Rezultati

Kategorije
SMSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
SZSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TZSprint triatlon - ženske skupno
CM1Cici triatlon - cicibani
CM2Cici triatlon - mlajši dečki
CZ1Cici triatlon - cicibanke
CZ2Cici triatlon - mlajše deklice
RMMedijski triatlon - štafeta
SM1Super sprint triatlon - starejši dečki
SM2Super sprint triatlon - kadeti
SZ1Super sprint triatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint triatlon - kadetinje
VM1Triatlon za vsakogar - moški
VM2Medijski triatlon - moški
VZ1Triatlon za vsakogar - ženske
VZ2Medijski triatlon - ženske
TM1Sprint triatlon - mlajši mladinci
TM10Sprint triatlon - veterani 6
TM11Sprint triatlon - veterani 7
TM2Sprint triatlon - starejši mladinci
TM3Sprint triatlon - člani 1
TM4Sprint triatlon - člani 2
TM5Sprint triatlon - veterani 1
TM6Sprint triatlon - veterani 2
TM7Sprint triatlon - veterani 3
TM8Sprint triatlon - veterani 4
TM9Sprint triatlon - veterani 5
TZ1Sprint triatlon - mlajše mladinke
TZ10Sprint triatlon - veteranke 6
TZ11Sprint triatlon - veteranke 7
TZ2Sprint triatlon - starejše mladinke
TZ3Sprint triatlon - članice 1
TZ4Sprint triatlon - članice 2
TZ5Sprint triatlon - veteranke 1
TZ6Sprint triatlon - veteranke 2
TZ7Sprint triatlon - veteranke 3
TZ8Sprint triatlon - veteranke 4
TZ9Sprint triatlon - veteranke 5
Rezultati

4. Triatlon Ljubljana

Ljubljana, 26.8.2018

SZ - Super Sprint / Za vsakogar - ženske skupno

Uvr.Št.Priimek in imeKlubČasiRezultat
162MIHEVC LaraTK Logatec03:50 (0:32) 14:02 (0:57) 07:420:27:06
253ŠKRJANC VitaTK Trisport Exoterm03:53 (0:35) 13:49 (0:53) 08:110:27:23
383GAVRILOVIĆ LanaTriatlon klub Sava03:55 (0:32) 14:01 (1:08) 07:540:27:33
481PILIH VitaTK Trisport Exoterm03:42 (0:30) 13:30 (1:06) 09:140:28:04
551NAVODNIK SaraTK Velenje03:51 (0:41) 14:37 (0:54) 08:250:28:31
682KOVAČ LiaTK Eklimas Ajdovščina04:08 (0:35) 13:43 (0:59) 09:130:28:40
756STRES TinkaraTK Eklimas Ajdovščina04:23 (0:39) 14:07 (1:02) 08:460:28:58
858KRŽIŠNIK NikaTK Eklimas Ajdovščina04:10 (0:37) 15:11 (0:50) 08:290:29:19
980KRENN KatjaFC Donald04:36 (0:47) 15:55 (0:51) 08:120:30:23
1063POPOV AnaTriatlon klub Sava04:19 (0:35) 15:36 (1:12) 09:010:30:44
1199OVČAR LaraTK Velenje03:56 (0:37) 15:57 (0:57) 09:260:30:56
12111LAVRIČ LaraTK Inles Riko Ribnica05:28 (0:51) 15:09 (0:55) 08:320:30:57
1360HAJDINJAK Ana NanaTriatlonski klub Ljubljana04:55 (0:39) 16:11 (1:18) 08:450:31:50
1455BERNOT EmaTK Trisport Exoterm04:38 (0:41) 16:07 (1:03) 10:240:32:54
1561BREGAR ŽivaTriatlonski klub Ljubljana05:29 (0:51) 17:37 (1:18) 09:200:34:37
1657MIKUŽ MarušaTK Eklimas Ajdovščina05:29 (0:38) 16:23 (0:58) 11:190:34:49
17120KORBUN Karmen 06:25 (1:21) 16:55 (1:16) 11:230:37:22