOAthens0:40:461:19:401:49:02
631363Krajnc SimonSLOŠ.D. Elektro Maribor0:40:551:19:401:49:13
642208Zupanič SilvoSLO 0:42:171:20:591:49:14
652042Pok DavorinSLO 0:41:271:20:161:49:17
661061Jerič PeterSLOAtletski klub Ormož0:39:251:17:551:49:39
672227Golec IgorCROTK Marathon 95 - Varaždin0:43:001:21:291:49:56
681317Krajnc MitjaSLOSAVA turizem d.d.0:41:561:21:041:50:55
691491Bauman MarkoSLOTAO0:42:431:21:311:51:45
701840Grošelj UrošSLO 0:40:411:20:381:51:48
711254Pintarič KristjanSLOObmočni Policijski sindikat Murska Sobota0:41:051:20:511:51:50
722053Prosen KlemenSLO 0:42:091:21:261:51:53
732111Šekoranja MatejSLO 0:39:501:20:041:52:02
741522Ukmar IvanSLOTekaško društvo Savinjčan0:40:051:20:201:52:18
75143Golob MarkoSLOTS RADENSKA0:41:311:23:011:52:30
762143Švab ThomasSLO 0:42:031:23:251:54:04
771919Kotnik JakaSLO 0:46:371:25:421:54:12
782158Trokter IvanCRO 0:41:161:22:241:54:30
791826Gajić DejanSLO 0:41:001:22:101:54:55
801778Cernatič ElvisSLO 0:43:001:23:191:55:24
812201Zonta AndrejSLO 0:42:241:22:371:55:27
821633Pintar DavorSLOVitezi dobrega teka0:44:131:25:561:56:19
831196Cekuta IztokSLOKemofarmacija0:43:411:25:071:57:16
842280Bačič BoštjanSLOObmočni Policijski sindikat Murska Sobota0:44:361:24:411:58:06
851991Njakas KristjanSLO 0:42:221:24:581:58:39
861904Kogovšek AnžeSLO 0:45:211:27:181:58:57
861437Sporn JakobSLOŠd Šmartno0:42:571:25:031:58:57
881231Sellak TilenSLOMEDIS0:42:391:24:551:59:12
892057Pulko AljašSLO 0:44:561:26:481:59:32
902203Zugman TomazSLO 0:40:591:24:241:59:51
911039Tarandek FilipCROAK Međimurje0:45:351:29:511:59:57
921192Firbas MarkoSLOKEMA RUN TEAM0:45:101:28:062:00:07
931020Bračko BojanCROAK Međimurje0:45:151:28:292:00:11
931022Cikač DamirCROAK Međimurje0:45:151:28:292:00:11
951950Lovrec Aleš LovrecSLO 0:42:561:26:232:00:27
951485Robič JureSLOŠRD OMEGA AIR0:43:171:26:102:00:27
972103Strnad MatejSLO 0:42:011:24:362:01:23
982207Zupančič BorutSLO 0:46:061:28:172:01:37
992211Žiško DenisSLO 0:40:271:24:082:02:17
1001745Banko DejanSLO 0:45:051:28:232:02:22
12