Rezultati

Kategorije
SMSuper Sprint / Za vsakogar - moški skupno
SZSuper Sprint / Za vsakogar - ženske skupno
TMSprint triatlon - moški skupno
TZSprint triatlon - ženske skupno
CM1Cici triatlon - cicibani
CM2Cici triatlon - mlajši dečki
CZ1Cici triatlon - cicibanke
CZ2Cici triatlon - mlajše deklice
RMMedijski triatlon - štafeta
SM1Super sprint triatlon - starejši dečki
SM2Super sprint triatlon - kadeti
SZ1Super sprint triatlon - starejše deklice
SZ2Super sprint triatlon - kadetinje
VM1Triatlon za vsakogar - moški
VM2Medijski triatlon - moški
VZ1Triatlon za vsakogar - ženske
VZ2Medijski triatlon - ženske
TM1Sprint triatlon - mlajši mladinci
TM10Sprint triatlon - veterani 6
TM11Sprint triatlon - veterani 7
TM2Sprint triatlon - starejši mladinci
TM3Sprint triatlon - člani 1
TM4Sprint triatlon - člani 2
TM5Sprint triatlon - veterani 1
TM6Sprint triatlon - veterani 2
TM7Sprint triatlon - veterani 3
TM8Sprint triatlon - veterani 4
TM9Sprint triatlon - veterani 5
TZ1Sprint triatlon - mlajše mladinke
TZ10Sprint triatlon - veteranke 6
TZ11Sprint triatlon - veteranke 7
TZ2Sprint triatlon - starejše mladinke
TZ3Sprint triatlon - članice 1
TZ4Sprint triatlon - članice 2
TZ5Sprint triatlon - veteranke 1
TZ6Sprint triatlon - veteranke 2
TZ7Sprint triatlon - veteranke 3
TZ8Sprint triatlon - veteranke 4
TZ9Sprint triatlon - veteranke 5
Rezultati

4. Triatlon Ljubljana

Ljubljana, 26.8.2018

TM5 - Sprint triatlon - veterani 1

Uvr.Št.Priimek in imeKlubČasiRezultat
1263MORI MitjaTriatlonski klub Ljubljana10:32 (0:44) 30:35 (0:54) 17:481:00:34
2254MAJDIČ TomažTK Inles Riko Ribnica09:37 (0:36) 33:35 (1:04) 17:351:02:29
3253RADIVOJEVIĆ AleksanderTK Inles Riko Ribnica12:16 (0:46) 33:25 (1:15) 19:041:06:47
4247PANČUR MihaTK Trisport Exoterm11:56 (0:51) 33:41 (1:04) 20:101:07:43
5248MEDVEDEC UrošTK Eklimas Ajdovščina12:52 (0:49) 34:40 (1:11) 19:591:09:33
6224POVHE TadejTriatlonski klub Ljubljana14:26 (0:39) 35:45 (1:07) 19:431:11:42
7205POHLEN BoštjanTK Trisport Exoterm12:06 (1:14) 36:25 (1:18) 21:151:12:19
8233TAŠLER MitjaTK Velenje14:11 (0:41) 35:23 (1:21) 23:191:14:57
9231JEGRIŠNIK UrošTK Velenje16:54 (1:21) 35:05 (1:31) 21:431:16:35
10223JEREB RobertTK Novo Mesto18:11 (1:11) 37:45 (1:34) 25:211:24:04